-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lilmo']Odpowiedź była ze strony oxl.pl :) Wiem, bo Pani napisała wiadomość używając formularza kontaktowego na tej stronie ;)[/QUOTE] Dzięki. Super. Widać, że takie ogłoszenia dają odzew :multi:. Cały czas trzymam kciuki :) -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za adopcję Fridy :multi::multi::multi: Spytajcie się proszę pani skąd dowiedziała się o suczce. Dobrze wiedzieć na jakie ogłoszenia stawiać :D -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='aganela']Dziewczyny,mogę zrobić "dzieciaczkom":loveu:;)bez wypasu niestety,allegro zbiorowe,jest potrzebne? Tylko kontakcik,by pasował i może pomóc w drodze jak dojechać?[/QUOTE] Myślę, że allegro by nie zaszkodziło :) Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Justyna - 607-077-350 -
[quote name='Helga&Ares']Hagi, myślę co z Tobą zrobić...[/QUOTE] [B] Myśl, myśl, myśl ![/B]:multi::multi::multi: :D :D :D
-
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Trzeba staruszka trochę porozgłaszać na innych forach. -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszam na bazarek dla psiaków ze schroniska w Kruszewie, w którym przebywa i Karat : [/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obrazy-do-11-xi-dla-psiakow-z-kruszewa-171854/[/url] :multi: :multi: :multi: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Zrobię jak tylko znajdę czas i wenę na opis :D MACIE WIĘCEJ FOT STARUSZKA?? :) -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
;);) czasem tak bywa :) czasem tak lepiej dla obydwu stron: psa i człowieka :) -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
W górę Karaciku, w górę... -
:multi::multi::multi: BANEREK :multi::multi::multi: [IMG]http://i36.tinypic.com/2pyxiy8.png[/IMG] Dodajcie do pierwszego postu :multi: :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obrazy-do-1-xi-dla-psiakow-z-kruszewa-171854/[/url]
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Pisaliście, że są w schronie dwa Benki. Podajcie mi ich dane i zdjęcia to zrobię im profile na dogo :) -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Widziałam, gdzieś wątek fundacji "Niczyje" chyba założony przez Ciebie [B]esperanza[/B] i poprosiłam o zrobienie dla niego banerka: [IMG]http://i35.tinypic.com/aop0r6.png[/IMG] wstaw go do odpowiedniego tematu, bo nie mogę znaleźć linku :shake: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://farm3.static.flickr.com/2598/3804768288_b0037f5840.jpg[/IMG] TEN PSIAK NADAL W SCHRONIE?? -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz zachęcam do wchodzenia i licytowania :lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171854[/url] -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']No niestety, a jest wiele takich psiaczkow... :-( Ja zaadoptowalam w lipcu 8 letnia sunie Kasie z mieleckiego schroniska i teraz w sumie mam 3 psy. Gdybym mogla, to bym wszystkie te bidy przygarnela, ale jak? :-([/QUOTE] Znam to uczucie :) bo sama mogłabym mieć w ogródku schronisko :D także mam swoje 3 psy i jeszcze niedługo na jakiś czas przybędzie czwarty pies :) -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Niestety, mało kto chce adoptować starszego psa :( Dziękuję za wstawienie banerka :D -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza'] [SIZE=3][B] W sumie jest 29 psiaków pomiędzy 4 tygodniem i 8 miesiącem życia[/B][/SIZE] :-([/QUOTE] [B]To przeogromna liczba[/B] :o :o :o -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Do uslug! :lol: Sliczny jest ten piesek... tak go szkoda... :shake:[/QUOTE] Strasznie śliczny, ale niestety z powodu jego gęstej sierści i starości ma małe szanse na nowy domek :-(:-(:-( -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Do góry... -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Niestety :-( Mam swoje trzy suki, a jeszcze w najbliższym czasie mają mi przywieźć psa na tymczasową opiekę. Babcia, która miałaby mi pomagać w opiece nad psem leży w łóżku i nie może się ruszać, a co dopiero pomagać w opiece nad psem :-(. Przykro mi :placz: -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Można jakoś pomóc ?? [/B] -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[B]Dziękuję, dziękuję bardzo mocno :) :multi::multi::multi: Tak, psiak przebywa w tym Kruszewie :) [/B]:lol: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jak wrócicie proszę o fotorelację z wizyty :eviltong::multi::multi::multi: