Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Proszę bardzo. :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/53472-Bokserka-Zosia-ma-ju%C5%BC-sw%C3%B3j-wymarzony-DOMEK[/URL]!!!!!! Śliczna. :lol:
  2. [quote name='ilon_n']Może niezgrabne pytanie zadam, ale ten Pan w jakim jest wieku???[/QUOTE] Trudno mi ocenić. W średnim tak na głos. [quote name='__Lara']Kurcze, trochę ciężko będzie znaleźć szczeniaka żeby wiedzieć jak będzie wyglądał za 1,5 roku gdy osiągnie swój docelowy wygląd.[/QUOTE] Wiem o tym, ale nie ma rzeczy niemożliwych.
  3. __Lara. Jest jakiś wątek na którym Ciebie nie ma? :lol:
  4. I jeszcze raz nk [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/19/796[/url] [url]http://nasza-klasa.pl/#profile/33050822/gallery/album/3/14[/url]
  5. Mogę prosić o jakiś namiar na kontakt do wpłaty na Cykorka z nk?
  6. Pan szuka szczeniaczka, Ta fajna, ale już dorosła.
  7. Witaj Zosiu. Dzięki Temida za zaproszenie :lol: Na razie kończę siedzenie przy kompie, ale w nocy zajrzę.
  8. Może nie jest to pełna szorstkowłosa. Widać trochę miękkiego. Poproszę o inne zdjęcia jutro.
  9. I denerwuje trochę to, że nie ma na razie chętnych.
  10. Ważne aby były. :lol: Naprawdę się przydadzą. :lol:
  11. Zdjęcia samego psa często przekłamują.
  12. [quote name='Talia']Ale wiesz, że musiałbyś iść na kastracje? :D[/QUOTE] Mówi się trudno i żyje się dalej. :evil_lol: [quote name='ilon_n']Chyba wiesz że to nieregulaminowe!! :cool3: nie zamyka się w jednym boksie osobników różnych płci z wiadomych względów!! :evil_lol: a kocią kuwetę mam w domu, zapraszam .. tylko klapka wciąż czeka na sklejenie .. :diabloti:[/QUOTE] Wiem. :lol: Trochę mała. :placz: Zrobię klapkę. :lol: [quote name='ilon_n']słusznie Talia!! w końcu trzeba obalić ten patriarchat!!! niech częściej kastrują zamiast tylko sterylizować :diabloti:[/QUOTE] Jestem za równouprawnieniem. :lol:
  13. [quote name='ilon_n']A załatwiłeś sobie jakiś boks na jutro?? :diabloti:[/QUOTE] A zamkniesz się razem ze mną? :evil_lol: [quote name='Talia']Kuwetę na kociarni ;)[/QUOTE] To jeszcze lepsze. :lol:
  14. Rozumiem. Szkoda. To wspaniali ludzie.
  15. Witaj __Lara :lol: Panu Mieczysławowi bardzo na tym zależy. Wiadomo, że identycznej nie znajdziemy, ale podobną na pewno.
  16. Zapraszam na wątek. Szukam sobowtóra [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185246-Dolno%C3%85%C2%9Bl%C3%84%C2%85skie.-Szukamy-ma%C3%85%C2%82ego-szczeniaczka-kundelka.-Suni.-do-adopcji."]suni[/URL].
  17. Wszystko zależy od tego jak się rano uwinę z lecznicą. Nie chciałbym Ciebie blokować. :roll: W każdym bądź razie jutro chciałbym posiedzieć trochę w schronie. :lol:
  18. Super [B]xmartix[/B]. Może uda się zaprosić domek na dogo?
  19. Trochę wcześnie, ale może się wyrobię. Jakby co to będę na Grudziądzkiej.
  20. [quote name='ilon_n']jasssne :biggrina: najbardziej ułożony piesek pod Słońcem, moja psia Love[/QUOTE] Potwierdzam. :lol: [quote name='Talia']Wizytę przeprowadzi [B]agaciaaa[/B] :loveu: Chodziłaś z sunia na spotkania przy jednostce wojskowej? Kojarzysz może Oskara, Bałszę, Aisze, Szagiego, Rozę, Kamę(Goldenkę), Smugę?[/QUOTE] Super. :lol: Wtrącę się. ;) Psy pewnie kojarzę z widzenia, bo tam chodzi stała ekipa.
  21. Bałtyckie Foki zapraszają na wątek. :cool3::lol:
  22. Rezerwuję post na zdjęcia do porównania.
×
×
  • Create New...