Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. więc czekamy na wieści od AlinyS czy Dziadek dotarł :)
  2. W górę biegnij :)
  3. Brawo bebcik!! :D Śliczna ta bernardynka :loveu::loveu:
  4. Straszne! Nie mam zielonego pojęcia co może w tej misce się znajdować :lmaa::lmaa::lmaa::lmaa::lmaa:
  5. Jeśli ktoś by mi je podrzucił to raczej tak :) Pójdę jutro do babci, która robi przepiękne serwetki :) kupię jej włóczke i niech robi :) :D :D :D
  6. No to teraz trzeba porobić bazarki dla Dziadka :) na hotelik i weta :) Pogadam z paroma osobami, może coś będą mieli :D
  7. Podnoszę :( Narazie tylko tyle mogę zrobić :(
  8. Ja kiedyś wygrałam w MP przepiękną niebieską obróżkę, niemieckiej firmy i nosi ją moja suka w typie bernardyna :D
  9. Bardzo się cieszę, że razem znalazły domek :) Oby wszystkie psiaki tak szczęśliwie znajdowały domki :D
  10. To że jest taki pokraczny to chyba najsłodsze w nim :)
  11. I tak bardzo dziękuję :) mam jeszcze trochę czasu na myślenie :)
  12. a co z tym mlekiem?? boję się zapalenia sutków...
  13. Na razie poczekajmy z tym allegro, może spróbujmy dać więcej ogłoszeń na bezpłatnych serwisach?? Wiecie jak to z pieniążkami :( jeśli esperanza się zgodzi owszem, ale zrozumiem ją jeśli sie nie zgodzi ... [B]Karacik potrzebuje ogłoszeń także w bezpłatnych serwisach, ciotki weźmy się za ogłoszenia dla małego :) Jak tylko znajdę czas siadam do kompa i piszę :) [/B]
  14. tylko ten problem że to nie moja suka :(Ja nie zapłacę za jej sterylkę bo mam dwie głowy do wsadzenia pod nóż, a właścicielka raczej starej daty i też nie zapłaci :( Więc pomyślałam o uśpieniu bo boję się, że w jakiejś rzecze wylądują, czy coś :(
  15. Ile płaciliście za zastrzyk tego Alizinu?? W poniedziałek zaraz po świętach jadę chyba do weta i niech to mojej podaje. Kurczę trochę problemów się nazbierało to jeszcze moja cieczki dostała i wsiowe kundle ją zaatakowały :(
  16. To ja mam pytanko: czy jak suka jest w ciąży i na pewno urodzi szczeniaki zaraz po ich urodzeniu można je uśpić? Czy trzeba zostawić jednego, bo przecież suka ma mleko i mogłaby jakiegoś zapalenia dostać?? i drugie: czy jak suka dostanie tabletki poronne po więcej niż 48 godzin to coś pomoże??????
  17. Czekam niecierpliwie na wiadomość co z transportem :)
  18. Ja życzę by wszystkie psiaki znalazły domek w tak przyjemny sposób jak Dżok :) Miło było słyszeć, że państwo zakochało się w psiaku i żadnego innego już nie chcą! :)
  19. Kto będzie Mikołajem dla szczeniaczka i podaruje mu dom??
  20. Podnosimy, bo potrzeba temu maleństwu domek!! :)
  21. Dziadek przebywa w boksie z innymi psami, w nich jest także Karat, który jest niewykastrowany. Jeśli siedzą razem to chyba nie jest źle.
  22. mamy 420 zł - 250 za pierwszy miesiąc = 170 + 150 (bo ktoś teraz wpłacił za dwa miesiące z góry) deklaracje = 320 - 250 zł za drugi miesiąc = 70 zł Więc na trzeci miesiąc zabraknie jedynie 10 zł ! Po świętach będę miała także rzeczy na bazarek, z którego dochód przeznaczę na dziadka !! :) + jeszcze 90 zł od fergilka :)
  23. [B]esperanza[/B] napisz proszę na wątku Dziadka ile już jest na kącie na hotelik dla Dziadka :)
  24. [quote name='flashka-g']Dog handler.. jezlei wogole sie zwracaja koszty.. bo najczesciej jest tak ze jeszcze trzeba do tej pasji dolozyc;)[/QUOTE] Dopłacić zapewne czasem trzeba, ale jaka satysfakcja zostaje, jak się z ringu wyjdzie z pierwszym miejscem :)
×
×
  • Create New...