Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. :placz::placz::placz:Niestety mam kupę nauki :placz::placz::placz:
  2. [quote name='magdyska25']Biedaczek...:shake:. Jak rozumiem gdy pies nie znajdzie domu trafi do schroniska?:cool1: Jesteś z Warszawy więc "nasuwa mi się" tylko jedno schronisko-"na Paluchu"...MASAKRA!!![/QUOTE] Niestety pies nie może zostać w miejscu, gdzie teraz przebywa i jest problem. Pilnie domek, albo Paluch :shake::shake::shake::-(:-(:-( [B]PIROMANKA[/B] wielkie dzięki :multi::multi::multi:
  3. Ja mam jednego psa - kundla w 100 % i drugiego - mieszaniec bernia z kaukazem to z tym drugim co jakiś czas weta odwiedzamy, a kundel 100 % widzi weta tylko przy szczepieniu na wściekliznę :) :D
  4. Ja niestety nie mogę :shake: naukę mam :shake: francuski czeka, ba i Król Edyp ... też czeka .... :(
  5. Kurczę ja mieszkam na wsi od zawsze i nie wydaje mi się, że jest aż tak źle :shake:. Jest jeden facet, który nie można powiedzieć, że kocha psy (po pijaku! na trzeźwo jest niegroźny), ale na mojej wsi nie widziałam by psy były trzymane na krótkich łańcuchach, nie wypuszczane. Fakt mam zastrzeżenia co do niektórych ludzi, że np. za mało razy spuszczają psy, ale zwierzaki nie wyglądają jakby im było źle. Dobra, na legowisku w pałacu z dwudziestohektarowym ogrodem było by im lepiej, ale nie oszukujmy się :p to marzenia nie do spełnienia. Chętnie sama bym w takim domku zamieszkała. Uważam, że psy tu żyją dłużej, bo od szczeniaka są hartowane i uczone surowego życia. Jak już tu ktoś porównał kiedyś dzieci też były gorzej wychowywane. Kto kiedyś słyszał o alergii!! A teraz? Prawie każde dziecko, które się rodzi jest alergikiem. To samo życie! Nie pochwalam znęcania się nad zwierzętami, ale nie wolno oceniać jeśli samemu tu się nie żyje. Są rolnicy którzy źle traktują psy, ale większość z nich z domu wyniosła to, że na podwórku był pies i za pilnowanie dostawał jedzenie i picie, a nie uczono kiedyś miłości i spania z psem w łóżku. Moja mama np. jest starej szkoły. Strasznie kocha psy, ale nie lubi gdy są w domu. To jednak nic nie przekreśla. Psiaki mają u nas dobrze :lol:. Pozdrawiam.
  6. [quote name='Anulka1977']Witamy Pierwsza doba idefixa po za pogryzioną futryną minęła bez zarzutu. Psiak przespał całą noc bez żadnego skomlenia czy drapania, a rano powitał nas merdając ogonkiem. Powoli się do nas przyzwyczaja i nie kuli się tak bardzo jak wczoraj. Odbyliśmy wizytę u weterynarza ale na razie nie możemy go nawet zabezpieczyć od kleszczy ze względu na jego rany które pierw muszą się zagoić, zobaczymy w sobotę mamy wyznaczoną kolejną wizytę jak będziemy wiedzieć coś więcej to damy znać. Dziekujemy za zainteresowanie i ciepłe słowa. Pozdrawiamy[/QUOTE] Super, że Idefix miał takie szczęście :multi: :p Koniecznie informuj co u niego słychać :multi: [U] Myślę, że temat można przenieść do "Już w nowym domu" :D[/U]
  7. Miejmy nadzieję, że to się niedługo zmieni i telefony się rozdzwonią :) Zapraszam na bazarek dla psiaków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13355197#post13355197[/url]
  8. Dzięki :) Będę pytać, szukać pomocy :p A teraz KARAT do góry:multi::multi::multi:
  9. Do góry chłopczyku :multi::multi::multi:
  10. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=143941[/url]
  11. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171854[/url] Bazarek dla psiaków :eviltong:
  12. [quote name='Daja_']właśnie rozwiązałam krzyrzówke,i albo ja mam coś z głową albo jest to samo hasło co z wrześniowej krzyżówki o0 gordonowa ja czekam na następny nr też,bo w grudniowym ma być kalendarz a z tego co widzę to dziewczyny nie dostają prezentów :P więc poczekam i zamówię sobie może w grudniu ]:->[/QUOTE] Mi też takie samo hasło wyszło, więc to ich błąd :evil_lol: i nie wiem czy smska wysyłać czy nie :) nie wiem, czy uznają :):eviltong: A jeśli chodzi o prenumeratę to ciekawe, czy też nie pójdzie do góry :shake: dobrze, że ja zamówiłam na półtora roku :multi: Ceny nie zauważyłam, dopiero jak napisaliście :p. Okładka taka sobie, mi nie robiło różnicy, choć ta pewnie nie będzie się tak szybko drzeć gdy ja trzymam MP od 2006 roku na jednym stosiku i często zaglądam do starych i drą mi się jak ciągam okładkami po okładkach :) Przy okazji zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13353237#post13353237[/url]
  13. Zaatakuję czyjąś drukarkę i może zaniosę kilka do sklepu zoologicznego :) :laola:
  14. Do góry staruszku ... :-( nikt nie chce pięknego pieska :-(:-(:-(
  15. SZYBCIUTKO NA GÓRĘ :lol:
  16. [quote name='Dzidtka_Gl']nie kupuje tego magazynu czy to w tym był artykuł jak odróżnić shih tzu od lhasa apso ? jeśli tak proszę dać znać na priv[/quote] Przyznam się bez bicia, że artykułu nie widziałam. :)
  17. [quote name='goldi1270']Hej wszystkim :) Mam pytanie, Czy robił ktoś z was smycz treningową z linki tego typu [URL="http://www.allegro.pl/item744695998_lina_polipropylenowa_8mm_producent.html"]Lina polipropylenowa 8mm PRODUCENT!!! (744695998) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] i karabinka kupionego normalnie w sklepie? Znaczy, chodzi mi o to czy robiliście np. mocny supeł (jak tak to jaki ;) ) czy w inny sposób. Chciałabym zrobić taką mojemu Goldiemu tyle że nie może być z taśmy bo nie mam maszyny do szycia a swojemu ręcznemu szyciu za bardzo nie wierzę :D No i on straaasznie ciągnie i wolałabym żeby była dosyć mocna.[/quote] Ja zrobiłam taką smycz. Jest to smycz treningowa, ma chyba z 4 metry. Prowadzałam na niej dwa psy: bernardyna i drugą sucz, która też sporo waży i jest bardzo silna. Lina wytrzymała! Tylko jednej problem (ja go mam nie wiem, czy reszta też): boli jeśli pies pociągnie i lina przejedzie po ręce, dlatego na treningi zakładam rękawice jeździeckie :p
  18. Ja zaczynam MP od "DR HAŁS na tropie", a później obowiązkowo felietony Doroty Sumińskiej, które ubóstwiam :p:loveu: A jeśli chodzi o zwiastun nowego numeru jakoś nic za specjalnie nie przyciągnęło mojego wzroku ;p
  19. [quote name='Olka_Olga']Kusicie, kusicie. Co do anegdot to nabrały dla mnie "ceny" w książkach za sprawą "Życia z Merlem".[/quote] Przeczytałaś "Emila" ?? :p
  20. Jutro pochodzę za nią w księgarniach w moim mieście, ale wątpię bym ją tam znalazła :( Przeczytać chcę, bardzo chcę :)
  21. :multi::multi::multi: HOPKI :multi::multi::multi:
  22. Proszę o wstawienie :) KARAT Wiek: koło 7 lat Płeć: pies Wielkość: mały Województwo: mazowieckie Szuka domu: 1. stały Stan zdrowia: dobry Kastracja: nie wykastrowany Stosunek do zwierząt: akceptuje inne psy Stosunek do dzieci: nie sprawdzono Dla kogo: świetnie nadawałby się dla starszej osoby Gdzie przebywa: schronisko "Canis" w Kruszewie (okolice Ostrołęki) Kontakt: Justyna - [FONT=&quot]607 077 350, [/FONT][email protected] Link: http://www.dogomania.pl/forum/f1161/karat-staruszek-z-kruszewa-149123/?highlight= Uwagi: Karat ma dość zaniedbaną sierść. Wymaga wizyty u fryzjera.
  23. Do góry mały!! Jest prześliczny :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...