-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
zadzwonię jutro do nuka13 i zapytam czy mogę umieścić zdjęcia tutaj.
-
Dostałem dziś telefon od emila_e z drugiego końca Polski. Jej znajoma wyjeżdżając z Warszawy zatrzymała się na stacji benzynowej. Znalazła tam pieska suczkę jamnika. Nie znając nikogo i nie wiedząc co zrobić z sunią pozmawiała z pracownikami. Poprosiła Ich aby zatrzymali sunię, a Ona postara się znaleźć osoby, które by Jamniczkę odebrały. Pracownicy przystali na to. Sunia maiła czas do końca zmiany, czyli do siódmej rano. Potem zawiadomiona Straż Miejska zawiozłaby Ją na Palucha. Podzwoniłem gdzie tylko mogłem i za to przepraszam. Umieściłem też kilka offów na dogo. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, podpowiedzi i kontakty. Dziewczyny z Warszawy i nie tylko stanęły na wysokości zadania. Bardzo szybko się zorganizowały i ruszyły po sunię. Neris, mru dziękuję bardzo. Isadora7,malibo57, DIF, APSA, majqa również bardzo dziękuję. Dziękuję też kilku innym osobom. mru bezzwłocznie pojechała na tą stację. Na miejscu okazało się, że sunia to mix jamnika i na dodatek w zaawansowanej ciąży. Na piątek planowana jest sterylka aborcyjna. Czekam na resztę informacji i zdjęcia. Na pewno trzeba się rozglądać za miejscem dla suni i pozbierać fundusze dla Niej. Na razie tyle o Niej wiadomo: sunia w ciąży, mix jamnika, domowa, wie co to samochód i lubi sobie w nim pospać. Obecnie przebywa w oczekiwaniu na sterylizację u znajomej Neris. W piątek powinny być Jej zdjęcia.
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dino umie pilnować. Dogaduje się z psami. Jest w Białobrzegach między Wawą, a Radomiem.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Potrzebuję kontaktów w Wawie. Na stacji benzynowej jest przywiązany jamnik. Jak dziś nie uda znaleźć Mu DT chociaż na chwilę trafi na Palucha. Nie wiem jaka to stacja, ale mam numer do osoby, która może pokierować. To szczotek.
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję kontaktów w Wawie. Na stacji benzynowej jest przywiązany jamnik. Jak dziś nie uda znaleźć Mu DT chociaż na chwilę trafi na Palucha. Nie wiem jaka to stacja, ale mam numer do osoby, która może pokierować. To szczotek. -
Potrzebuję kontaktów w Wawie. Na stacji benzynowej jest przywiązany jamnik. Jak dziś nie uda znaleźć Mu DT chociaż na chwilę trafi na Palucha. Nie wiem jaka to stacja, ale mam numer do osoby, która może pokierować. To szczotek.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Cajus JB replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję kontaktów w Wawie. Na stacji benzynowej jest przywiązany jamnik. Jak dziś nie uda znaleźć Mu DT chociaż na chwilę trafi na Palucha. Nie wiem jaka to stacja, ale mam numer do osoby, która może pokierować. To szczotek. -
Mają domy- labradorka i jej 2 córki znalezione w lesie
Cajus JB replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Wszystko możliwe, że było więcej miotów. -
Mają domy- labradorka i jej 2 córki znalezione w lesie
Cajus JB replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziś napiszę nowy tekst dla Dina. Może uda mi się wystawić Mu allegro. Moje pierwsze.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Przelew zrobiony. Na kwotę 270 zł. 30 zł Arktyka otrzymała w dniu przywiezienia Sonii. Teraz mi się przypomiło, że miałem Jej wysłać namiar na fundację sponsorującą sterylizację. Zapomniałem. Przepraszam. Dziś to zrobię. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178958-Dusia-teraz-Misia-pojecha%C5%82a-do-nowych-opiekun%C3%B3w.-Ma-dom."]Dusia ma wspaniały domek.[/URL] Edit Pierwszy uzupełniony. Nie było wszystkich nicków przy wpłatach. Proszę o sprawdzenie i ewentualne korekty. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałem z Donka5 w weekend. Jeśli się uda to w tygodniu będą nowe zdjęcia jak Dino pozwoli się uchwycić. Czas Go wysłać do domu. Edit Doszły wpłaty: viola005 - 25 zł ( 11.10 ) AgusiaP - 10 zł ( 21.10 ) agata51 - 20 zł ( 25.10 ) viola005 - 25 zł ( 02.11 ) ludwa - 15 zł ( 02.11 ) Cajus JB - 10 zł ( 02.11 ) Razem: 105 zł Wydatki: Opłata na hotel 220 zł ( 25.10 )- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Estrella']Cajus, a może mogłabym Ci pomóc z rozsyłaniem konta, co ? :)[/QUOTE] Konto rozesłane. Bardziej przydałaby się pomoc przy rozsyłaniu pw. Dziękuję wszystkim za zaglądanie do Sonii. Opowiem Wam coś co mnie dziś spotkało. Mieliśmy kiedyś wspólnie z ilon_n sunieczkę na tymczasie. Córkę Sonii. Dusię. To było ponad pół roku temu. Dusia mieszkała sobie u ilon_n, ale zdarzało się, że w ciągu dnia była ze mną w pracy. I miałem wtedy klientów. Byłem u nich z Dusią kilka razy. Mają czteroletniego syna. Dziś byłem tam ponownie. Syn klientów przyjechał z mamą później. Jak mnie zobaczył powiedział:"Dzień dobry. A gdzie Dusia?" Możecie mi wierzyć, ale oczy mi się zeszkliły. Klienci nawet nie pamiętali imienia Dusi. A syn tak. Było coś takiego w tej chwili. Coś co sprawia, że chce się dalej pomagać.