Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [quote name='Cyraneczka']I jak tam Karacik? Znalazł nowy domek? Podobno kilka psów opisanych w Temacje Miesiaca ma już nowe domki. Mam nadzieję, że do Karata też uśmiechnie się szczęście![/QUOTE] Niestety Karat nadal czeka :( :(
  2. [quote name='malagos']Nawet nikt nie zapyta, jak audycja? [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG][/QUOTE] :D :D :D Jak audycja ?? :D :D :D
  3. [url]http://www.dogomania.pl/threads/172706-POMOCY-Niewidomy-dziadek-DOM-SZANSAE-NA-A-YCIE-KRUSZEWO[/url] Zbieramy deklaracje dla niewidomego Dziadka na hotelik!! Pomóżcie !
  4. [u][b][color=red]zbieramy deklaracje !![/color][/b][/u]
  5. Żadnych :( cicho :( Biedaczek :( :( :( Trzeba coś wymyślić bo mały zostanie tam na zawsze :(
  6. [B]Zbieramy deklaracje dla Dziadka z Kruszewa na hotelik !! Wspomóż nas ! [url]http://www.dogomania.pl/threads/172706-POMOCY-Niewidomy-dziadek-DOM-SZANSAE-NA-A-YCIE-KRUSZEWO?p=13420457#post13420457[/url] [/B]
  7. [B]Zbieramy deklaracje dla Dziadka z Kruszewa na hotelik !! Wspomóż nas ! [url]http://www.dogomania.pl/threads/172706-POMOCY-Niewidomy-dziadek-DOM-SZANSAE-NA-A-YCIE-KRUSZEWO?p=13420457#post13420457[/url][/B]
  8. [B]Zbieramy deklaracje dla Dziadka z Kruszewa na hotelik !! Wspomóżcie nas! [url]http://www.dogomania.pl/threads/172706-POMOCY-Niewidomy-dziadek-DOM-SZANSAE-NA-A-YCIE-KRUSZEWO?p=13420457#post13420457[/url][/B]
  9. [quote name='ketunia']Deklaruję 30 zł miesięcznie.[/QUOTE] Dziękujemy !! Zaraz zaktualizuję pierwszy post !! :)
  10. Bardzo fajny pomysł z taką klasą !! :)
  11. Dziękuję za odpowiedź :) Tak pytałam z ciekawości :) :D
  12. [URL]http://www.psyniczyje.pl/[/URL] Czy to jakiś oddział Stowarzyszenia Niczyje?? Czy to to samo???
  13. Nic nie słychać :(
  14. Pytam, bo mam chętną osobę na szczeniaka :) Pokażę jej zdjęcia tych maleństw w pierwszej kolejności :)
  15. [B]To ile szczeniaków z tej piątki jeszcze do adopcji????[/B]
  16. [quote name='Justa&Zwierzaki']Zdjęcia dotarły , juz napisałam maila do mojeje kolezanki aby mi zrobiła projekt plakatu a potem poprosze kolege o wydruk .... Moze to coś pomoże ...[/QUOTE] Bardzo dziękuję za pomoc :)
  17. Myślimy nad zbieraniem kaski na płatny DT dla Dziadka, co o tym myślicie??
  18. [quote name='Justa&Zwierzaki']I tylko prosze o zdjecia takie bardziej na plakat jak by to było mozliwe ...[/QUOTE] Czyli jakie??
  19. Też jestem ciekawa :D
  20. [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/175203-PomA-A-przetrwaAE-zimAE-KRUSZEWO?p=13652703#post13652703[/url] A pomyślałam, że się wątek przyda :) [/B]:D
  21. [quote name='Justa&Zwierzaki']Jak by były nowe zdjęcia to moze by mu zrobic taka wersje plakatu do powieszenia w lecznicach , sklepach zoo i gdzie sie tylko da ... ja tak robie z moimi tymczasmi i czasmi sie ktoś zgłasza ... Ja poprosze moja koleżanke o plakat a kolege o wydruk .... i wtedy moge wysłac już gotowe plakaty do rozwieszania ( poprosze o nr kontaktowy ) , a wartto rozwieszać w całej polsce bo transport to najmnijeszy problem ...[/QUOTE] :D Ojej, naprawdę świetne by było !! :D Ja też bym poroznosiła po okolicznych miejscowościach :D Kontakt do adopcji: Justyna Długoborska 607 077 350 Jeśli chodzi o stosunek do innych psów to raczej nie jest najgorzej :) Myślę, że do domu z małymi dziećmi się nie nadaje :(
  22. [B]Czy Bunia ma wątek na dogo?????? [/B]
  23. Co wy na to, by zacząć zbierać deklaracje dla Dziadka na hotelik?? Biedactwo siedzi w tym boksie ... :( :( :(
  24. Niestety nie ma nowych zdjęć :( Trzeba wstawić te... Dziękujemy [B]Pinesk@[/B]
×
×
  • Create New...