-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Czernuszek bezpieczny jednak potrzebuje pomocy w ogłaszaniu!
Cajus JB replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie clo. -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Cajus JB replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tola dziękuję za zaproszenie. Postaram się doczytać jak najszybciej. -
Rozmawiałem dwa dni temu z nuka13. Jak tylko będzie miała dostęp do netu to się odezwie. U Sonii wszystko w miarę dobrze.
-
Zapiszę sobie.
-
[quote name='konstancja86']Mogę zadeklarować Borusi 10 zł/mies. Proszę o dane do przelewu: [email protected] konstancja86 masz niezłe wejście. Misiu też ma od Ciebie deklarację. Witamy na dogo.
-
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Mi odbiegał i wracał przywołany, ale przy otwartej bramie też bym sam nie ryzykował. Za mną też biegał. Musisz Mu robić częściej takie frajdy to powinno szybko być dobrze. Może masz rację, bo za pierwszym razem wyglądało to podobnie z Lejką. -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
To ciekawe bo ostatnio wykazywał spore zainteresowanie Lejką. Za pierwszym jak się zacinał udało mi się Go rozkręcić poprzez puszczenie na chwilę smyczy. Luzem biegał aż miło było popatrzeć. Teraz też biegał luzem? -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję ilon_n -
To trzeba sprawdzić, poznać. Deklaracje i tak trzeba zbierać.
-
450 zł co miesiąc trudno uzbierać. Łatwiej jednorazowe. Jak BDT jest pewny i sprawdzony to czemu nie?
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dzięki ilon_n za wklejenie zdjęć. Doszły wpłaty: wiolabiszop - 5 zł ( 02.09 ) viola005 - 25 zł ( 06.09 ) marzenkap - 20 zł ( 06.09 ) AgusiaP - 10 zł ( 07.09 ) Cajus JB - 10 zł ( 10.09 ) agrabcia - 10 zł ( 13.09 ) Razem doszło 80 zł- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pani pytała o Amorka, ale w końcu stwierdziła, że szuka suni sznaucera miniaturowego. Jej niedawno odeszła. Powiedział mi też, że szuka u wolontariuszek ( malawaszki ). Tak się złożyło, że robiłem wizytę malawaszce niedawno więc bez problemu porozmawialiśmy. Pani jest jeszcze bardzo rozchwiana emocjonalnie po stracie i jeszcze się nie odnalazła. To też wynikało poniekąd z rozmowy ze mną. Dla niej idealny byłby kilkuletni sznaucer miniaturowy. 7-8 lat i to po dokładnej wizycie i rozmowie z rodziną. Jeśli macie takiego to można spróbować. Ale Amorek nie jest odpowiednim psem dla tej Pani. Edit [quote name='Cajus JB'][COLOR=Red]Na koncie Amorka było 6 zł[/COLOR] Dziś zaniosłem opłatę na DT Amorka ( od 04.09 do 17.09 ) 112 zł [COLOR=Red]Na koncie pozostaje - 106 zł[/COLOR] [COLOR=Red]Do zapłacenia za transport pozostaje 60 zł [COLOR=Black] Jesteśmy do tyłu 166 zł [/COLOR][/COLOR][/QUOTE] Tak było [COLOR=Red]Na koncie pozostaje - 106 zł[/COLOR] [COLOR=Red]Do zapłacenia za transport pozostaje 60 zł [COLOR=Black] Jesteśmy do tyłu 166 zł [/COLOR][/COLOR] Doszły wpłaty: TERESA BORCZ - 50 zł ( 06.09 ) marysia55 - 10 zł ( 07.09 ) Aimez_moi - 20 zł ( 08.09 ) rita60 - 10 zł ( 09.09 ) Cajus JB - 10 zł ( 10.09 ) Razem 100 zł [COLOR=Red]Na koncie pozostaje -6 zł Do zapłacenia za transport pozostaje 60 zł [COLOR=Black][B]Zbliża się termin następnej opłaty dla DT Amorka. A mamy minus.[/B] [/COLOR][/COLOR]
-
A jaki jest koszt hoteliku?
-
Dorzucę 10 zł stałej.
-
Zapisuję na razie.
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Doszły wpłaty od Polla - 20 zł ( 09.09 ) acha 44 - 10 zł ( 13.09 ) Cajus JB - 35,52 ( 15.09 ) Było 34,48 teraz jest 100 zł Na konto ilon_n przeleję 65,52 zł i Ona wyśle to do beataczł. W nocy uzupełnię pierwszy. Edit Przelałem. beataczł możesz mi wysłać numer konta? Feyenoord i Jackie znaleźli domy. Taką informację mam ze schroniska. [B]ilon_n z góry dziękuję za przesłanie kwoty do beataczł i dziękuję za pełnienie funkcji skarbnika Sonii.[/B] -
http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/weterynarz
-
Zapisuję sobie.
-
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Mam wreszcie widoki na normalność. Zaraz wyślę 100 zł z moich zaległości. -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
Cajus JB replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Marnie z tymi offami. Wszędzie brakuje. Co myślicie o nk? Tylko tam nie podam konta. Pewnie rana to dzieło ludzi lub zahaczył o coś? Psy raczej rzadko atakują z tyłu. Edit Allegro cegiełkowe? To mogę rozpromować na nk. -
Trochę mnie nie było i takie zmiany. Zaraz wyślę swoją deklarację. Jakby ktoś pytał kiedykolwiek to moja jest na stałe przypisana do FS. Przy okazji mam prośbę. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192265-Jamniczek-szor%C5%9Bciaczek-Iksik-JU%C5%BB-W-HOTELU%21-250z%C5%82-za-zdrowe-%C5%BCycie-SZCZ%C4%98KA-NA-WYMIAN%C4%98"]Ten jamniczek [/URL]spędził kilka lat na ulicy. Może ktoś zajrzy. Czeka Go kosztowna operacja i na hotelik brakuje.
-
Cieszę się, że Kaskaderce się udało. Jemu dużo brakuje. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192265-Jamniczek-szor%C5%9Bciaczek-Iksik-JU%C5%BB-W-HOTELU%21-250z%C5%82-za-zdrowe-%C5%BCycie-SZCZ%C4%98KA-NA-WYMIAN%C4%98"]Ten jamniczek [/URL]spędził kilka lat na ulicy. Może ktoś zajrzy. Czeka Go kosztowna operacja i na hotelik brakuje.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Cajus JB replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
To ja też będę prosił o wsparcie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192265-Jamniczek-szor%C5%9Bciaczek-Iksik-JU%C5%BB-W-HOTELU%21-250z%C5%82-za-zdrowe-%C5%BCycie-SZCZ%C4%98KA-NA-WYMIAN%C4%98"]Ten jamniczek [/URL]spędził kilka lat na ulicy. Może ktoś zajrzy. Czeka Go kosztowna operacja i na hotelik brakuje. -
Dopiero teraz doczytałem o Mandarynce. Bardzo się cieszę. [URL="http://www.dogomania.192265-Jamniczek-szor%C5%9Bciaczek-Iksik-JU%C5%BB-W-HOTELU%21-250z%C5%82-za-zdrowe-%C5%BCycie-SZCZ%C4%98KA-NA-WYMIAN%C4%98"][/URL] Gorąca prośba. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192265-Jamniczek-szor%C5%9Bciaczek-Iksik-JU%C5%BB-W-HOTELU%21-250z%C5%82-za-zdrowe-%C5%BCycie-SZCZ%C4%98KA-NA-WYMIAN%C4%98"]Ten jamniczek [/URL]spędził kilka lat na ulicy. Może ktoś zajrzy. Czeka Go kosztowna operacja i na hotelik brakuje.