Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Jak tylko wpłynął wszystkie pieniążki z deklaracji i znajdzie się transport, który już załatwiam to Dziadek wyrusza w podróż po swoje nowe życie :D
  2. Ludzie są okrutni!! Jak to możliwe, że podcinają skrzydła osobom, które chcą pomóc! Zamiast pomóc, podziękować wolontariuszom, że są, że pomagają to jeszcze utrudniają :( Czasami chce się tylko zamknąć na wszystkich, mieć każdego w dupie i przestać pomagać :( Często to ponad siły ;( ... ... ... Czy warto? Cały czas pomagasz, ganiasz by psiaki dom znalazły a do schroniska znów i znów trafiają kolejne bidy. Dasz adopcji jednego, a na jego miejsce wlatują dwa lub trzy :( To zamknięte koło :(
  3. Do góry :) wyżej, wyżej, wyżej :)
  4. Wydrukowałam właśnie 30 plakatów, w tygodniu powoli będę rozwieszać na Ostrołęce :) :D
  5. Ojej :) :) Nawet nie spodziewałam się takiego odzewu z waszej strony :) Chciałabym wam podziekować najmocniej jak umiem :D
  6. [quote name='bebcik']jak daleko jest Jaktrów? (Jaktrowo?) Może mogłabym pomóc :) I kiedy to by było?[/QUOTE] Właśnie nie za bardzo wiem, bo nie mogłam na map24 tego znaleźć, ale zaraz się dopytam :D [B]Esperanza[/B] napisz proszę na wątku Dziadka, które wpłaty na jego hotelik wpłynęły, a które nie :)
  7. [quote name='Marinkaa']E tam...do następnego dnia też wytrzymasz :evil_lol:... a tak poważnie to myślę, że o 22 już powinnaś poczytać relację :lol:[/QUOTE] Dobra, jakoś przetrzymam do 22 ... ale zaznaczam, że trudno będzie!! :D
  8. [quote name='Marinkaa']Witam, właśnie staram się zapoznać z Dżokiem. Wykonałam już telefon do Pani Agaty - bardzo miła osoba - strasznie się ucieszyła, kiedy powiedziałam, że pragnę się umówić na wizytę przed adopcyjną dla Dżoka. Wizyta jutro między 19 a 20.[/QUOTE] Będę w domciu o 21 to mam nadzieję, że znajdę tu relację z wizyty :) :D
  9. Niedługo będzie potrzebny transport z Kruszewa do Jaktrowa do pani [B]AlinyS[/B] naszego kochanego Dziadka!! Jak tylko pieniążki wszystkie wpłyną myślę, że będziemy mogli ruszać :) Tylko jeśli się ktoś zadeklaruje to ja bym bardzo prosiła by mnie zabrać na pasażera bo chciałabym towarzyszyć Dziadkowi :)
  10. Wysłałam jej zdjęcia :) Mam nadzieję, że jeszcze dziś zobaczy i jutro spytam się jak się podobały :) :D
  11. [quote name='obraczus87']Ja juz ledwo siedze. Jutra sie doczekac nie moge :)[/QUOTE] :D :D :D Mam to samo :D :D :D
  12. Koleżanka szuka szczeniaka do adopcji, będę namawiała ją na którąś z tych kruszynek :)
  13. W górę biegnij :) Jest naprawdę przesłodki :)
  14. [quote name='koosiek']A może pomyśleć o jakimś allegro "full wypas" :razz: Wyróżnionym, podświetlonym?[/QUOTE] Świetny pomysł, ale czy mógłby ktoś takie zrobić ??!! Prosimy !!! ...
  15. Nie ma problemu :) tylko tak napisałam :) To i tak wielka pomoc dla Dziadka :) Ja parę już rozwiesiłam jutro idę dalej rozwieszać :) Jesli chodzi o hotelik to byłby transport?? Trzeba do esperanzy napisać!! AlinaS dziękuję najmocniej jak mogę :) Postaram sie rozwiesić jak anjwięcej plakacików może ktoś się odezwie i będzie domek :) Pieniążki przesyłamy na: Stowarzyszenie na Rzecz Bezpańskich Zwierząt "Niczyje" ul. Sielska 1 07-300 Ostrów Mazowiecka REGON 140720148 || KRS 0000265183|| NIP: 759 166 77 15 Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974 W tytule: NA HOTELIK DLA DZIADKA Proszę osoby, które się zadeklarowały o przesłanie pieniążków!! :) Mam nadzieję, że jak najszybciej będzie można zabrać go ze schronu!!
  16. Patrzyłam, że za Dżoka wystarczyły deklaracje 250 zł, czy za Dziadka też mogłoby tyle być?? Mamy stałych 150, za grudzień będziemy mieli 250, a na styczeń postaram się zrobić bazarek i tą stówę dozbierać, mogłoby tyle być?? Prosimy... Więcej nie dam rady :(
  17. [URL]http://i45.tinypic.com/wiaj4m.png[/URL]
  18. W górę !!!!!! Potrzeba zrobić mu mnóstwo ogłoszeń !! :)
  19. Taaaak!! Brawo dla osób które zauważyły tego przystojniaka w schronie i go wyciągnęły z tamtąd!! :)
  20. [quote name='Atrisko']Ech... Cioteczki a nie dacie rady nowych zdjęć zrobić... może jakieś sprzątanie boksu i przy okazji wyprowadzenie wszystkich psiaków... Przecież to jest aż niemożliwe... taki przystojniak... i nikogo nie wzrusza jego los...?[/QUOTE] Smutne :( ale prawdziwe... Taki jest los większość psiaków w schronisku :( ...
  21. Byłoby świetnie, ale nie uzbieraliśmy takich deklaracji :( cena u Ciebie to od 15 do 30 zł, uważam że trudno będzie nam zebrać taką kwotę :( Rozwiesiłam dziś parę plakacików!! Są tam niestety literówki! MIEŁEM, USPIĄ, USPIĆ, i w części brakuje kreseczki do ę, ą :) zmień i dopiero drukuj :) i możesz dodać moje gg: 2652532
  22. Super :) :) :) :D
  23. [email protected] - proszę o plakacik to wydrukuję i także poroznoszę :) O hoteliku porozmawiam jeszcze z jedną osobą z moich okolic i wtedy zobaczymy. Jeśli chodzi o koszty to 10 zł za dobę :( chce ten hotelik który będzie w lutym, to hotelik który powstaje dla psów staruszków, więc jak najbardziej odpowiedni,. bo Dziadek nie może być puszczony ze sforą dorosłych, zdrowych psów. Teraz śpieszę się... jak wrócę odpiszę na wszystkie wasze posty. Brakuje około 150 zł miesięcznych deklaracji...
×
×
  • Create New...