Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. ta szczęściara naprawdę podobna do Dumeczki. Powodzenia malutka w nowym domku. tylko czemu ona tak przekrzywia główkę?
  2. [quote name='paros']nie ma już allegro :shake: zostało usunięte przez pracownika allegro ... Chciałam skopiować tekst do ogłoszeń .... moje psie aukcje już wcześniej zostały usunięte, do kazdej allegro napisało: ".....Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte z Serwisu Allegro: super psy czekają na nowe domy (2096066011) W naszym Serwisie umieszczać można tylko i wyłącznie Oferty sprzedaży psów i kotów. Nie jest dozwolone wykorzystywanie Ofert Allegro w celu ogłoszeniowym. ........... Jeśli chcą Państwo oddać psa lub kota w dobre ręce można tego dokonać poprzez Serwis Tablica.pl ...." zostało jeszcze trochę aukcji psich i kocich (moje dwie kocie jeszcze są) ale widać stopniowo usuwają. Nie wiem jak konie, bo też aukcje mają charakter adopcyjny ..[/QUOTE] a reszta ogłoszeń do sprzedania, które zostawiają to psy z hodowli? bo chyba reszta co zostaje teżpowinna zostać usunięta i zostawienie tylko hodowlanych ogłoszeń. to niesprawiedliwe na ten moment, że usuwają twoje
  3. świetnie, że z piesiami coraz lepiej. [B]Sleeping[/B] super porady! sama wykorzystam
  4. jak się cieszę, że już mu lepiej. oby oczko dało się uratować
  5. wspaniale - a może jakieś zdjęcie nowej szczęściary
  6. ciekawe co z malutką
  7. [quote name='henikar']Wielkie dzięki. Będę około 12.00[/QUOTE] i jak wypadły odwiedziny? Heniu może zmień tytuł
  8. uff, sunia w DS - teraz lecę do drugiej tej pogryzionej
  9. jestem z wątku Okruszki - zapisuję także maleństwo
  10. [quote name='nina9999999'](...) oni podczas interwencji przez 3 h tak zmarzli, że im długopisy przestały pisać...[/QUOTE] tylko się powiesić:grab::flaming:albo raczej odstrzelić:2gunfire: co za beznadzieja, jak można
  11. [quote name='TERESA BORCZ']zaproponowałam ja dobremu potencjalnemu domkowi, ale to nie znaczy że chcę się jej pozbyć, to prawdziy klejnocik, chodzimy grzecznie na spacerki w ubrankach rozmaitych, szyję pomalutku nowe, wszystko by człowiek dla niej zrobił, mimoza jedna!! smarujemy łapeczki wazelinką![/QUOTE] ooo, to czekamy na nowości
  12. [quote name='Akrum']a czy ta brązowa sunia ma swój osobny wątek założony??[/QUOTE] no właśnie, to jeżeli ta czarnuszka już w DS, to ten wątek przenieść a założyć nowy dla innej, bo się pogubimy
  13. [quote name='toyota']Brązowa suczka została dotkliwie pogryziona 3 dni temu :(.[/QUOTE] ktoś jej pomógł? gdzie przebywa teraz? powiedzcie mi bo się pogubiłam. Suczka czarna z postu pierwszego już w DS?
  14. ale się naczytałam - wieści superowe. teraz umówić kastracię, czipowanie i na spokojnie Romka szykować
  15. no ona jest zabójczo piękna i ma ten sam nawyk co mój Paluszek vel Tofik - uciekanie nie ważne za czym, byle do przodu
  16. [quote name='sylwija']ktoś go przygarnął i się nim zajął - wierzę, że jest bezpieczny..[/QUOTE] tej myśli się trzymam
  17. udostepniłam fb, a mrozy coraz większe. jak one sobie poradzą na tym wysypisku i te które uciekły
  18. dokładnie Daszeńka czekała na Czarodziejkę. łzy zaszkliły mi oczy i dusi mnie w gardle czytając to
  19. o rany, wygląda jakby ćwiczył na siłowni:evil_lol:
  20. zapisuję - tragedia. Oby wszystkie budy dojechały i oczywiście sprawdzić jak się da co z tymi w lecznicy?
  21. to ja trzymam kciuki. po twojej lekcji wizyt przedadopcyjnych także stwierdziłam, że jak ktoś od razu mnie nie przekona w 100% to psa nie oddam
×
×
  • Create New...