Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [quote name='Lilmo']Odpowiedź była ze strony oxl.pl :) Wiem, bo Pani napisała wiadomość używając formularza kontaktowego na tej stronie ;)[/QUOTE] Dzięki. Super. Widać, że takie ogłoszenia dają odzew :multi:. Cały czas trzymam kciuki :)
  2. Trzymam kciuki za adopcję Fridy :multi::multi::multi: Spytajcie się proszę pani skąd dowiedziała się o suczce. Dobrze wiedzieć na jakie ogłoszenia stawiać :D
  3. [quote name='aganela']Dziewczyny,mogę zrobić "dzieciaczkom":loveu:;)bez wypasu niestety,allegro zbiorowe,jest potrzebne? Tylko kontakcik,by pasował i może pomóc w drodze jak dojechać?[/QUOTE] Myślę, że allegro by nie zaszkodziło :) Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Justyna - 607-077-350
  4. [quote name='Helga&Ares']Hagi, myślę co z Tobą zrobić...[/QUOTE] [B] Myśl, myśl, myśl ![/B]:multi::multi::multi: :D :D :D
  5. Trzeba staruszka trochę porozgłaszać na innych forach.
  6. [B]Zapraszam na bazarek dla psiaków ze schroniska w Kruszewie, w którym przebywa i Karat : [/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obrazy-do-11-xi-dla-psiakow-z-kruszewa-171854/[/url] :multi: :multi: :multi:
  7. Zrobię jak tylko znajdę czas i wenę na opis :D MACIE WIĘCEJ FOT STARUSZKA?? :)
  8. Czy ktoś może wie, czy sprawa idzie do przodu, czy ustała w miejscu?? Jakoś tu cicho...
  9. ;);) czasem tak bywa :) czasem tak lepiej dla obydwu stron: psa i człowieka :)
  10. :multi::multi::multi: BANEREK :multi::multi::multi: [IMG]http://i36.tinypic.com/2pyxiy8.png[/IMG] Dodajcie do pierwszego postu :multi: :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obrazy-do-1-xi-dla-psiakow-z-kruszewa-171854/[/url]
  11. Pisaliście, że są w schronie dwa Benki. Podajcie mi ich dane i zdjęcia to zrobię im profile na dogo :)
  12. Widziałam, gdzieś wątek fundacji "Niczyje" chyba założony przez Ciebie [B]esperanza[/B] i poprosiłam o zrobienie dla niego banerka: [IMG]http://i35.tinypic.com/aop0r6.png[/IMG] wstaw go do odpowiedniego tematu, bo nie mogę znaleźć linku :shake:
  13. [IMG]http://farm3.static.flickr.com/2598/3804768288_b0037f5840.jpg[/IMG] TEN PSIAK NADAL W SCHRONIE??
  14. Jeszcze raz zachęcam do wchodzenia i licytowania :lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171854[/url]
  15. [quote name='kahoona']a jednak TVP3 na prośbe dogomaniaków umieściło w necie reportaż o Klamczyńskim [URL]http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka/interwencje-jolanty-erol/wideo/pieskie-zycie-bezpanskich-czworonogow[/URL][/QUOTE] Pisaliśmy, pisaliśmy i wypisaliśmy :multi:
  16. [quote name='Sabina02']No niestety, a jest wiele takich psiaczkow... :-( Ja zaadoptowalam w lipcu 8 letnia sunie Kasie z mieleckiego schroniska i teraz w sumie mam 3 psy. Gdybym mogla, to bym wszystkie te bidy przygarnela, ale jak? :-([/QUOTE] Znam to uczucie :) bo sama mogłabym mieć w ogródku schronisko :D także mam swoje 3 psy i jeszcze niedługo na jakiś czas przybędzie czwarty pies :)
  17. Niestety, mało kto chce adoptować starszego psa :( Dziękuję za wstawienie banerka :D
  18. [quote name='esperanza'] [SIZE=3][B] W sumie jest 29 psiaków pomiędzy 4 tygodniem i 8 miesiącem życia[/B][/SIZE] :-([/QUOTE] [B]To przeogromna liczba[/B] :o :o :o
  19. [quote name='Sabina02']Do uslug! :lol: Sliczny jest ten piesek... tak go szkoda... :shake:[/QUOTE] Strasznie śliczny, ale niestety z powodu jego gęstej sierści i starości ma małe szanse na nowy domek :-(:-(:-(
  20. Niestety :-( Mam swoje trzy suki, a jeszcze w najbliższym czasie mają mi przywieźć psa na tymczasową opiekę. Babcia, która miałaby mi pomagać w opiece nad psem leży w łóżku i nie może się ruszać, a co dopiero pomagać w opiece nad psem :-(. Przykro mi :placz:
  21. [B]Można jakoś pomóc ?? [/B]
  22. [B]Dziękuję, dziękuję bardzo mocno :) :multi::multi::multi: Tak, psiak przebywa w tym Kruszewie :) [/B]:lol:
  23. Jak wrócicie proszę o fotorelację z wizyty :eviltong::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...