Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. W sprawie adopcji na razie nie ma nic konkretnego. Tylko te zapytania co są na wątku. Nikt więcej nie dzwonił i nie pisał.
  2. Mam dane Yv. Dzięki. Paczka zaraz wyjdzie. Jak znajdę koc to wrzucę go na balkon ilon_n to przywiezie.
  3. Wysłałem odpowiedź. Ze zmęczenia wysłałem ją też do Ciebie hop!
  4. Nadal nie mam adresu do wysyłki.
  5. Doszła wczoraj wpłata z bazarku agni 247 zł. Dziękuję bardzo w imieniu Amorka. :lol: [COLOR=red]Na koncie Amorka 264 zł[/COLOR]
  6. [quote name='ilon_n'] [COLOR=gray]cajus, wymyśl coś własnego zamiast po kimś powtarzać, ale przede wszystkim daruj sobie merytorycznie puste komentarze.[/COLOR][/QUOTE] [COLOR=silver]Litości... x 2. Skończ już kobieto.[/COLOR] Nie wiem czy wynajem klatki to dobry pomysł. Jak powstanie taki wątek na akcjach można pokusić się o zebranie na kennel na stałe. Tak przyszłościowo. Gdzieś był watek o sprzedaży kennel klatek. Może uda mi się go odnaleźć. Edit Nie mam adresu do wysłania paczki. Kurierzy już uprzedzają, że nie będą jeździć w piątek. Chciałbym ją wysłać jutro.
  7. [quote name='furciaczek']Czy w nastepnym tygodniu bedzie juz mozna go wycignac na spacer? Nie ukrywam ze wtedy bedzie mi najwygodniej podjechac bo bede bardziej czasowa.[/QUOTE] Na pewno ktoś się z Tobą umówi.
  8. Jak zrobić budkę to wiem. Może Wam się przydadzą.
  9. Będę obserwował Gucia i Jego łapki. Jak mi się uda zrobić odpowiednie zdjęcie to sami ocenicie.
  10. [quote name='Czarodziejka'][B][COLOR=green]Charly słowo powyższe jest brzydkie i nie należy go nadużywać. Proszę w słowniku znaleźć jakiś uroczy synonim. [/COLOR][/B][/QUOTE] Czarodziejka przestań "uprawiać miłość" na wątku. Więcej oczekuje się od moderatora. Twój sposób moderacji jest śmieszny i żałosny zarazem. Ponieważ to krytyka to się pod nią podpisuję. Jacek Barczak. A ponieważ to ja napisałem, więc niedługo będzie ban. Ot bezstronność moderacji.
  11. [quote name='ilon_n'][COLOR=silver]"poza tematem" -więc to co napisałeś było równie zbędne .. chyba nie masz jako jedyny przywileju pisania 'zbędnych' treści na forum.. i bez urazy .. ale sam pisząc zbędne rzeczy, pozwól też pisać innym albo daj sobą lepszy przykład i wtedy moralizuj. EOT[/COLOR][/QUOTE] Litości... [quote name='paulina02']Witam klatka na pewno by mi ułatwiła z lekka życie , jak będę musiała jechać do pracy .CajusJB jeżeli masz zbędne ręczniki , folię czy coś podobnego to mi się to przyda , bo dużo rzeczy musiałam po niej wyrzucić gdyż nie nadawały się do prania .Dzięki .[/QUOTE] Yv ma mi przesłać adres. Dziś pewnie dostanę, ale dla pewności możesz mi wysłać na pw. Jutro zrobię paczkę. Napiszcie co jeszcze może się przydać. Edit Karton jest trochę mniejszy 1,2m x 1m x 0,8m. Można z niego zrobić kocie budki. [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1978/zdjcie0633jpg.jpg[/IMG]
  12. [COLOR=silver]Napisałem tak poza tematem. Komentarz był zbędny.[/COLOR] To teraz szukamy kennel klatki. Transport już jest. Edit Oczywiście jeśli zostanie uznane, że jest potrzebna. Trzeba też zmienić tytuł i uzupełnić pierwszy.
  13. Arktyka miała się dowiedzieć. Jutro zadzwonię. Dziś przelew nie wszedł. Będę mógł ponownie sprawdzić dopiero jutro o tej samej godzinie. Potwierdzę na bazarku. Doszła wpłata: kama210 - 20 zł ( 21.12 ) ( XII.10 , I.11 ) Dziękuję w imienni Amorka. :lol: Na koncie Amorka 17 zł
  14. _Migotka_ fajnie, że znasz sprawę, to pomożesz. Określenie "cioteczka" sobie wypraszam. ;) I czas skończyć z pisaniem w kółko o tym samym. A jedno co mnie mierzi to to, że jak jest spór to większość siedzi cicho i dopiero po ma coś do powiedzenia. Bez urazy dla nikogo. A to tak poza tematem. Wziąłem z pracy trzy ręczniki . Nie są nowe, ale jako szmata będą dobre. Mam w pracy grubą folię około 1m x 1,5 m. Jak się przyda mogę wysłać. Mam niepotrzebną obroże na pchły. Też mogę wysłać dla jakiegoś psiaka. Adres poproszę. [COLOR=silver]Mam też duże kartony około 1,5m x 1m x 0,8 m. Jak nie załatwicie kennel klatki to z tego można zrobić fajne ogrodzone miejsce. Tylko ich nie wyślę bo to paletówki. Ktoś musiałby przewieść.[/COLOR]
  15. No to Yv zacznij od wątku na akcjach. Napisz ile jest zwierząt. Gdzie była szukana pomoc, jaki był efekt i co jest potrzebne. Czyli co poza ręcznikami jest potrzebne? Folie? Co jeszcze? Dobrze jest to napisać. I tu na tym wątku trzeba skoncentrować na Sabie i szczeniaku.
  16. Ustalmy jednoznacznie. Szukamy dwóch domów. Tak?
  17. Yv przeczytałem wiadomość od Ciebie na nk. Z telefonu nie mogę coś dziś odpisać. Najważniejszy jest spokój i ustalenie co będzie najlepsze i jakie są możliwości. Yv chcemy pomóc, ale trzeba wiedzieć na czym się stoi. Mamy odmienne poglądy na to co się stało, ale Saba ostatecznie powinna znaleźć dom. Droga będzie długa i wyboista. Zacznijmy od weta. Potrzebna jest wizyta. Czy jest taki wet, który dojedzie?
  18. Yv zniechęcasz wszystkich takimi wypowiedziami. Jak długo chcesz to robić? Większość z nas była przeciwna aby Saba urodziła. Konsultacja była telefoniczna. Jest zima i są problemy z dojazdami, ale nie bez przesady. Dyskutujesz z osobami, które były przeciwne, ale nie są obojętne. Przeczytaj co napisały i o co się martwią. Nikt nie jest alfą i omegą, ale doświadczenie w podobnych sytuacjach może być bardzo pomocne. Myślę, że wizyta weta jest niezbędna na początek. Więc Yv zamiast wyrzucać z wątku poproś o pomoc w jej zorganizowaniu.
  19. Wet stwierdził, że devikap nie jest potrzebny jeśli dostaje dobrą karmę. Ta powinna uzupełnić wszelkie niedobory. Powiedział mi też, że witamina D3 jako jedna w niewielu jest toksyczna. Gucio na dobrej karmie w ciągu miesiąca powinien dobrze podreperować wszelkie ubytki. Być może krzywe łapki są po sporu wadą genetyczną. Kupiłem dziś adresówkę i trochę ciasteczka na nagrody. Macie pomysł na fajną zabawkę?
  20. Niestety na razie telefon nie dzwoni.
  21. Umieściłem informacje o Pączku na nk i fb.
  22. To konkretnie jaka to szczepionka? Na co?
×
×
  • Create New...