Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Tak stwierdził wet. Przy mieszańcach trudno ustalić konkretnie. Raczej w styczniu będziemy odnawiać allegro z wyróżnieniem. Teraz mamy taką sprawę do przedyskutowania. Był fajny telefon z Warszawy. Dom z ogrodem, wejście do domu. Państwo mają 5-letniego Labradora i córeczkę w tym samym wieku. Dino w dzień miałby ogród w nocy miejsce w domu. Problem czy Dino zaakceptuje Labradora. Państwo mają zadzwonić wieczorem z informacją o podjętej decyzji. Jak myślicie? Jakie macie doświadczenia? Myślę, że jak państwo podejmą pozytywną decyzję to warto spróbować. Dino jest towarzyski i na na nowym terenie powinno być wszystko ok. Na terenie hoteliku będzie u siebie. Napiszcie co myślicie. Odezwę się po ewentualnym telefonie od Państwa.
  2. Wybacz elinka. ;) Chyba zrobiłem się przewrażliwiony. :shake: ladySwallow fajnie, że to napisałaś. Trzeba zadbać o bezpieczeństwo. paulina02, peja2 możecie napisać jak to będzie wyglądać?
  3. elinka odebrałaś moje pytanie jako złośliwość? Myślałem o konkretnej zbiórce na potrzeby Saby chociażby na sterylizację. To co wymieniłaś wiesz, że powinno być na wątku w akcjach/pomoc dla ludzi.
  4. Ta bezbłędna różowa kość to adresówka czy tylko gadżet? Wygląda na niezbyt zadowolonego z koloru. :evil_lol:
  5. Jak gonia66 nie umiesz odpowiedzieć to nie wprowadzaj zamętu. I nie trolluj wątku bo go czytam. Przy pierwszym szczepieniu byłem. Więc jaką otrzymał szczepionkę?
  6. Gucio coraz ładniej się załatwia. W domu dziś była jedna kupka i siusiu, ale myślę, że to minie wraz z wiekiem. Dziś miał gościa. Mojego tatę. Mój tata to taki człowiek do, którego każdy pies lgnie. Gucio bardzo płakał po Jego wyjściu. Właśnie biega z zabawką. Sznurem z węzełkami. Jutro zadzwonię w sprawie devikapu. Napiszę co powiedział wet.
  7. Nie bardzo rozumiem co ma piaskownica wspólnego z wątkiem Aresa? Ale tylko błyskotliwy umysł umie takie rzeczy połączyć. Jaką szczepionkę dostał Ares?
  8. Doszła wpłata: ag2709 - 30 zł ( 20.12 ) Dziękuję w imieniu Dina. :lol:
  9. Doszły wpłaty: Roland_De - 100 zł ( 20.12 ) [COLOR=red]Przelałem opłatę na DT ( od 13.12 do 26.12 ) Amorka 112 zł.[/COLOR] [COLOR=red] Na koncie pozostało - 3 zł[/COLOR] Dziękuję w imieniu Amorka. :lol:
  10. Powtarzasz się irenaka. Coś nowego napisz. Jak będzie trzeba przepraszać to będę w pierwszym rzędzie. Ale na przepraszam też trzeba zapracować. Dla dogo nie przedstawiam żadnej wartości. Szybka riposta. Nie cierpię osób, które myślą inaczej, a robią coś na czyjeś zawołanie. To z obowiązku czy dla przyjemności?
  11. Najbardziej martwi fakt, że niektórzy potrzebują aż tak silnego wsparcia bo nie potrafią sobie dać rady. Odpowiadając Tobie irenaka nie trzeba spełniać żadnych kryteriów. Poziom piaskownicy do niczego nie zobowiązuje. To taki okres w życiu zdobywania doświadczenia i uczenia się. Ares ale masz teraz wzięcie. Wątek się ożywił jak nigdy.
  12. Bardzo fajny. W święta też się wezmę za Jego ogłoszenia.
  13. Czyli nic. Wątpię czy mnie czymś zaskoczysz gonia66. Aimez przyłączam się do Twoich trzymanych kciuków.
  14. Dziękuję Świat i ivette3 za życzenia.
  15. Miło Ciebie widzieć Agata. Chociaż sam niedawno dostałem zaproszenie.
  16. Dziękuję waldi za informację.
  17. [quote name='gonia66']A kto tu mówi o tobie CajusJB????:o[/QUOTE] Niech założyciel wątku usunie wzmiankę o mnie z pierwszego. Co ty gonia66 zrobiłaś dla Aresa? Wymień proszę.
  18. Twój plan zuzlikowa ma mały mankament. Zabraknie prawdopodobnie czasu. Teraz to sam zaczynam się obawiać czy przy takiej akcji nie zaczęłaby rodzić może nie w samochodzie, ale tuż przed lub po transporcie. DT myślę nadal warto szukać. Aby jakakolwiek zbiórka miała sens trzeba jasno określić jej cel.
  19. Mnie proszę w to nie mieszać. W bezpieczeństwo Aresa.
  20. Możliwe. U mnie jest specyficzny klimat w domu. To stare budownictwo. Nigdy nic nie wiadomo.
  21. Dziękuję w imieniu Dina ag2709. :lol:
  22. Pączek da radę. toyota o to zadba.
×
×
  • Create New...