Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów na ringach międzynarodowych :) Dobrze słyszeć jak nasi rodacy, a szczególnie jak prezentują nasze rodzime rasy, wygrywają :D
  2. [quote name='idusiek'][B]Tak popieram - I NIE SEDALIN ![/B] Ja podałam psu sedalin rok temu i do dzisiaj żałuję - Tina co prawda ruszac się nie mogła i była przymroczona ale przerażona jeszcze bardziej az w końcu zrobiła kupę pod siebie w swoim legowisku :shake:[/QUOTE] Taki środek dopuszczony jest do obrotu?? Straszne! :(
  3. Piękne te wszystkie psiaki!! Aż dziwne że tak dużo ich nie ma domku :( :( :(
  4. [quote name='obraczus87']Zaraz przeczytam zaległości. Schronisko odpada w 1000%, nie będę sie bawić w umieszczanie psa w schrinisku, a potem w wyciąganie GO stamtą. Wybaczcie. Poza tym, mówiłam, aby poczekać do dzisiaj. Jest szansa na to, że Dziewczyna weźmie Go na przetrzymanie na swoje podwórko, albo na kogoś innego podwórko.[/QUOTE] Nie wiedziałam że ten wątek został założony. Kontaktowałam się z nią wczoraj. Ale dobrze że tak sprawy się potoczyły i że psiak będzie mógł spędzić święta w cieplutkim DT :) Życzę powodzenia w szukaniu transportu, trzymam kciuki!
  5. Kika9004

    Kupozbieracz

    [quote name='isabelle30']a wiecie ze to nawet dobry pomysl takie bilbordy....duzo lepsze niz te pojawiajace sie raz do roku u nas "psie sprawy warszawy" moze by tak podeslac gdzies? taka ogolnopolska akcja?[/QUOTE] Jestem za :)
  6. Pisałam z tą dziewczyną, która dała ogłoszenie. Jest z Kadzidła. Może zgłosi to tam gdzie trzeba. Nie była zadowolona jak powiedziałam że trzeba psiaka do schronu zabrać, ale napisałam jej że w Kruszewie są dobre warunki i czuwają nad nim wolontariusze :)
  7. [SIZE=3][B][COLOR=Red]Pisałam do dziewczyny, która napisała te ogłoszenie. Poradziłam by zgłosiła to do Wydziału Komunalnego. To oni muszą go przywieźć do schroniska. Jeśli dziewczyna to zgłosi to psiak przybędzie do schroniska "Canis" w Kruszewie. [/COLOR][/B][/SIZE]
  8. Kika9004

    Kupozbieracz

    Ja jak na razie używam qupaczek :) Nie narzekam :) A co do hasła do bilbordu: "Zbieranie kup w modzie, nawet w śniegu i na lodzie" :) bardziej się rymuje ;p I faktycznie także widzę bilbord z tym hasłem i elegancką panią na szpilkach schylającą się by sprzątnąć po swoim chihuahua ubranym w futerko i w kapciuszkach :D
  9. Świetnie! Będę pamiętać! Jak tylko zbiorą się fundusze :D
  10. To odpadam bo zaczynam wigilię klasową o 13:15, a muszę być na niej :(
  11. [quote name='bebcik']Pieniądze ze zbiorki może przeznaczyć na deski... Kilka bud może juz przed świętami pojedzie do Kruszewa bo taka obietnice mi złożono :) ale, żeby to nie były tylko obiecanki... Jedna dla Beni3 , bernardynki blakajacej sie w parku. Moze uda mi sie zrobic troche zdjec bo planuje z chlopcami pojechac po wigilii klasowej, we wtorek.[/QUOTE] A o której będziecie jechać? Udałoby mi się z wami zabrać?? :) Chętnie bym pomogła :) Wziełabym aparat :D 501471570 - to mój numer jak coś :)
  12. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Zmarzniety-pies-szuka-domu-Moze-umrzec-z-zimna-W0QQAdIdZ175664837[/URL]
  13. http://www.dogomania.pl/threads/131533-OferujAE-transport Tu ktoś się ogłasza że z Warszawy jeździ za zwrotem kosztów. Dało by się zebrać trochę grosza na transport z Wawy do jaktorowa?
  14. :( Trzeba pomyśleć nad tymi budami :( Kiedyś mój tata z kolegą robili budy dla tego schroniska :)
  15. W górę mały !!!!!!!!!! :D
  16. Trzymam kciuki by droga była jak najlepsza, byście szczęśliwie dojechali na miejsce i równie szczęśliwie wrócili :D
  17. :( Biedactwo marznie tam w schronisku :(
  18. http://www.dogomania.pl/threads/175989-OSTROA-AE-KA-JAKTOROWO-przed-A-wiAE-tami-PILNE?p=13727406#post13727406
  19. Ciągnijmy temat :) bardzo fajny :D
  20. [SIZE=4][COLOR=red][B][U]Potrzebny transport dla Dziadka z Ostrołęki do AlinyS !!! Pomóżcie!!! :([/U][/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172706-Niewidomy-Dziadek-ZBIERAMY-DEKLARACJE-TO-JEGO-SZANSA-NA-A-YCIE[/URL]
  21. Potrzebny transport dla Dziadka z Ostrołęki do hoteliku !!!!!!!!!!! Pomocy!!!!!!!!!!!
  22. [B]esperanza [/B]jutro prześlę ci pieniążki... dziś już nie mam siły... przepraszam :(
×
×
  • Create New...