-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Byliście dzisiaj w schronisku?? :) -
Czy mógłby mi ktoś przesłać zdjęcia Trevora z przed operacji ?? ([email protected]) wiem, że takowe istnieją. Piszę bloga i chcę napisać reportaż, ale potrzebuję tych zdjęć :). A ha i jeszcze proszę wstawcie tu link do tego reportażu bo nie mogę go znaleźć :(
-
Co się stało?! Fundacja PRO EQUO i zagłodzone zwierzęta
Kika9004 replied to Greven's topic in Fundacje i stowarzyszenia
To dobrze :p Jest piękny :loveu: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że kotek się znajdzie ... -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Dobrze zrobiłaś! Mam pytanie odnośnie właśnie bezdomnych psów błąkających się po Ostrołęce. W piątek zaczepił mnie żółty niewielki piesek. Bezdomne biedactwo:shake:. Nakarmiłam troszkę. Nie mogłam go zabrać ze sobą, bo po pierwsze nie mam miejsca w domu, po drugie nie jestem z Ostrołęki i wracałam PKSem, a kierowca na pewno nie zgodziłby się wziąć go do autobusu. Gdzie w takich przypadkach mam zadzwonić. A może ktoś z Ostrołęki byłby w stanie mi w takim wypadku pomóc, podałby mi swój numer i mogłabym zadzwonić i razem zawieźlibyśmy psiaka do Kruszewa?? Osobiście nie zawiozę, bo nie mam samochodu. :oops: :shake: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Mam rzeczy na bazarek dla psiaków z Kruszewa!! Są to obrazy malowane na kartkach A4 suchymi pastelami. Są piękne! Tylko jest jeden problem. One są około 200 km od Ostrołęki i nie wiem, czy: 1. przesłać je do Oki i wtedy wstawiać na bazarek. 2. nie przesyłać je do Oki, tylko wstawić na bazarek i poprosić by stamtąd je wysłali?? POMÓŻCIE!! Doradźcie jak mam zrobić?? -
Co się stało?! Fundacja PRO EQUO i zagłodzone zwierzęta
Kika9004 replied to Greven's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Mam takie pytanko: Czy koń Kamaro nadal szuka domu?? :lol: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Też mi się podobają :loveu: Ponawiam pytanie: czy schronisko ma własną stronę internetową?? -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i37.tinypic.com/2z3z69y.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/242zi3p.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/357othf.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/96ic8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/29bjy3k.jpg[/IMG] WYKONANE PRZEZ [U]SHEL [/U]:p Wstawiajcie do sygnatury :multi: [B]PROSZĘ WSTAWCIE BANERKI DO PIERWSZEGO POSTU !!![/B] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Wiem, że w kwietniu ma być w Ostrołęce organizowana impreza między innymi przez technikum weterynaryjne. Natomiast bardzo by się przydały bazarki i aukcje na rzecz psiaków, by są psy, które chcemy wydać do adopcji, a nie mamy za co ich wysterylizować :-([/quote] Postaram się popytać kilku osób, które może mogłyby dać rzeczy na bazarek :p Tylko trzeba by było zrobić jakieś certyfikaty, żeby podarować im za ich dobroduszność :) -
Co się stało?! Fundacja PRO EQUO i zagłodzone zwierzęta
Kika9004 replied to Greven's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Podnoszę wątek!! :p -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Trzeba zorganizować w te wakacje festyn dla zwierzaków z Kruszewa! Znam kilka osób uzdolnionych, które może zgodziły by się przekazać swoje dzieła na licytacje, czy sprzedaż dla zwierzyńca :) W zamian dostały by dyplomy zaświadczające o dobroci ich serca :multi: Moglibyśmy zbierać na budowę kojców dla psiurów :):eviltong: Pozdrawiam :p -
"Wydałem go więc z opisem zastosowanego leczenia i z zaleceniem jego kontynuacji. Pies był transportowany ok. 3 godzin, potem trafił do kojca, gdzie miał czekać na właściciela i tam spędził dobę, albo więcej, zanim został zbadany." O co mu chodzi?? Pies chyba trafił od razu do domu wolontariuszy, prawda?? A czy można poprosić tego lekarza weterynarii, który wyjmował larwy po tym jak psa wyratowano od Marka K. o jego opinię?? Przecież chyba nie możliwym jest by przez jedną dobę larwy much zagnieździły się w ranie w takiej ilości i tak głęboko?? Jeśli się mylę, poprawcie.
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Chciałabym się z wami przejechać w tą sobotę, ale niestety nie mam możliwości dojechać do Kruszewa :placz:. Może mogłabym jakoś inaczej pomóc? Mogę porobić ogłoszenia na dogomani piesków. Tylko musuielibyście porobić im parę fot i przesłać mi na meila a chętnie spróbuję im jakoś pomóc. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
WSPANIALE :multi::multi::multi: -
_Georg C_BĘDZIE BEZPIECZNIE DORASTAŁ w GŁOWNIE k.Łodzi!MA JUŻ DOM!
Kika9004 replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Ja bym podała węgiel. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
4 październik to Światowy Dzień Zwierząt. Co wy na to by iść do dziennikarzy z TO i poprosić by przy tej okazji napisali cosik o schronisku w Kruszewie, ale najważniejsze: [U]by opisali na czym polega DOM TYMCZASOWY[/U] i dali parę piesków które potrzebują najpilniej takiego domku :) mam w poniedziałek czas. Mogłabym się przejść ;) Co wy na to???? ***************** schronisko ma własną stronę internetową?? Jeśli tak, podajcie adres :) -
_Georg C_BĘDZIE BEZPIECZNIE DORASTAŁ w GŁOWNIE k.Łodzi!MA JUŻ DOM!
Kika9004 replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
[url=http://dogomaniak.blog.onet.pl/GEORGE-CLOONEY-pies-5-tygodni,2,ID391913080,n]GEORGE CLOONEY/pies/5 tygodni - DOGOMANIAK - Pomagamy psom! - Onet.pl Blog[/url] Dałam ogłoszenie :) trzymam kciuki za szczeniaki :):eviltong: