Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. SZNUREK - dość długi A potem ten sznurek wydalała przez długi czas :angryy: Moja kochana psinka
  2. [quote name='clo']zapytam mame..moze sie zgodzi dac jakiemus dt..ktore maluchy najpilniej potrzebuja?nie mam czasu przebrnac przez caly watek dlatego pytam przepraszam..[/quote] Cztery przedstawione powyżej: Frida, Wiki, Prima i Gryzelda.
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/karat-staruszek-z-kruszewa-149123/#post13173299[/url]
  4. [B][SIZE="4"][COLOR="red"]NOWE ZDJĘCIA KARATA Z DT !!! :D[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi108/dae0c0bc00238fef4c21e091[/IMG]\ [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2687/56e68357000f3f7c4c21e0b1[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1043/71925795002024d14c21e0fa[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi464/65878a580010ede94c21e11a[/IMG]
  5. [B]WĄTEK KARATA: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/karat-staruszek-z-kruszewa-149123/#post13173299[/URL] Na razie dałam numer kontaktowy do Justyny. Nie wiem czy może być. Jak coś to napiszcie, to zmienię. Dajcie link do wątku na pierwszej stronie w tym wątku. [/B]
  6. [B][SIZE=4][COLOR=red]KARAT[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6177/dsc0014aq.jpg[/IMG] [FONT=&quot][SIZE=2]"Znów ktoś przechodzi obok mojego boksu. Nie podniosę łba. Nie warto. Tyle razy, gdy ktoś przechodził zrywałem się i biegłem w stronę wejścia. Robiliśmy tak wszyscy, na samotność nie mogę narzekać. Znudziło mi się to. Moi towarzysze młodsi, sprawniejsi nadal tak robią. A ja? Przyznaj mi rację, że nie mam co się przymilać ludziom. Moi towarzysze są pełni sił, mają piękną sierść – nie tak jak ja, sfilcowaną i do granic za kołtunioną. Wiesz? Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio czułem dotyk szczotki przejeżdżającej po moim grzebiecie. Ba! Nawet nie pamiętam jak to dobrze, gdy ktoś szepcze ci coś miłego do uszka, głaszcze po brzuszku. Chciałbym znów pamiętać. Jestem stary, czasem bolą mnie kości, ale chętnie pobiegam z Tobą za piłeczką, wskoczę do wody, przyniosę zabawkę, popilnuję Twojego dziecka, będę czuwać w nocy tuż przy Tobie, by przypadkiem nikt nie chciał Cię ukraść. Z chęcią będę czekać i wyglądać, gdy wrócisz z pracy, a gdy wreszcie to się stanie będę szczekać i podskakiwać ze szczęścia. "[/SIZE][/FONT] [B]Teraz Karacik dostał szansę od życia i wylądował w super domu tymczasowym. Wypiękniał, został wykastrowany, zaszczepiony, odpchlony i wycięto mu małe guzki które miał w okolicach wylnich łap. Niestety domek tymczasowy jest jedynie do końca wakacji. Nie może znów trafić do schroniska! Nie miał tam łatwego życia, zero zainteresowania od odwiedzających. Źle słyszy i nie widzi na jedno oko, jego stan uzębienia też zostawia wiele do życzenia. Ale przecież ma już tyle lat! [/B] [B]Będzie świetnym kompanem dla dzieci w każdym wieku, jak i towarzyszem psów, kotów i innych zwierząt. Może iść do do domku z ogrodem, gdyż ciężko go nauczyć by nie załatwiał się w domu. [/B] [B]Zobaczcie jaki on piękny !![/B] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8411/fmix2.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5926/fmix4.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/3024/fmix5.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4910/fmix15.jpg[/IMG] [U][B][FONT=&quot][SIZE=3]Nazywam się Karat i może czekam właśnie na Ciebie.[/SIZE][/FONT][/B][/U] [FONT=&quot][SIZE=3]Kontakt do domku tymczasowego w sprawie adopcji:[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=&quot](029) 760 34 54[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=&quot]888 055 157[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=&quot]e-mail - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=&quot]WIEK: 13 lat[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=&quot]KASTRACJA: TAK[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=&quot]STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: toleruje[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=&quot]WIELKOŚĆ: średni[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][SIZE=3][FONT=&quot][COLOR=red]List Karata został opublikowany w grudniowym numerze miesięcznika "Przyjaciel Pies" na stronie nr. 6 !!!! Zapraszam do lektury !!![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [FONT=&quot]BANEREK:[/FONT] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEQryMEerLI/AAAAAAAADAI/e8Rd7SlDHp8/9uik.png[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEQrxlr-GYI/AAAAAAAADAE/fPPAEquLA50/ihjn.png[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEQu0JvCVEI/AAAAAAAADAQ/IBmO--QG6FU/jhnv.PNG[/IMG] [FONT=&quot][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/kto-zrobi-allegro-karat-staruszek-z-kruszewa-149123/?highlight="][/URL][/FONT] [CENTER]WĄTEK KARATA NA PSIEGRANE-MARZENIA [/CENTER] [CENTER][URL="http://psiegrane-marzenia.pl/forum/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=57&sid=5da4cc88658257a25de2ecd2c77ba8ec"]KLIK[/URL][/CENTER] [CENTER][/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]PROSIMY O OGŁOSZENIA DLA KARACIKA !!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  7. [B]OGŁOSZENIA:[/B] 1. [URL="http://www.owi.pl"]Ogłoszenia sprzedam owi.pl - ogłoszenia w internecie, ogłoszenia darmowe , drobne, oferty kupię, anonse, giełda .[/URL] - czeka na akceptację (masz na meilu link aktywujący) 2. [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] - czeka na akceptację 3. [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=51166214&g=6[/URL] 4. [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-109326.html[/URL] 5. [URL]http://warszawa.gumtree.pl[/URL] - czeka na akceptacje 6. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/7949[/URL] 7. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/7550/podglad/[/URL] 8. [URL="http://www.petsy.pl"]www.petsy.pl[/URL] - czeka na akceptację 9. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3505310&cid=1558[/URL] 10. [url]http://hagidoadopcji.cooldog.pl/[/url]
  8. :-(:-(:-(Ojej chciałabym jakoś pomóc. :-(:-(:-(
  9. do góryyyyyyyyyyyyyy
  10. No tak, ale mogliby przysyłać z pierwszym lub drugim numerem. A z gazety ogólnie jestem zadowolona, gdyby nie te prezenty przysyłane po czasie :) Choć kiedyś nawalili!! Była gazeta grudniowa z płytą gratis. Ja miałam wtedy prenumeratę. Płyty nie dostałam. Zadzwoniłam do nich wyjaśnić to. Odpowiedzieli, że zapas się wyczerpał :angryy: Do jasnej anielki ja zamawiam, płacę i wymagam. Powinnam ja pierwsza dostać płytę, a później mogliby martwić się o tych kupujących w sklepach.
  11. [quote name='kahoona'] Pan "doktor" powinien jednak uważać na oskarżenia, które wysuwa pod naszym adresem. Absolutnie nieprawdą jest fakt szantażowania go. [/quote] Facet łapie się wszystkiego byle wyjść na swoje :angryy: Gdzieś czytałam z nim wywiad, że oskarżenia są wyssane z palca, że Emir się na niego zawziął :angryy: EKOTERRORYŚCI :D :D :D
  12. [IMG]http://i33.tinypic.com/2jfc21j.png[/IMG] [B]TU MASZ BANEREK!! WSTAWIAJCIE DO SYGNATUR!! :multi:[/B]
  13. Są karmy senior :)
  14. Ojej jakie słodziaki :loveu: Chciałabym tego spod sklepu na tymczas, ale raczej chyba to niemożliwe. :-( A ha jeszcze takie dodatkowe pytanko: Jeśli ktoś decyduje się na tymczas to czy schronisko może w jakiś sposób pomóc? Można oczekiwać tej pomocy? Co jeśli np. pies potrzebuje specjalistycznej diagnostyki lekarskiej, a wiadomo wet nie zrobi tego za darmo? Czy mogłabym szukać pieniędzy np. w "Kundelkowej Skarbonce"??
  15. Ja chętnie zajmę się założeniem wątków na dogo psiakom :multi: [email][email protected][/email] - prześlij któregoś zdjęcia i opisik a ja wstawię :)
  16. [quote name='Bewarka']Jak ja zamówiłam z książką w lipcu 4 dni przed wydaniem nowego nr, to mi przyszło 30 września dokładnie ;)[/quote] W kulki sobie z tego MP lecą :shake:
  17. [quote name='kahoona']Mateusz napisał prawdę, ale nie wyobrażasz sobie w ilu sprawach nam pomógł. Często pismo od posła robi więcej niż nasze wielomiesięczne zabiegi.[/quote] Ale czy ja go w jakiś sposób krytykuję?? Nie. Skopiowałam jego odpowiedź, bo uznałam, że ważne jest, że ktoś odpowiedział. Ważne dla dogomaniaków. Nie naskakuj na mnie, nic złego nie zrobiłam ;/.
  18. Ja zamówiłam z frisbee i z niecierpliwością czekam aż przyślą, ale jak w najbliższym nie przyjdzie to dzwonię do nich i niech mi natychmiast przysyłają :angryy: Płacę to wymagam!! :angryy::angryy:
  19. [I]"Posłowie nie mają żadnych innych narzędzi jak żądanie wyjaśnień czy kierowanie odpowiednich wniosków do prokuratury. Nie mogą podejmować decyzji za samorządy, sądy, Inspektoraty czy Izby Lekarsko-Weterynaryjne ani wywierać nacisków. Stąd taki model działania, który może Państwu wydawać się niewystarczający…"[/I] Mateusz Żukowski Asystent posłanki Joanny Muchy
  20. Co do bazarku: w sobotę odbiorę prace i pewnie w niedzielę wstawię na dogo :p:p:p [SIZE=3]Może potrzeba zrobić wątek na dogo jakiemuś psiakowi?? Chętnie się tym zajmę :) :multi: :D Jak coś to można słać zdjęcia: [email][email protected][/email] :) i króciutki opisik :D [/SIZE]
  21. do góry!! A może przed imieniem wstawić: PILNIE D/T !!
  22. Do góry Hagi!! Musisz znaleźć domek, jesteś taki piękny :loveu:
×
×
  • Create New...