Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Bardzo się cieszę na taki obrót sprawy :D
  2. [quote name='*Monia*']Ucałuję jak mnie nie zjedzą zanim zdążę to zrobić :lol:. Postaram się o jakieś nowe fotki, bo pewnie maluszki sporo urosły :). Nie widziałam ich od wyjazdu tej dwójki do KropkaKropka. [SIZE=1]Jedzie ze mną jakaś pani obejrzeć maluchy, więc relację zdam po powrocie ;).[/SIZE][/QUOTE] Oki :) Czekam na fotki :) i na relację :D
  3. Deklaracje są na 150 zł miesięcznie. Brakuje 100 zł miesięcznie...
  4. [quote name='nika28']On wcale nie jest brzydki, jest prześliczny !!! :)[/QUOTE] Też tak uważam :) Tylko, żeby ktoś go wypatrzył :D ...
  5. Dziękuję ... Trzeba dać Dziadkowi szansę... Mam nadzieję, że jak najszybciej znajdzie dom, bo nie wiem co będzie jeśli nie znajdzie :(
  6. Pomóżcie!! Informujcie o Dziadku gdzie się da!! Potrzeba go rozgłośnić, potrzeba pieniążków!!:(
  7. [quote name='bebcik']Benia już bezpieczna w Kruszewie. Kolega ją zawiózł. Zaraz idę do parku i zacznę szukać "Kulawika" bo ciągle mi w głowie siedzi... Dzisiaj tak zimno...[/QUOTE] Powodzenia!! :)
  8. W górę psiaku, w górę !!!!!!!!!!!!!!
  9. [quote name='Owieczka']Straszna szkoda... Ja tyko moge ją na hotelik wziąść :( niestety to kosztuje więc zostaje kruszewo... Jak by były zdjęcia to można by było zawalczyc żeby do schronu nie poszła a tak to...[/QUOTE] Wiecie... gdyby mi zafundowano dla niej karmę to mogłaby chyba u mnie stacjonować (musiałabym najpierw pogadać z mamusią) tylko trzeba by było się liczyć z małą ilością spacerów (mam źle rozplanowane zajęcia). Jedynie w weekendy są długie, bo chodzimy tak na gdzieś 2 h. I oczywiście mieszkałaby w kojcu(który niedługo powinien być skończony. Robimy powoli bo na razie nie jest nam potrzebny) Tylko że karma dla niej około 200 zł (co najmniej).
  10. Wpłynęły dwie wpłaty !! 100 i 160 zł !! Dziadek może ruszać !! :D
  11. [quote name='malagos']Byłam wczoraj w Ostrołęce i przez 20 min widziałam 2 bezdomne psiaki.... Niestety, pojechalismy z Milusią zawieźć ja do domu stałego, ale...wróciliśmy z nią. Kosmiczne nieporozumienie. Uwazajcie na dziadka z ulicy Konopnickiej.[/QUOTE] :lookarou::lookarou::lookarou: :mdleje::mdleje::mdleje: A myślałam że suczka znajdzie domek :( Co się stało??
  12. Piękny psiak :) Zaznaczam i trzymam kciuki za domek :) !! :D
  13. [quote name='Aga-33-76']Czy ktoś mógłby przywieźć Dżoka jak najbliżej Wa-wy w sobotę wieczorem ? W niedzielę rano Dżok pojedzie ze mną do Lublina![/QUOTE] Super :) Niech ktoś tylko go dostarczy do W-wy :) :D
  14. Jakbym mogła to wzięłabym ją na DT :) Miała by towarzystwo mojej suczki w typie bernardyna :D :D :D Na razie niestety stacjonuje u mnie suczka mojej siostry :)
  15. Dziewczynie spodobały się szczeniaki :) jak powiedziałam że tylko suczki już są to powiedziała że nawet lepiej :) :D ma rozmawiać z domownikami o psiku... co z tego wyjdzie to napiszę wam na forum :D
  16. Prosimy o transporcik z Wawki dalej !! :D
  17. Jak usłyszałam, że bernardyn to aż mi się cieplutko na sercu zrobiło :D kocham te psiaki ! :) muszę pojechać do kruszewa i go zobaczyć jak tam będzie :) :)
  18. [quote name='obraczus87'][SIZE=5][COLOR=Red][B]POWIEM KRÓTKO - MAMY DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] JEEEEEEE!! SUPER :) Choć ja to już wiedziałam od początku :D odkąd napisaliście jak pani zareagowała na Dżoka :)
  19. [quote name='awit']te dzis wieczorem to kiedy będzie? Juz jest wieczór jakis czas.[/quote] o 22 :d : ) :)
×
×
  • Create New...