[quote name='ilon_n']jasssne :biggrina:
najbardziej ułożony piesek pod Słońcem, moja psia Love[/QUOTE]
Potwierdzam. :lol:
[quote name='Talia']Wizytę przeprowadzi [B]agaciaaa[/B] :loveu:
Chodziłaś z sunia na spotkania przy jednostce wojskowej? Kojarzysz może Oskara, Bałszę, Aisze, Szagiego, Rozę, Kamę(Goldenkę), Smugę?[/QUOTE]
Super. :lol:
Wtrącę się. ;) Psy pewnie kojarzę z widzenia, bo tam chodzi stała ekipa.