Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. I dobrze że się nie zgodził. Na psa ze schroniska trzeba zasługiwać. Aby adoptować psa ze schroniska, trzeba głęboko w środku czuć potrzebę tej adopcji. A my i tak wiemy, że w schronach są najpiękniejsze i najmądrzejsze psiaki, że tam są istne cuda, czekające by oddać swoje serce i psychikę własnemu człowiekowi..... Niech sobie kupi rasowego z hodowli. Pewniejsze źródło.
  2. A ja spytam, skąd te zdjęcie gdy pies był jeszcze zdrowy?
  3. Kochana dziewczynka:-(
  4. Ja mocz łapałam w plastikową zakrętkę od dużego słoika takiego jak po dużej kawie rozpuszczalnej.
  5. Biedactwa nic nie zawiniły.....
  6. Biedaku mały...nie dość, że chory to i bez kasy:-(
  7. Jaka bida zaniedbana, a jeśli łapka sparaliżowana to dlaczego? Złamanie i ucisk, ucisk na nerwy w kręgosłupie?
  8. Molly wygląda na szczęśliwą.....
  9. W ten smutny weekend pozdrawiam i cioteczki i Opala
  10. Czareczku wiosna nadeszła.....
  11. Co z Franią? Znalazł sie ten transport? Jak wizyta u weterynarza?
  12. Robaczek maleńki, starutki taki.....
  13. Oj Kumpel, szczep się psiaku i niech Cię domek bierze na zawsze!!
  14. Wysłałam. Szymku niech Cię odnajdzie człowiek
  15. Ale poświęcimy tęsknotę na rzecz kochającego domeczku....
  16. Jaka kochana Tosieńka..... Cudownie, że znalazła się u Margo. A czy ona widzi?
  17. O rany teraz dopiero zobaczyłam gdzie dziewczyna jest:-) Wspaniała decyzja, gratuluję Niusia!!!!!! Mila była Wam przeznaczona....
  18. [quote name='monia3a']Mam domek chętny na psiaka takiego do 4 kg i bez różnicy czy to piesek czy suczka ważne aby wysterylizowane. Pani dzwoniła w sprawie mojego Arwinka ale on lubi sobie szczeknąć jak coś słyszy niepokojącego więc szukamy psiaka mało chałaśliwego. W domu jest 2 dzieci - pól roczne i 4 letnie, nie męczą zwierząt. Domek co prawda nie sprawdzony ale Pani brzmiała dość sensownie, poprzedniego psiaczka stracili, ponieważ wpadł pod samochów ale z tego co mówi ma już naprawione ogrodzenie i psiak nie wyjdzie samowolnie. Mamy malizny spełniające te kryteria??[/QUOTE] Ale chyba sprawdzicie ten domek? Coś ostatnio jestem nieufna w stosunku do tych chcących psy. Dzieci nie męczące psy, szczególnie ten półroczny, który leży. Moja córka też nie męczyła, tylko siadała na sukę[*], wkładała palce we wszystkie otwory ciała itd. Pies przeżył i dożył lat ponad 15:-) Ale ja bym najpierw sprawdziła domek. Bo mając domek i ogródek uściślenie wagi psiaka do 4kg jest dla mnie podejrzane. Obym się myliła.
×
×
  • Create New...