[B][U][COLOR="red"]Potrzeba nowych, lepszych, ładniejszych zdjęć Karacika, by móc porobić mu nowe, ładniejsze ogłoszenia!! Proszę, jeśli ktoś z was będzie w schronie proszę o zrobienie mu mini sesji zdjęciowej :) Z góry dziękuję.
Zdjęcia dajmy tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/149123-Karat-staruszek-POTRZEBNE-OGA-OSZENIA/page17[/url][/COLOR][/U][/B]