-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Charty Polskie na Wystawie Światowej w Bratysławie
Kika9004 replied to Marcin-H's topic in Chart Polski
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów na ringach międzynarodowych :) Dobrze słyszeć jak nasi rodacy, a szczególnie jak prezentują nasze rodzime rasy, wygrywają :D -
[quote name='idusiek'][B]Tak popieram - I NIE SEDALIN ![/B] Ja podałam psu sedalin rok temu i do dzisiaj żałuję - Tina co prawda ruszac się nie mogła i była przymroczona ale przerażona jeszcze bardziej az w końcu zrobiła kupę pod siebie w swoim legowisku :shake:[/QUOTE] Taki środek dopuszczony jest do obrotu?? Straszne! :(
-
[quote name='obraczus87']Zaraz przeczytam zaległości. Schronisko odpada w 1000%, nie będę sie bawić w umieszczanie psa w schrinisku, a potem w wyciąganie GO stamtą. Wybaczcie. Poza tym, mówiłam, aby poczekać do dzisiaj. Jest szansa na to, że Dziewczyna weźmie Go na przetrzymanie na swoje podwórko, albo na kogoś innego podwórko.[/QUOTE] Nie wiedziałam że ten wątek został założony. Kontaktowałam się z nią wczoraj. Ale dobrze że tak sprawy się potoczyły i że psiak będzie mógł spędzić święta w cieplutkim DT :) Życzę powodzenia w szukaniu transportu, trzymam kciuki!
-
[quote name='isabelle30']a wiecie ze to nawet dobry pomysl takie bilbordy....duzo lepsze niz te pojawiajace sie raz do roku u nas "psie sprawy warszawy" moze by tak podeslac gdzies? taka ogolnopolska akcja?[/QUOTE] Jestem za :)
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Pisałam z tą dziewczyną, która dała ogłoszenie. Jest z Kadzidła. Może zgłosi to tam gdzie trzeba. Nie była zadowolona jak powiedziałam że trzeba psiaka do schronu zabrać, ale napisałam jej że w Kruszewie są dobre warunki i czuwają nad nim wolontariusze :) -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
Kika9004 replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam :) i podnoszę ;p -
Ja jak na razie używam qupaczek :) Nie narzekam :) A co do hasła do bilbordu: "Zbieranie kup w modzie, nawet w śniegu i na lodzie" :) bardziej się rymuje ;p I faktycznie także widzę bilbord z tym hasłem i elegancką panią na szpilkach schylającą się by sprzątnąć po swoim chihuahua ubranym w futerko i w kapciuszkach :D
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
To odpadam bo zaczynam wigilię klasową o 13:15, a muszę być na niej :( -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='bebcik']Pieniądze ze zbiorki może przeznaczyć na deski... Kilka bud może juz przed świętami pojedzie do Kruszewa bo taka obietnice mi złożono :) ale, żeby to nie były tylko obiecanki... Jedna dla Beni3 , bernardynki blakajacej sie w parku. Moze uda mi sie zrobic troche zdjec bo planuje z chlopcami pojechac po wigilii klasowej, we wtorek.[/QUOTE] A o której będziecie jechać? Udałoby mi się z wami zabrać?? :) Chętnie bym pomogła :) Wziełabym aparat :D 501471570 - to mój numer jak coś :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Zmarzniety-pies-szuka-domu-Moze-umrzec-z-zimna-W0QQAdIdZ175664837[/URL] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
:( Trzeba pomyśleć nad tymi budami :( Kiedyś mój tata z kolegą robili budy dla tego schroniska :) -
W górę mały !!!!!!!!!! :D
-
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Kika9004 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki by droga była jak najlepsza, byście szczęśliwie dojechali na miejsce i równie szczęśliwie wrócili :D -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
:( Biedactwo marznie tam w schronisku :( -
projekt hotelu- pytania czysto techniczne
Kika9004 replied to iskra_wroc's topic in Podróże i wypoczynek
Ciągnijmy temat :) bardzo fajny :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=red][B][U]Potrzebny transport dla Dziadka z Ostrołęki do AlinyS !!! Pomóżcie!!! :([/U][/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172706-Niewidomy-Dziadek-ZBIERAMY-DEKLARACJE-TO-JEGO-SZANSA-NA-A-YCIE[/URL] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]esperanza [/B]jutro prześlę ci pieniążki... dziś już nie mam siły... przepraszam :(