Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Postaram się zrobić pokaz slajdów, ale nie wiem czy mi wyjdzie. Chciałbym aby takie gadżety były wykorzystane w ogłoszeniach.
  2. Gucio na spacerku. [video=youtube;_v7fRfLY-k8]http://www.youtube.com/watch?v=_v7fRfLY-k8[/video]
  3. [url]http://picasaweb.google.com/1988kasienka/Bambo02#[/url]
  4. Tu jeszcze filmik z czasów jak Dusia była na DT. [video=youtube;dyTJH-21W7Q]http://www.youtube.com/watch?v=dyTJH-21W7Q[/video]
  5. Jutro będzie dziennie. :lol: Obejrzycie łapki Gucia i oczywiście Jego samego. Ogólnie jest nieźle. Jest szczekliwy, ale reaguje na zawołania i komendy. Słucha się. Bardzo ładnie załatwia się już na dworku. Mam nadzieję, że jutro i w niedzielę to dopracujemy. W nocy śpi ze mną, ale widzę, że w dzień woli uciąć sobie drzemkę na poduszce Eli leżącej stale na podłodze.
  6. Będzie okazja poznać Twój talent literacki. :lol:
  7. Jak z tym tekstem do ogłoszeń. Jest czy go nie ma?
  8. Dziękuję w imieniu Dina. :lol:
  9. Na razie na próbę bo to dla mnie nowość. Głos Gucia. [video=youtube;Zg1FjjjySIg]http://www.youtube.com/watch?v=Zg1FjjjySIg[/video]
  10. Wesołych świąt. Składam Wam życzenia w imieniu Dina i swoim. :lol:
  11. Dziś zrobię przelew. Opłata na DT Amorka ( od 27.12.10 do 09.01.11 ) 112 zł ( 24.12 ) Na koncie Amorka 152 zł
  12. Moje stylizowne krzesełko ma spotkanie z tymczasem. Cały spodzik wygryziony. Wesołych świąt i jak najmniej szkód.
  13. Musimy poczekać aż toyota ustali to z opiekunami Mai.
  14. Sonia nadal jest do tyłu z finansami. Brakuje bardzo dużo. Wyczyściłem skrzynkę i w nocy zacznę pisać pw.
  15. Szczepienia przełożę na poniedziałek. Kupiłem wczoraj karmę i muszę poczekać za gotówką. Może uda mi się nagrać film telefonem i wstawić.
  16. Zapisuję sobie. Doczytam wieczorem.
  17. Czy nadal szukamy DT?
  18. Dziękuję bardzo. Oby każda chwila niosła Tobie radość i uśmiech. A troski dnia codziennego znikały z każdym nowym porankiem. Pogody ducha przede wszystkim Estrella. :lol: :tree1: :x-mas: [COLOR=white]O wolnym czasie mogę zapomnieć. Mam malucha na BDT.[/COLOR] :lol:
  19. Jakiś czas temu przelałem Pani Teresie 50 zł z wątku innego psiaka. W następnym poście podlinkuję. Dzwoniła dziś Pani Teresa z życzeniami świątecznymi. Niestety z Nitką nie jest za dobrze. Przeszła paraliż tylnych łapek. Teraz jest na dodatkowych lekach. Dostaje zastrzyki. Trochę paraliż się cofnął, ale i tak nie ma pełnej władzy. Poprosiłem o opis w mailu. Po świętach powinienem go mieć.
  20. Zrobiłem banerek świąteczny. Podlinkuję go do Sonii. Może ktoś wspomoże Sonię. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187646-Sonii-Brakuje-230-z%C5%82-sta%C5%82ych-deklaracji.-Czy-ma-szans%C4%99-je-dozbiera%C4%87"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8476/yczenia3.jpg[/IMG][/URL] Zobaczymy.
×
×
  • Create New...