Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Tak. Niech pozbawią go możliwości wykonywania zawody, obciążą karą finansową: niech pieniądze przekaże na jakieś NORMALNE schronisko i niech jeszcze idzie ulice zamiatać za to co zrobił !! Niech ktoś napisze parę petycji, może by także napisał list do miesięcznika "Mój Pies" niech poruszą tą sprawę !!
  2. Chętnie podpisałabym się pod takim protestem!! Co można zrobić by pomóc??
  3. Oby więcej osób postępowało tak jak ty i ci dzielni policjanci :) Trochę może nie na temat psów, ale także chodziło o pomoc zwierzęciu: Niedawno na moim podwórku wylądował bocian. Miał otwarte złamanie kości. Dzwoniłam do różnych fundacji, na policje, na straż miejską, do gminy, do dziennikarzy... Każdy wykręcał się tylko i wyszło na to, że mam dostarczyć bociana do zoo w w-wie. Z braku możliwości nie zrobiłam tego. Zostałam sama z bocianem ze złamaną nogą. Zrobiłam mu opatrunek, codziennie chodziłam na żaby i inne wodne stwory. Na szczęście bocian szybko odzyskał siły, poleciał na gniazdo, a teraz pewnie jest w drodze do ciepłych krajów. Ale pomóc nikt mi nie pomógł! Dobrze, że w Twoim przypadku było inaczej :)
  4. Więc można samemu się na takie co umówić?? Czy wtedy płaci się za coś takiego???
  5. Mam pytanie, czy są jakieś plany, by powtórzyć takie testy?? Strasznie bym chciała wziąć w nich udział z moim psem :)
  6. Jeśli miałaby być hodowla pies musiałby być wystawiany (oczywiście mówimy o psie z rodowodem) by uzyskać odpowiednie pozwolenia (licencja czy jakoś tak, nie znam się za dobrze). Pamiętaj, by nie rozmnażać psa bez rodowodu, nawet najbardziej przypominającego daną rasę :) Pozdrawiam i życzę mądrego wyboru!
  7. Podnoszę. ... czekamy na nowe wieści i foty Hagiego :)
  8. Przepiękny piesek! :multi:
  9. Dziękuję za miłe słowa :) i porady. Przemyślę wszystko jeszcze raz :) Niedługo dam odpowiedź :) :lol:
  10. Nie jadę :( boję się jak mój piesiur zareaguje na podróż, nowe psy, spanie z innymi psami w pokoju, nowe miejsce itd. :( Miłej zabawy życzę !
  11. Czekam na fotki :) :eviltong:
  12. To bym miała psa pustynnego :evil_lol:
  13. Niestety, dużo ci nie pomogę. Moja psina jak widzi wodę (czy to rzeka, kałuża, szlauch, bez różnicy) podkula ogon, ucieka. Tylko na wodę w misce przyjaźnie reaguje :evil_lol:
  14. [quote name='olekg89']To nie obóz:cool3:Tylko zlot ,żeby nie było potem pretensji ,że nie ma planu dnia.[/quote] Tym lepiej :evil_lol:
  15. [quote name='yuki']Nikt jej na siłe do wody wkładać nie będzie, a nóż widelec sama się przekona, moja też się bała a teraz jak ryba w wodzie :p[/quote] Zastanowię się. Bardzo chciałabym jechać, ale także bardzo chciałabym wziąć ją ze sobą... mama jednak uważa, że Sara nie będzie dobrze czuć się na takim obozie i mam wątpliwości. To mix bernardyna (choć w wersji ligh :evil_lol: ) pogadam jeszcze z mamusią :) i pomyślę... jak coś to pojadę sama :eviltong:
  16. Ja może pojadę, ale jeszcze myślę! :) Nie wiem tylko czy zabierać psa, czy nie? hmmm ona strasznie boi się wody... jechać??
  17. Nie ma nikt zdjęć owczarków niemieckich :( ?
  18. [quote name='kaskaSz']Album z fotkami z wystawy [URL="http://picasaweb.google.pl/kaskaSzF/IIIMWPRWBiaYmstoku300809r?feat=directlink"]<klik>[/URL] Miłego oglądania![/quote] Obejrzałam :) świetne!!
  19. Bardzo przydatny wątek!! :multi: Dzięki :eviltong:
  20. Macie jeszcze jakieś foty?? ;)
  21. [quote name='Flaire'] Mój Guinness tym razem BOB i finałowa szóstka na grupie. Cieszę się, bo zgrywamy się nieco i chłopak wystawia się coraz lepiej. :)[/quote] Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!! :multi:
  22. Piękne foty ... Ja niestety nie miałam aparatu :placz:
  23. Także gratuluję wyników! :multi: Mam nadzieję, że dziś pogoda będzie piękna, bo także będzie można zobaczyć mnie na wystawie :) Ktoś ogłaszał się, że będzie robił filmiki z ringu, to możecie dać na youtube i wstawić tu linki, chętnie dodatkowo obejrzę :multi: Pozdrawiam.
  24. Do góry !! Kurczę, zaadoptowałabym go gdybym nie miała w domciu trzech swoich psiurów ... Trzymam kciuki za psiaka :)
  25. Ostatnio słyszałam zdanie: "Kup yorki, schodzą jak ciepłe bułeczki" :x
×
×
  • Create New...