Jump to content
Dogomania

Ula i Ałek

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Ula i Ałek

 • Rank
  Advanced Member
 1. Ula i Ałek

  Hienek

  [CENTER][SIZE=5][FONT=trebuchet ms]Oto Hienek, moja pociecha zaadoptowana na początku lipca ze zgierskiego Medora. [/FONT][/SIZE] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/83af1fae45.png[/IMG] [FONT=trebuchet ms][SIZE=5] Przebywał w schronisku prawie 3 lata. Jako wolontatiuszka widziałam Ciapatego od samego początku wolontariatu i zawsze mówiłam, że jak tylko będę miała okazję, to go biorę. Pewnego nieszczęsnego dnia zmarł mój najukochańszy przyjaciel, Ałek. Nadarzyła się okazja do przygarnięcia Hienka...[/SIZE][/FONT] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/b963a9de2b.png[/IMG] [FONT=verdana][SIZE=5]Hienek i Lars[/SIZE][/FONT] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/c1c6089b98.png[/IMG] [/CENTER]
 2. Jak przypominam sobie te pola to aż chce mi się płakać. Szkoda, że to co było, już nie wróci. Szczególnie z Daisy'unią :((
 3. Ula i Ałek

  Dla właściceli husky

  Przepraszam, że tak długo, ale pendrive spowodował jakieś zwarcie. [IMG]http://i54.tinypic.com/10i8pll.png[/IMG]
 4. Ula i Ałek

  Dla właściceli husky

  Bardzo dobrze, że wynikają jakieś wymiany zdań. Założyłam ten temat, aby ujrzeć, czy mamy osobnika, z którym jest coś nie tak ( i z naszym otoczeniem ) czy to raczej normalne. Już tłumaczę : ). Pies ma dziennie dużo ruchu. Nie zawsze mam siłę na 2 godzinny spacer po lesie, aczkolwiek wtedy załatwiam mu inne atrakcje. Pies wieczorem pada, z tym nie ma problemu. Ostatnio uciekł z psem, który się do nas przybłąkał. Jak ? Wykopał gigant dziurę. Codziennie po szkole dużo z nim biegam. (nawet nie koniecznie na spacerach, mam dużą działkę). Robię mu tory agillity (domowe, oczywiście). Psiak jest fanatykiem aportowania. (bez odnoszenia..)Przez siatkę mamy 2 owczarki, rano gdy się zobaczą biegają długo wzdłuż ogrodzenia. Często gania się także z małym naszym psiakiem, wtedy oba są brudne i szczęśliwe. Nie odbierajcie mnie źle, ja bardzo kocham psy i wiedziałam, co robimy, biorąc psa w typie husky (bo to mieszanka ras). Rezygnuję ze swoich wielu przyjemności, aby "wyżyć" na spacerach i zabawach moje psisko. Zstawiamy brame i wszystkie nieszczelne siatka - ziemia. Jest to uciazliwe, ale niestety, musimy wytrzymac do wylozenia kostki brukowej. :)
 5. Ula i Ałek

  Dla właściceli husky

  tylko dla wł. husky:eviltong: ile razy Wam uciekły ? mój z ... 4 ? najczęściej wymykał się pod bramą lub wyrywał ze spaceru za ptactwem - dzieciuch.
 6. Ula i Ałek

  Zaginął mix HUSKY !

  szelki - ma, ale ja nie miałabym rąk xDD [COLOR=red] [I][B]KORBEN WRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!!!1 DZISIAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/I][/COLOR]
 7. Ula i Ałek

  Zaginął mix HUSKY !

  Dzisiaj w KSIĘSTWIE (za Aleksandrowem w stornę Pabianic, za RUDA BUGAJ) uciekł mi ze spaceru mieszaniec Husky. Wyrwał się z kolczatki, wpierw bawił się i nie dał się złapać a potem uciekł z kolegą i ślad po nim zaginął. Nie ma na sobie obroży ani nic innego. Jego zdjęcia jak był szczeniakiem (aktualnych brak, na telefonie. Jedynie jest bardziej masywny i większy) [IMG]http://i54.tinypic.com/33z5q20.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/121a2pt.png[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/jt6x48.png[/IMG] Nazywa się KORBEN. NIE gryzie, ale chce się BAWIĆ. Ma 8 miesięcy. Proszę o rozejrzenie się wszystkich w okolicy KSIĘSTWO RUDA BUGAJ ALEKSANDRÓW PARZĘCZEW ZGIERZ Charakter.: Błękitne oczy, biała końcówka ogona. Mam 13 lat, nie mogę zaoferować dużej nagrody.
 8. Ula i Ałek

  Do spełnienia marzenia...

  Tata zgodził się na briarda! Spodobały mu się na wystawie i w ogóle. Sam się zaczął o nie wypytywać!
 9. Ula i Ałek

  Do spełnienia marzenia...

  W tym drugim ciutkę przesadzili.
 10. Ula i Ałek

  Do spełnienia marzenia...

  Lub cycuszków :lol: Czyli ,że nie za bardzo maszynką? łee... Ale ja widziała na jednej ze stron internetowych briarda potraktowanego maszynką.
 11. Ula i Ałek

  Gryzienie łapy

  Otóż byłam z tym u weta ale nic konkretnego nie powiedział. Ałek, od już długiego czasu bardzo często siedzi i gryzie tylną łapę. Zrobiła się już czerwona ( te włoski ) i myślę że to krew. Czasem nawet piszczy gdy to robi. Może te włosy mu tam przeszkadzają? Inne psy też tak mają, ale sobie tak nie wygryzają! Co się z nim dzieje, wie ktoś? : (
 12. Ula i Ałek

  Do spełnienia marzenia...

  Miłego suszenia :loveu: A do agillity się nadają? Fajnie by było, gdyż znam szkółkę.
 13. Ula i Ałek

  Do spełnienia marzenia...

  Doskonale o tym wiem :p Dlatego toteż pytam się dodatkowo, czy briard ostrzyżony mógłby brać udział w wystawach, czy będzie mu trzeba wtedy zapuścić sierść?
 14. Sorki, ale ja się już nie łapie. Ile Wy macie kotów, psów itd? O jednego mniej [*] Nie znałam Zuzi ; ( Ałek tęskni za Tyśkiem!!!!
 15. Ula i Ałek

  Jak Mają Na Imię Wasze Psy I Dlaczego=]

  Mój pies nie ma przydomka, ale za to ma imię :diabloti: Ałek - gdy byłam mała, nie potrafiłam mówić Killer - jak na początku się miał nazywać - i mówiłam Ał, ale Ałek nie robił mi rzadnej krzywdy. No i zostało Ałek, a na drugie ma Killer. :razz:
×