Wiekie dzięki wszystkim. Ogarnę to w nocy. Teraz nie mogę. Właśnie wy adoptowaliśmy jednego Maluszka i siedzę na Ich wątku. Dla drugiej suni jest pilnie potrzebny tym czas w okolicy Torunia.
Tak Zosia ma domek. Właśnie obie są u ilon_n. Zosia jedzie do nowego domku, a Dusia zostaje u ilon_n, ale nie może na stałe. Dla Niej potrzebny jest tym czas. Pilnie.
Po Zosię jedzie właśnie domek. Dusię wciągamy do ilon_n aby nie była sama. To problem. Potrzebny nam tym czas w okolicy Torunia. Cioteczki pomocy. Offujcie. Podbijajcie wątek. Niech będzie widoczny na ogólnym.
Z tego wszystkiego nie napisałem, że Pajki był na drugim szczepieniu. Dostał też tabletki na odrobaczenie. Świetnie się chowa i rośnie. Mam dwa niewyraźne zdjęcia to je załaduję. Koszt to 74 zł. Pokrywany przez ilon_n.
Plakaty wieszamy cały czas. Maluszki są pełne życia i nie powinny za długo zostać w schronisku.
Dzięki Aniu za pomoc. Warto mieć taką znajomą w okolicy.
Nie dzwoń Aniu. Szkoda Twojego czasu i nerwów. Ja wczoraj dzwoniłem dwa razy. Nikt nie odebrał. A mój numer był znany. Podejrzewam, że z domku nic nie będzie.
Dziękuję za zaproszenie. Niewiele mogę pomóc. Mogę Trottera umieścić na nk z opisem.
Macie mniejszy banerek?
Jak skrzynka nie działa wishina spróbuj kliknąć chyba ostatni na dole podświetlony po lewej na niebiesko prostokąt. Nie jestem pewny, ale może zadziała.
Dzięki raz jeszcze Aniu. ilon_n ma informacje, o które prosiłaś. Miałem tylko dwie rozmowy więc są to moje przypuszczenia.
Mam nadzieję, że wizyta wypadnie pozytywnie, a i w sprawie Dusi będą telefony.