-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę na taki obrót sprawy :D -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Monia*']Ucałuję jak mnie nie zjedzą zanim zdążę to zrobić :lol:. Postaram się o jakieś nowe fotki, bo pewnie maluszki sporo urosły :). Nie widziałam ich od wyjazdu tej dwójki do KropkaKropka. [SIZE=1]Jedzie ze mną jakaś pani obejrzeć maluchy, więc relację zdam po powrocie ;).[/SIZE][/QUOTE] Oki :) Czekam na fotki :) i na relację :D -
[quote name='nika28']On wcale nie jest brzydki, jest prześliczny !!! :)[/QUOTE] Też tak uważam :) Tylko, żeby ktoś go wypatrzył :D ...
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Ucałuj je ode mnie :) :D -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Do góry maleństwa, do góry :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='bebcik']Benia już bezpieczna w Kruszewie. Kolega ją zawiózł. Zaraz idę do parku i zacznę szukać "Kulawika" bo ciągle mi w głowie siedzi... Dzisiaj tak zimno...[/QUOTE] Powodzenia!! :) -
BOX już za TM. Nie zdążył zaznać miłości...
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W górę psiaku, w górę !!!!!!!!!!!!!! -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Straszna szkoda... Ja tyko moge ją na hotelik wziąść :( niestety to kosztuje więc zostaje kruszewo... Jak by były zdjęcia to można by było zawalczyc żeby do schronu nie poszła a tak to...[/QUOTE] Wiecie... gdyby mi zafundowano dla niej karmę to mogłaby chyba u mnie stacjonować (musiałabym najpierw pogadać z mamusią) tylko trzeba by było się liczyć z małą ilością spacerów (mam źle rozplanowane zajęcia). Jedynie w weekendy są długie, bo chodzimy tak na gdzieś 2 h. I oczywiście mieszkałaby w kojcu(który niedługo powinien być skończony. Robimy powoli bo na razie nie jest nam potrzebny) Tylko że karma dla niej około 200 zł (co najmniej). -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Byłam wczoraj w Ostrołęce i przez 20 min widziałam 2 bezdomne psiaki.... Niestety, pojechalismy z Milusią zawieźć ja do domu stałego, ale...wróciliśmy z nią. Kosmiczne nieporozumienie. Uwazajcie na dziadka z ulicy Konopnickiej.[/QUOTE] :lookarou::lookarou::lookarou: :mdleje::mdleje::mdleje: A myślałam że suczka znajdzie domek :( Co się stało?? -
Piękny psiak :) Zaznaczam i trzymam kciuki za domek :) !! :D
-
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Kika9004 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga-33-76']Czy ktoś mógłby przywieźć Dżoka jak najbliżej Wa-wy w sobotę wieczorem ? W niedzielę rano Dżok pojedzie ze mną do Lublina![/QUOTE] Super :) Niech ktoś tylko go dostarczy do W-wy :) :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jakbym mogła to wzięłabym ją na DT :) Miała by towarzystwo mojej suczki w typie bernardyna :D :D :D Na razie niestety stacjonuje u mnie suczka mojej siostry :) -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Dziewczynie spodobały się szczeniaki :) jak powiedziałam że tylko suczki już są to powiedziała że nawet lepiej :) :D ma rozmawiać z domownikami o psiku... co z tego wyjdzie to napiszę wam na forum :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jak usłyszałam, że bernardyn to aż mi się cieplutko na sercu zrobiło :D kocham te psiaki ! :) muszę pojechać do kruszewa i go zobaczyć jak tam będzie :) :) -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Kika9004 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'][SIZE=5][COLOR=Red][B]POWIEM KRÓTKO - MAMY DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] JEEEEEEE!! SUPER :) Choć ja to już wiedziałam od początku :D odkąd napisaliście jak pani zareagowała na Dżoka :) -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Kika9004 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='awit']te dzis wieczorem to kiedy będzie? Juz jest wieczór jakis czas.[/quote] o 22 :d : ) :)