-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
[quote name='paros']nie ma już allegro :shake: zostało usunięte przez pracownika allegro ... Chciałam skopiować tekst do ogłoszeń .... moje psie aukcje już wcześniej zostały usunięte, do kazdej allegro napisało: ".....Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte z Serwisu Allegro: super psy czekają na nowe domy (2096066011) W naszym Serwisie umieszczać można tylko i wyłącznie Oferty sprzedaży psów i kotów. Nie jest dozwolone wykorzystywanie Ofert Allegro w celu ogłoszeniowym. ........... Jeśli chcą Państwo oddać psa lub kota w dobre ręce można tego dokonać poprzez Serwis Tablica.pl ...." zostało jeszcze trochę aukcji psich i kocich (moje dwie kocie jeszcze są) ale widać stopniowo usuwają. Nie wiem jak konie, bo też aukcje mają charakter adopcyjny ..[/QUOTE] a reszta ogłoszeń do sprzedania, które zostawiają to psy z hodowli? bo chyba reszta co zostaje teżpowinna zostać usunięta i zostawienie tylko hodowlanych ogłoszeń. to niesprawiedliwe na ten moment, że usuwają twoje
-
Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.
feliksik replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
jak się cieszę, że już mu lepiej. oby oczko dało się uratować -
ciekawe co z malutką
-
Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.
feliksik replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
zapisuję bidulka -
uff, sunia w DS - teraz lecę do drugiej tej pogryzionej
-
jestem z wątku Okruszki - zapisuję także maleństwo
-
[quote name='TERESA BORCZ']zaproponowałam ja dobremu potencjalnemu domkowi, ale to nie znaczy że chcę się jej pozbyć, to prawdziy klejnocik, chodzimy grzecznie na spacerki w ubrankach rozmaitych, szyję pomalutku nowe, wszystko by człowiek dla niej zrobił, mimoza jedna!! smarujemy łapeczki wazelinką![/QUOTE] ooo, to czekamy na nowości
-
[quote name='Akrum']a czy ta brązowa sunia ma swój osobny wątek założony??[/QUOTE] no właśnie, to jeżeli ta czarnuszka już w DS, to ten wątek przenieść a założyć nowy dla innej, bo się pogubimy
-
[quote name='toyota']Brązowa suczka została dotkliwie pogryziona 3 dni temu :(.[/QUOTE] ktoś jej pomógł? gdzie przebywa teraz? powiedzcie mi bo się pogubiłam. Suczka czarna z postu pierwszego już w DS?
-
ale się naczytałam - wieści superowe. teraz umówić kastracię, czipowanie i na spokojnie Romka szykować
-
dokładnie Daszeńka czekała na Czarodziejkę. łzy zaszkliły mi oczy i dusi mnie w gardle czytając to
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
feliksik replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
o rany, wygląda jakby ćwiczył na siłowni:evil_lol: -
Maleńka Sunia - kolejna ofiara wyrzucona z samochodu - jest w DT
feliksik replied to henikar's topic in Już w nowym domu
to ja trzymam kciuki. po twojej lekcji wizyt przedadopcyjnych także stwierdziłam, że jak ktoś od razu mnie nie przekona w 100% to psa nie oddam