-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Cajus JB replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Podrzucajcie mi wszystkie linki na pw. Porozsyłam po swoich profilach. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Tylko zrzucę z telefonu. Soncia [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6397/zdjcie0729.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3620/zdjcie0730t.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9756/zdjcie0731m.jpg[/IMG] Maja. Ma blaszkę z imieniem. [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3250/zdjcie0733r.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6784/zdjcie0734.jpg[/IMG] -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Za szczepienie wyszło 50 zł. Dziś znalazłem małą brązową sunię z imieniem Maja. Jest teraz u mnie. Znalazłem ją koło swojej pracy więc jutro wieszam tam plakaty i dzwonię do tych stacji radiowych, do których dziś mi się nie udało. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dzięki chita. Po południu podrzucę numer konta.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Masz rację. Jeśli macie inne pieski to przenieście deklaracje. Jeśli ktoś z Was zechce przenieść na mojego[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187644-Dino.-Pi%C4%99kny-mix-Berna-i-ONka.-Zbiera-na-hotel.-Brakuje-155-z%C5%82.-Szuka-domu"] Dina[/URL] będzie mi niezmiernie miło. Edit Poprawa linkowania. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Byłem wczoraj u Sonii. Dziś będzie miała szczepienie na wirusówki. Przebywa z innymi psami i kotami. Ma kontakt z człowiekiem. Opiekunka ma bardzo dobre podejście. Sonia niestety załatwia się w domu. Ale DT pracuje nad tym. W czasie mojej wizyty byli goście. Do kobiet nie ma żadnego problemu. Natomiast mężczyzna co prawda pogłaskał Sonię, ale w tym samym momencie nasza Soncia się do niego "uśmiechnęła po swojemu". Mi leży w nogach i mogę bez problemu zrobić z Nią wszystko. DT jest bezpłatny. Zrobię zdjęcia i startujemy z ogłoszeniami. Dziś będę wiedział ile szczepienie to najwyżej poproszę o przelew na ta kwotę Estrella. Reszta niech zostanie u Ciebie. Edit Poprawa wyglądu postu. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Tak średnia. Miało być wczoraj rozliczenie, ale po przeczytaniu wpisu gonia66 u mnie na fb poszedłem odpocząć. Dziś będzie.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Malutki szczeniak szuka domu. Zabiedzona matka.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Tak. Jutro zrobię i umieszczę.- 70 replies
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Że byliście cały czas to wiem.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Trzeba odświeżyć tekst. Pomyśleć o nowym allegro. Zajmę się szukaniem osób z okolicy do zrobienia zdjęć. Na razie postaram się obrobić te co mamy. Przydałyby się jakieś bazarki. Ktoś ma jakiś pomysł, fanty?- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jak mi to napisała wyżej agata: " Jacek wrócił" i Marycha na innym wątku: "Cajusie jesteś". Jestem, a gdzie Wy jesteście? [B]Dino Was potrzebuje[/B].- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Cajus JB replied to Temida's topic in Już w nowym domu
.......... -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałem wczoraj z osobą, u której przebywa Sonia. Otworzyła się z powrotem. Trochę warczy na mężczyznę, ale do kobiety jest w porządku. Przebywa z innymi psami. Czynnikiem stresogennym u Niej jest izolacja. W środę jestem umówiony na wizytę i będę mógł napisać więcej. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Kastracja Dina może być już w przyszłym tygodniu. Rozliczenie zrobię dziś. Wczoraj po prostu byłem zbyt zmęczony. Umówiłem się z Donka5, że znajdę osobę, która do Niej podjedzie i wspólnie zrobią zdjęcia Dino.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Sonia jest w dobrej kondycji fizycznej. Na miejscu widziałem Ja tylko przez chwilę. Wszystko było ok. Wczoraj rano byłem u Niej w lecznicy. Niestety decyzja o zamknięciu w izolowanym pomieszczeniu wywołała prawdopodobnie powrót traumy schroniskowej. Nie pozwoliła wetem do siebie podejść od razu. Z rozmowy z weterynarzem przeprowadzającym sterylizację Sonii wynikało, że to był psi anioł w lecznicy. Przy mojej wizycie było nieco lepiej. Sonia wyszła na spacer. Wczoraj została przewieziona do domu weterynarzy. ędzie miała kontakt z innymi psami i ludźmi. Według mnie i weterynarzy Sonia nie jest w tej chwili do adopcji. Nie ma mowy o takowej. Potencjalny domek chcę poznać i jeśli się zdecyduje najpierw będzie poznawał Sonię. Wszystko ustalę do końca tygodnia. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Wasze deklaracje podochodziły. Niestety jest tego nadal mało. Dziś w nocy wszystko uzupełnię. Dziękuję Wam za obecność na wątku i przepraszam, że nie od razu zajrzałem, ale chyba rozumiecie?- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Koło 12-ej napiszę co i jak. Na uporządkowanie reszty dajcie mi ze dwa dni. Dziękuję Wam za obecność na wątku. -
Lilka cały czas w czasie jazdy grzecznie leżała. Jest posłuszna i bardzo kontaktowa. Resztę napisze Wam toyota.
-
toyota jest od 11-ej w trasie. Mam nadzieję, że niedługo dojedzie.
-
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
No to będzie tekstów od Groma. :evil_lol: -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Cajus JB replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najserdeczniejsze życzenia świąteczne. -
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
Cajus JB replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Wpisałem się Tobie w wydarzenie. Prześlij mi informacje i dane. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Wesołych, zdrowych i spokojnych świąt marysia55, Charly, laikinia, irenaka, martka1982, Plicha, gonia66. Dużo szczęścia i samych radości Wam i Wszystkim pozostałym piszącym i czytającym wątek po cichu. Jacek -
Ja też niewiele pomogę w tej kwestii. Napisz paulina02 co dostawała, co teraz dostaje. Może to zmiana karmy jeśli do takiej doszło. Lub może ewentualnie jakiś smakołyk ze stołu. To się czasami zdarza. Może to też być zupełnie inny problem. Wet będzie w poniedziałek? To pewne ilon_n?