Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Widać zdjęcia :multi::multi::multi::multi:
  2. Sorki, sorki, sorki że nie przyszłam jak obiecałam ale nie mogłam :placz:
  3. [quote name='Ewelina.w38']właśnie strasznie sie zamieszałam ale już do wszystkiego -chyba- dochodzę. To jest watek o dzialaniu, pismach interwencjach, tak? http://www.dogomania.pl/forum/f402/ofiary-kata-trevora-protest-post-1-poszukiwani-swiadkowie-146670/index16.html a ten na którym piszemy, jest o pomocy dla ofiar tego "doktorka"? czy odwrotnie?:oops: Chyba trzeba tytuły pozmieniać bo te watki są łudząco podobne a temat pomocy dla zwierząt i akcji przeciw"doktorowi" trzeba by rozgraniczyć. Ten wątek na którym piszemy jest dla osób, które chcą wyrazić swoją opinię o doktorku, o Trevorze, a ten drugi jest po to by zamieszczać tam suche informacje na temat akcji. By nie było kłopotu z odnalezieniem potrzebnych informacji. :) Pozdrawiam.
  4. Dlaczego zostały tam cztery psy? Przecież chyba schronisko nie powinno istnieć, więc nie powinno tam być żadnych psów. Chyba, że facet stwierdził, że ma je prywatnie. Co z uratowanymi psami?? Dobrze, że przynajmniej im się udało. BRAWO EMIR !!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  5. [quote name='bebcik']Ja tez będę :) i chętnie pomogę i wreszcie poznam :) ale w Ostrołęce jakoś cicho o tych targach. Nie widziałam ogłoszeń, może za mało się rozglądam. W każdym bądź razie do zobaczenia[/quote] Ja też ogłoszeń żadnych nie widziałam :shake:
  6. Wspaniale, że pieski mają dom :multi::multi::multi: a ja oczywiście przyjdę i pomogę przy stoisku na Targach :) :eviltong: tylko o kogo mam się pytać?
  7. [quote name='zula131']Tak sobie myślę, że dobrze byłoby wszystkim znajomym wetom rozesłać link do wątku Trevora. Może i nimi to wstrząśnie i zaczną popierać działania w sprawie usunięcia tego... ze swojego środowiska. Wszak to również plama na honorze lekarza weterynarii.[/quote] Świetny pomysł! Tylko napiszcie pismo w którym zawarte musiały by być informacje jak lekarze będą mogli przyłączyć się do akcji. Chętnie rozniosę po swoich wetach i w okolicy. Co wy na to by napisać petycję i zbierać podpisy, do rzecznika praw zwierząt o ukaranie tego "doktorka" chętnie pozbieram podpisy w mojej szkole i wszędzie, gdzie tylko się da :)
  8. Dziękuję :multi: bardzo mi pomogłaś :) Szczeniąt nie chce z dwóch powodów: 1. suka nie jest rasowa. Za dużo już bid w schroniskach. 2. Nie chce by moje największe kochanie męczyło się ze szczeniakami i marniało w oczach. dziś nawet na spacer nie mogłam z nią iść bo ten wstrętny kawaler już czekał na nas na drodze :angryy::angryy::angryy:
  9. A jeśli się mylę i nie będzie szczeniaków a zrobię sterylkę w czasie kiedy ma cieczkę. Nic się nie stanie??
  10. Mam jeszcze jedno pytanie, bardzo ważne. Od jakiegoś czasu podejrzewałam że moja sucz ma cieczkę, ale nie byłam pewna. Wczoraj zobaczyłam w jej kojcu kawalera :angryy::angryy::angryy: przeskoczył ogrodzenie. Moja Sara jest w typie bernardyna. Wielka i masywana. Kawaler był średniej wielkości i taki raczej lichy. Nie to że wygłodzony, ale bardziej atletycznej budowy ciała. Moja mama twierdzi, że nie będzie z tego dzieci, ale ja się strasznie zdenerowowałam i teraz sama nie wiem. Mogą być????? A jeśli nie jestem tego pewna mogę zrobić sterylkę, czy mam czekać. Jak można sprawdzić czy będą dzieci czy nie . Co zrobić jeśli nie chcę szczeniaków. POMÓŻCIE !!!:placz::placz::placz:
  11. [quote name='esperanza'] nawet język ma niebieski [URL="http://img135.imageshack.us/i/img9078.jpg/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7636/img9078.jpg[/IMG][/URL][/quote] Proszę opiszcie mi tego pieska. Jak najwięcej, wszystko co wiecie. Dam parę ogłoszeń. Możecie też przesłać więcej fot na [email][email protected][/email]
  12. Niee, ona po prostu była niezbyt dobrze przypilnowana :lol: To suka mojej siostry. Po szczeniakach przyszła do mnie w opiekę. Była dośc wychudzona (miala 10 szczeniaków!) teraz jest ok, tylko trochę za gruba jest :shake: ale postaram się ją odchudzić przed zabiegiem.
  13. Skąd jeździcie do Kruszewa, co ile, przez jakie miejscowości?? Jestem z okolic Ostrołęki (niestety nie z tej strony co Kruszewo :shake: ). Jeśli jednak jeździcie przez moją miejscowość i macie jedno wolne miejsce w pojeździe no i oczywiście o ile potrzebujecie pomocy :lol: to chętnie się zaoferuję :eviltong:
  14. [quote name='obraczus87']dziekujemy za ogłoszenia. Lady ślicznotko, biegnij po domeczek :loveu: Ona ma taki super pyszczek i te uszy - rozbrajające :loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu:Cała jest rozbrajająca :loveu::loveu::loveu:
  15. A co jeśli suka miała już szczeniaki? Ma około 2/3 lat i jakiś rok temu miała szczeniaki. Czy sterylka w tym wypadku niesie za sobą większe konsekwencje?
  16. [quote name='Ewa Gmiter']Też dodałam swoją opinię o tym hyclu na Forum Gazety Wyborczej. I jeszcze dotarłam do lokalnej gazety, gdzie był opublikowany ciekawy artykuł, jak ten hycel wygrał przetarg. Dziwne, że urzędnicy mu sprzyjają i jest taki nietykalny w tym Wołominie. [URL="http://fakty.wwl.pl/2004/05/?id=01"]Fakty.wwl :: Nr 05 (39), 17 marca 2004[/URL] Napisałam do tej gazety i obiecali zamieścić protest. [B]Cytat:[/B][I]Dziękujemy za informację o tym okrutnym, bestialskim procederze. [/I] [I]Czy zacytowany list został już przesłany do Urzędu Miejskiego w Wołominie? [/I] [I]Chętnie go opublikujemy na naszych łamach. W tym przypadku jakikolwiek komentarz wydaje się po prostu zbyteczny... [/I] [I]Pozdrawiamy. [/I] [I]redakcja "faktów.wwl"[/I]_________________[/quote] ŚWIETNIE :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Może nareszcie coś ruszy!!
  17. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( Biedny piesek. Trzymaliśmy za ciebie kciuki, ale widocznie tak miało być. Teraz trzeba pomścić Trevora wciskając Marka K. za kratki!! :-(:-(:-(
  18. Dałam sunię na mojego bloga: [url=http://dogomaniak.blog.onet.pl/LADY-do-adopcji-Celestynow,2,ID391596168,n]LADY - do adopcji, Celestynów - DOGOMANIAK - Pomagamy psom! - Onet.pl Blog[/url] Trzymam kciuki, by szybko znalazła kochający domek !! :)
  19. [quote name='Purczymorda']Wysłałam wiadomość do TVN Uwaga z linkami może jeszcze więcej osób wyśle szybciej zajmą się sprawą i temat nie odejdzie w zapomnienie[/quote] Dobrze zrobiłaś ! :) Ja wysłałam wiadomość do "Sprawa dla reportera" z prośbą o nagłośnienie sprawy!! Opisałam też sprawę na moim blogu.
  20. Na pewno będę zaglądać !! Gratuluję pomysłu !! :multi::multi::multi:
  21. wkleiłam na n-k :-( trzymamy kciuki za psinkę
  22. Chciałabym być :) Postaram zabrać się z wystawcą owczarków niemieckich. O ile będzie jechał :);p
  23. Do Interwencji napisałam, nie odpisała dziewczyna jeszcze. Czekam nadal. Nie sądzicie, że jak nie dacie nazwiska w tytule to wiele osób nawet jeśli miało z nim kontakt to może akurat nie załapać, jeśli będzie tylko ogólnikowo przeglądać wątki??
  24. Moja siostra ma koleżankę w Interwencji. Może jutro spróbowałabym się z nią skontaktować. Może zgodziłaby się rozdmuchać sprawę, bo to teraz chyba najważniejsze ... Biedne pieski :-(
×
×
  • Create New...