Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Podnosimyyyyyyy, dziadeczku kochany w górę się pnij ...
  2. Moja mamuś za nic by o psach nie tknęła :) Kocha je, ale mówi, że wystarcza jej jak całymi dniami o nich mowię :D
  3. Dokładnie nie umiem odpowiedzieć ci na to pytanie, ale taki hotelik to już działalność gospodarcza, więc na pewno są jakieś normy prawne ...
  4. OK :) Z chęcią się tego podejmę :) kocham wszelkie bulki i benki :) tylko muszę mieć o niej jak najwięcej info :)
  5. Dziękujemy :) Chciałabym właśnie prosić by ktoś napisał dobry tekst do ogłoszeń, taki uniwersalny, bo to polepsza sprawę :) :D
  6. Bardzo proszę dogomaniaków o pomoc w ogłoszeniach :)
  7. Proszę także o odwiedzanie Dziadka i pomoc w szukaniu mu DS :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/172706-Niewidomy-Dziadek-POTRZEBNE-PILNIE-PIENIAE-A-KI-NA-WETA[/url]
  8. Dałam amstaffkę na bulowatych :) Mogę także założyć jej wątek :) jeśli jest taka potrzeba :)
  9. [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/3308/hpim1971n.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6964/hpim1972.jpg[/IMG] Mam taką dwuletnią amstaffkę :) Niedawno przywędrowała do schroniska Canis w kruszewie
  10. Kika9004

    Kupozbieracz

    [quote name='rosa']hehe jak wiesz czyj to pies to możesz na tekturkę i na wycieraczke podłożyć jak wlezie w niespodziankę to się mocno zdziwi a jak z awanturą przyjdzie to zaprzyj sie w żywe oczy[/QUOTE] Dobry pomysł!! Jestem za :) Trzeba edukować te społeczeństwo :)
  11. Nowe pokolenie psiarzy nam rośnie :) :D Aby tak dalej :)
  12. [quote name='Alicja']z tego co wiem nie wyda na DT , mozesz tylko adoptować[/QUOTE] Ech ;( ........................
  13. Także podniosę :) maluchy do domciu!!!!!!!!
  14. Przydałyby się jeszcze zdjęcia tego szczeniaka, mały jest, jakby udało się znaleźć dla niego szybko dom, to schron nie odcisnął by na nim dużego piętna :(
  15. Jako amator, chciałabym zapytać co oznacza [B]'zamknięte schronisko"[/B] ??
  16. Kika9004

    Kupozbieracz

    [quote name='hecia13']Ja z braku specjalnych koszy wrzucam "pakunki" do zwykłego. Następnego dnia rano widzę je rozwłóczone razem z innymi śmieciami po chodniku, czasem porozrywane. I ogarnia mnie całkowite zniechęcenie...[/QUOTE] Ja (o ile jestem w mieście z psiurem, bo mieszkam na wsi) to także wyrzucam je do zwykłego śmietnika :) I nie widziałam by ktokolwiek jeszcze po psiaku sprzątał :)
  17. Straszne!! Czy ci ludzie w ogóle nie myślą??? Takie ustalenia są do d*** a nie do życia ;(
  18. W górę piękny psiaku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. [B][U][COLOR="red"]Potrzeba nowych, lepszych, ładniejszych zdjęć Karacika, by móc porobić mu nowe, ładniejsze ogłoszenia!! Proszę, jeśli ktoś z was będzie w schronie proszę o zrobienie mu mini sesji zdjęciowej :) Z góry dziękuję. Zdjęcia dajmy tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/149123-Karat-staruszek-POTRZEBNE-OGA-OSZENIA/page17[/url][/COLOR][/U][/B]
  20. Napiszę na głównym wątku schroniska by postarali się o nowe, lepsze jego zdjęcia. Ja niestety teraz tak często nie będę mogła wchodzić :(
×
×
  • Create New...