Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Podnosimy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Trzymam kciuki by wizyta doszła do skutku :)
  3. [quote name='Kana']Kika myślę że lepiej byloby zalożyć zbiorczy wątek im. Mogę takie coś zrobić jak tylko dostanę jakieś info na temat psiaków.[/QUOTE] Ok :) Tylko dajcie link do zbiorczego jak już powstanie :D
  4. [quote name='doddy']Rozmawiałam z Jędrzejewem. Jutro będzie w pracy pani, która zajmuje się prowadzeniem strony, więc dowiem się które psiaki są nadal w schronisku. Z tego co widzę jest tam spaniel, DA, rottki.[/QUOTE] Jeśli jest taka potrzeba mogę założyć w weekend wątek jednemu psiakowi w typie bull z Jędrzejewa :)
  5. Jak będzie sprawa w sądzie trzeba będzie napisać takaże do Sprawa dla reportera :) lubię ten program i naprawdę pomagają ;)
  6. Kika9004

    Kupozbieracz

    [quote name='panbazyl']Przejdźcie na dietę barf, na niej kupiszony są tak eleganckie, że to sama rozkosz je zbierać. Zazwyczaj twarde, male gabarytowo, tylko musicie się przekonać do diety. W lecie te kupiszony szybko wysychają i się po prostu rozsypują - nawet jak ktoś wdepnie to nie zostawia śladów na butach. Wiem, bo mam podwórko, psy i dzieciaki i odkąd przeszliśmy na dietę baff nie robię za kuposprzątacza z wiadrem i szuflą. teraz to raczej są zawody w tym kto więcej kupiszonów rozdepcze - kruszą się znakomicie. Zupelnie jak rozdeptywanie purchawek w lesie- tylko te kupiszony nie dymią![/QUOTE] Cenne uwagi :) Muszę to poważnie przemyśleć :D
  7. Zapisuje.............
  8. Piękny jest i te zdjęcia jak sa razem przytuleni :) miodzio :) naprawdę mu u Ciebie dobrze :)
  9. Podniosę :( jedynie tak mogę pomóc :(
  10. Mam nadzieję, że będzie mu dobrze u nowych właścicieli :)
  11. [quote name='UBOCZE']Myślę, że zanim dostanie się przed ów wymiar, warto byłoby sporządzić W SPOSÓB UPORZĄDKOWANY kalendarium wspaniałej, jakże etycznej działalności pana doktora - sięgając dobre kilka lat wstecz, z odniesieniem do dokumentów, tekstów prasowych i reportaży. Byłoby to jak znalazł, żeby zawczasu zainteresować media przyszłą rozprawą, gdy znany będzie już termin... O Panu piszę, Panie "Doktorze"! W końcu tak wspaniałym "dorobkiem" nie każdy może się pochwalić.......[/QUOTE] Świetny pomysł!!! Jestem za!! Trzeba zarobić pełną dokumentację wraz z opisami i zdjęciami psiaków!! mam kontakt do Interwencji, więc jak coś to pisać... Tylko kto mógłby taką dokumentacją się zająć :( Myślę, że warto byłoby także spisać opinie opiekunów psiaków które zostały uratowane z Wołomina :) Także trzeba byłoby zamieścić tam dokumentację medyczną trevora i innych psiaków :) :) :D
  12. Niestety ja nie jeżdżę do schronu, a bardzo tego żałuję :(
  13. [quote name='Paoletta']mylą się już dziewczynki ;)[/QUOTE] Fakt ;) ;) 10 znaków
  14. [b]szczeniak ma dooooom :)[/b]
  15. [quote name='modliszka84']amstaf Semir na łańcuchu [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/176843-amstaff-Semir-trzymany-na-A-aA-cuchu-od-pA-A-roku-POMOCY-potrzebne-deklaracje"]watek[/URL] [U]potrzebny bezpłatny tymczas najlepiej, albo deklaracje na hotel![/U] [/U][/QUOTE] I kolejny amstaffek na łańcuchu :(
  16. Mój błąd bernardynka została znaleziona jeszcze przed sylwkiem :)
  17. Znalazłam ogłoszenie, może to ta znaleziona :) [B]Zaginął pies rasy Bernardyn. Pies jest duży, ma brązowo-białą sierść, jest łagodny. Zaginął w Sylwestra na terenie Stacja-Rzekuń z byłego sklepu Zielony Market w Rzekuniu. Tęskni za nim dziecko. Wszystkie osoby, które posiadają informacje o tym psie proszę o kontakt. Za znalezienie jest nagroda. Tel. 0-29 761 78 41 510 183 630 [/B]
  18. Zaznaczam i zamierzam obserwować wątek :) Psiaki są prześliczne i na pewno szybciutko znajdą domek :D
  19. zaznaczam.... trzymam kciuki za psiurka
×
×
  • Create New...