Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Niestety... A już dziś spadł u nas pierwszy śnieg :( ... zimno ...
  2. Niestety chyba z tym będzie problem
  3. Kciuki trzymam najmocniej jak umiem :)
  4. [SIZE=4][COLOR=#ff0000]SZUKAMY OSOBY DO WYKONANIA WIZYTY PRZEDADOPCYJNEJ W LUBLINIE, ULICA PRZY STAWIE. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]Jeśli ktoś może się tego podjąc prosimy o kontakt na priv obraczus87 !!![/COLOR][/SIZE]
  5. Zatłukłabym takiego człowieka, wcześniej każąc mu zjeść taką kiełbasę :(
  6. Jest spory problem... on znajduje się około 477 km od Ostrołęki :( :(
  7. Jest słodziutki!! :) Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek :)
  8. Wątek [B]TYSONA[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/175529-TYSON-szczeniak-bez-perspektyw-KRUSZEWO[/url]
  9. [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3278/wszystkie2949.jpg[/IMG] [CENTER][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Tyson w pełni zasłużył na swoje imię, ten mały urwis ma około 10 tygodni. Jest psem żywiołowym, bardzo wesołym i kontaktowym. Ponieważ przejawia zachowania dominacyjne w stosunku do innych szczeniąt, dlatego przyszły opiekun powinien zadbać o prawidłowe kontakty Tysona z innymi psami. Będzie docelowo średniej wielkości psem.[/I][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Georgia][B]Imię:[/B][/FONT] [FONT=Georgia]Tyson[/FONT] [FONT=Georgia][B]Płeć: [/B][/FONT][FONT=Georgia]samiec[/FONT] [FONT=Georgia][B]Wiek:[/B][/FONT][FONT=Georgia]3 miesiące[/FONT] [FONT=Georgia][B]Rasa:[/B][/FONT][FONT=Georgia]mieszaniec[/FONT] [FONT=Georgia][B]Wielkość:[/B][/FONT][FONT=Georgia]średni[/FONT] [FONT=Georgia][B]Chip:[/B][/FONT][FONT=Georgia]brak[/FONT] [FONT=Georgia][B]Tatuaż: [/B][/FONT][FONT=Georgia]brak[/FONT] [FONT=Georgia][B]Sterylizacja:[/B][/FONT][FONT=Georgia]brak[/FONT] [FONT=Georgia][B]Szczepienia:[/B][/FONT][FONT=Georgia]tak[/FONT] [FONT=Georgia][B]Odrobaczenie: [/B][/FONT][FONT=Georgia]tak[/FONT] [FONT=Georgia][B]Umaszczenie: [/B][/FONT][FONT=Georgia]Beżowe podpalane[/FONT] [B][FONT=Georgia]Sierść:[/FONT][/B][FONT=Georgia]krótka[/FONT] [FONT=Georgia][B]Charakter:[/B][/FONT][FONT=Georgia]Wesoły i kontaktowy.[/FONT][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][B]Justyna - 607 077 350[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]gg. 2652532[/B][/SIZE] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [SIZE=2]Ogłoszenia:[/SIZE] [SIZE=2]1. [/SIZE][URL="http://ostroleka.olx.pl/item_page.php?Id=63280758&g=6"][SIZE=2]http://ostroleka.olx.pl/item_page.php?Id=63280758&g=6[/SIZE][/URL][/CENTER]
  10. Zaktualizujmy linki psiaków z Kruszewa!! Proszę o dodawanie ich, a ja będę umieszczać tutaj. [B]PSIAKI DO ADOPCJI:[/B] 1. [B]KARAT[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/149123-Karat-staruszek-POTRZEBNE-OGA-OSZENIA[/URL] 2. [B]DŻOK[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173348-DA-ok-szuka-swojego-miejsca-na-ziemi-POMA-A[/URL] 3. [B]BOX[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174190-BOX-w-typie-boksera-SZUKA-DOMU-KRUSZEWO[/URL] 4. [B]DZIADEK[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172706-Niewidomy-Dziadek-ZBIERAMY-DEKLARACJE-TO-JEGO-SZANSA-NA-A-YCIE[/URL] 5. [B]TYSON[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/175529-TYSON-szczeniak-bez-perspektyw-KRUSZEWO?p=13684752#post13684752[/url] [B] WĄTKI ZBIOROWE:[/B] 1. [B]SZCZENIAKI Z LASU[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174456-Szczeniaki-z-lasu-Pilnie-proszAE-o-wsparcie-finansowe-i-karmAE-lub-bezpA-atny-DT[/URL] 2. [B]SZCZENIAKI [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/143941-przeganiane-przez-dorosA-*****-szczeniaki-A-piAE-na-goA-ej-ziemi-ratunku[/URL] [B]MAJĄ JUŻ DOM:[/B] 1. [B]DEXTER [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/174200-Dexter-mam-juA-swojego-ludzia[/URL]
  11. Jego [B]allegro[/B], które się już zakończyło: [url]http://www.allegro.pl/item795109287_moglbym_byc_pieknym_psem_potrzebuje_tylko_milosci.html[/url]
  12. Proszę.... Niech ktoś pomoże :(
  13. [quote name='esperanza']Ale czego szkoda, bo nie rozumiem?[/QUOTE] Że nie można przesłuchać w necie, bo z chęcią bym to zrobiła :)
  14. Poszukajcie na Mapie Pomocy Dogomaniakom :)
  15. Szkoda :( [B]Proszę o pomoc w szukaniu hoteliku dla Dziadka !! Mamy już uzbieranych 150 zł miesięcznych deklaracji!! [/B]
  16. [B]Dziękuję bardzo za deklaracje [/B]!! Jeszcze trochę brakuje :( Jeśli chodzi o domek to znalazłam fajny, ale dopiero od lutego, więc szukamy dalej... Znacie może jakieś, które by były odpowiednie??
  17. [B]DO GÓRY !!!!!!!!!!!!!! Cioteczki pomóżcie mu szukać domku !!!!!!![/B]
  18. Dobrze, że udało się go z tamtąd wyciągnąć ...
  19. Schronisko, gdzie przebywa psiak prosi o pomoc: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175203-PomA-A-przetrwaAE-zimAE-KRUSZEWO[/URL]
  20. Świetnie słyszeć takie dobre wieści !! :) :D
  21. Super! A jakie to radio było? Może zamieszczą audycję w necie, chętnie bym przesłuchała :) Miejmy nadzieję, że może ktoś dzięki audycji wesprze schronisko na zimę :)
×
×
  • Create New...