-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Malutki szczeniak szuka domu. Zabiedzona matka.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Postaram się zrobić pokaz slajdów, ale nie wiem czy mi wyjdzie. Chciałbym aby takie gadżety były wykorzystane w ogłoszeniach.- 70 replies
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję w imieniu Bambo. -
Malutki szczeniak szuka domu. Zabiedzona matka.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Gucio na spacerku. [video=youtube;_v7fRfLY-k8]http://www.youtube.com/watch?v=_v7fRfLY-k8[/video]- 70 replies
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[url]http://picasaweb.google.com/1988kasienka/Bambo02#[/url] -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Tu jeszcze filmik z czasów jak Dusia była na DT. [video=youtube;dyTJH-21W7Q]http://www.youtube.com/watch?v=dyTJH-21W7Q[/video] -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
.......... -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Na pewno będzie dobry. :lol: -
Malutki szczeniak szuka domu. Zabiedzona matka.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jutro będzie dziennie. :lol: Obejrzycie łapki Gucia i oczywiście Jego samego. Ogólnie jest nieźle. Jest szczekliwy, ale reaguje na zawołania i komendy. Słucha się. Bardzo ładnie załatwia się już na dworku. Mam nadzieję, że jutro i w niedzielę to dopracujemy. W nocy śpi ze mną, ale widzę, że w dzień woli uciąć sobie drzemkę na poduszce Eli leżącej stale na podłodze.- 70 replies
-
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Będzie okazja poznać Twój talent literacki. :lol: -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Jak z tym tekstem do ogłoszeń. Jest czy go nie ma? -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję w imieniu Dina. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Cieszę się Sabina02, że o Nich pamiętasz.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Malutki szczeniak szuka domu. Zabiedzona matka.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Na razie na próbę bo to dla mnie nowość. Głos Gucia. [video=youtube;Zg1FjjjySIg]http://www.youtube.com/watch?v=Zg1FjjjySIg[/video]- 70 replies
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Wesołych świąt. Składam Wam życzenia w imieniu Dina i swoim. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Moje stylizowne krzesełko ma spotkanie z tymczasem. Cały spodzik wygryziony. Wesołych świąt i jak najmniej szkód.
-
Malutki szczeniak szuka domu. Zabiedzona matka.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Musimy poczekać aż toyota ustali to z opiekunami Mai.- 70 replies
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Sonia nadal jest do tyłu z finansami. Brakuje bardzo dużo. Wyczyściłem skrzynkę i w nocy zacznę pisać pw. -
Malutki szczeniak szuka domu. Zabiedzona matka.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Szczepienia przełożę na poniedziałek. Kupiłem wczoraj karmę i muszę poczekać za gotówką. Może uda mi się nagrać film telefonem i wstawić.- 70 replies
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Cajus JB replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie. Doczytam wieczorem. -
Czy nadal szukamy DT?
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo. Oby każda chwila niosła Tobie radość i uśmiech. A troski dnia codziennego znikały z każdym nowym porankiem. Pogody ducha przede wszystkim Estrella. :lol: :tree1: :x-mas: [COLOR=white]O wolnym czasie mogę zapomnieć. Mam malucha na BDT.[/COLOR] :lol: -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakiś czas temu przelałem Pani Teresie 50 zł z wątku innego psiaka. W następnym poście podlinkuję. Dzwoniła dziś Pani Teresa z życzeniami świątecznymi. Niestety z Nitką nie jest za dobrze. Przeszła paraliż tylnych łapek. Teraz jest na dodatkowych lekach. Dostaje zastrzyki. Trochę paraliż się cofnął, ale i tak nie ma pełnej władzy. Poprosiłem o opis w mailu. Po świętach powinienem go mieć. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Zrobiłem banerek świąteczny. Podlinkuję go do Sonii. Może ktoś wspomoże Sonię. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187646-Sonii-Brakuje-230-z%C5%82-sta%C5%82ych-deklaracji.-Czy-ma-szans%C4%99-je-dozbiera%C4%87"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8476/yczenia3.jpg[/IMG][/URL] Zobaczymy.