Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. No pięknie:-) Nowy domek, nowy teren, dużo miejsca i przestrzeni, wszyscy razem jako nowi domownicy w nowym miejscu, widocznie psy tego potrzebowały:-) Koniecznie Foksowi mów, że go kochasz najbardziej na świecie, przytulaj i szepcz do ucha. Oczywiście Atosowi też mów, że go kochasz najbardziej. Ja tak robię z dwiema moimi księżniczkami. Do Fredeczki mówię jeszcze min. "przecież Ty wiesz, że jesteś moja jedyna" POWODZENIA!
  2. Mateńko!! Widok koszmarny, takiego widziałam kiedys na animal planet tylko psiak byl większy a jego opiekun wypowiadał się, że pies jest zadbany. Buzię ma przepiękną!! Te oczka takie ufne:-) Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie na temat imienia, to wyrażę. Nie pasuje mi Lucky jako Laki. Oskar nawet nawet, bo to taki Oskarek fajny by był. Z polska brzmiące Lucek, Lucuś byłoby ciekawie. A i Mop, Mopek byłoby ok.
  3. Ja pierdzielę, Chryste co za ludzie!! Nóż mi się otwiera w kieszeni<choć go nie mam> jak coś takiego czytam albo słyszę. A jakby im dziecko zachorowało, to też by oddali? Bo leczenie kosztuje! A jak babcia zachoruje i umrze to powiedzą, że wyjechała za granicę, żeby dzieci się śmiercią nie zdenerwowały???? To czemu chcą ją oddać, kasa czy lęk, że dzieci zetkną się z prawdziwością życia? Pies chory potrzebuje miłości więcej, ale jej nie dostanie bo nie ma u nich empatii i uczuć wyższych. Tylko bach spowrotem do schronu, niech zdycha z daleka od nich:-( Dla mojego umysłu zachowanie zupełnie niezrozumiałe. Bea, ja kiedys oddałam psa do schronu, najpierw go wzięłam, był u mnie kilka dni, dziabnął brata i matka kazała go zawieźć. To było 18 lat temu. To co przeżyłam oddając go, pamiętam do dziś, to trauma:-( Wzięłam wtedy suńkę[*] którą miałam 14lat. Wtedy wyjścia nie miałam, nie mój dom, szkoła, całkowita zależność od matki. Widać musiało tak być, by Sonieczka została miłością mojego życia. A rok temu Sm ode mnie zawiozła psa, który się błąkał, córka go wzięła z ulicy. Mam go w głowie cały czas. Na pewno siedzi jeszcze na paluchu, starszy psiak, małe szanse na adopcje.
  4. A istnieje możliwość, że on ma właściciela, tylko nieodpowiedzialnego, który puszcza go luzem?
  5. Ja mogę też tylko 5zł. I interesuje mnie gdzie mieszka ten właściciel psów, skąd one przyłaziły? Rozumiem NiJaSe, że masz na myśli poedukowanie tego właściciela? I ciachnięcie suki?
  6. Co u Atosa i jego domowników?
  7. Co u malenkiej?
  8. Te maleństwo to gdzie chodzi całe dnie, gdzie sypia?
  9. Biegnij biegnij, może ktos Cie ujrzy.....
  10. Może po niedzieli ludzie powoli zaczną myśleć o psiakach.....
  11. Teraz ludzie raczej mało o psach myślą.....
  12. Tak, teraz nasze myśli są zajęte.
  13. A ja ubolewam, że nie mogę nic dołożyć. Mam nadzieję że nadejdą dla mnie lepsze czasy pod każdym względem.... Miętusku bogatszych cioteczek Tobie zyczę, niż ja.
  14. Ja zrozumiałam,że nie byl pobity tylko miał atak padaczki,a pomyślano że to bylo pobicie. Tak zrozumiałam. I że omyłkowo podano mu lek stosowany przy operacjach, zamiast leków p.padaczkowych... Ale żeby zrobić tomografię, też musiał chyba dostać jakieś leki nasenne?
  15. Jak ten transport? Ja ewentualnie mogłabym autobusem i tramwajem do centralnego lub wschodniego
  16. Hugusiu Ty też doczekasz się domku swojego<miejmy nadzieję> No i proszę Artuś podbił serca dwóch Pań:-) Dobrze się chłopak ustawił. Bea a skąd do Pani trafił szczeniak?
  17. A u Tineczki puściutko.....
  18. Boże, a podała Ci powód szukania nowego domu dla psa?
  19. Normalnie łzy mam w oczach jak czytam te wieści. Cieszyć się z tego, że jakiś tam nieznany mi pies znalazł dom... Chyba nie mam nic z głową?
  20. Szymeczku musisz mieć coś w sobie, że Pani się zakochała od razu. Bardzo się cieszę, bo się troszkę martwiłam co z Tobą będzie..... Rozumiem, że ta Pani przyjechała oglądać psa Komety a zobaczyła naszego Szymka i popłynęła....
  21. Wielkie słowa uznania dla Irenki. Wielki człowiek.
  22. Tosieńko jak dobrze, że Ci lepiej
×
×
  • Create New...