-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
No pięknie:-) Nowy domek, nowy teren, dużo miejsca i przestrzeni, wszyscy razem jako nowi domownicy w nowym miejscu, widocznie psy tego potrzebowały:-) Koniecznie Foksowi mów, że go kochasz najbardziej na świecie, przytulaj i szepcz do ucha. Oczywiście Atosowi też mów, że go kochasz najbardziej. Ja tak robię z dwiema moimi księżniczkami. Do Fredeczki mówię jeszcze min. "przecież Ty wiesz, że jesteś moja jedyna" POWODZENIA!
-
Mateńko!! Widok koszmarny, takiego widziałam kiedys na animal planet tylko psiak byl większy a jego opiekun wypowiadał się, że pies jest zadbany. Buzię ma przepiękną!! Te oczka takie ufne:-) Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie na temat imienia, to wyrażę. Nie pasuje mi Lucky jako Laki. Oskar nawet nawet, bo to taki Oskarek fajny by był. Z polska brzmiące Lucek, Lucuś byłoby ciekawie. A i Mop, Mopek byłoby ok.
-
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
Awit replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Ja pierdzielę, Chryste co za ludzie!! Nóż mi się otwiera w kieszeni<choć go nie mam> jak coś takiego czytam albo słyszę. A jakby im dziecko zachorowało, to też by oddali? Bo leczenie kosztuje! A jak babcia zachoruje i umrze to powiedzą, że wyjechała za granicę, żeby dzieci się śmiercią nie zdenerwowały???? To czemu chcą ją oddać, kasa czy lęk, że dzieci zetkną się z prawdziwością życia? Pies chory potrzebuje miłości więcej, ale jej nie dostanie bo nie ma u nich empatii i uczuć wyższych. Tylko bach spowrotem do schronu, niech zdycha z daleka od nich:-( Dla mojego umysłu zachowanie zupełnie niezrozumiałe. Bea, ja kiedys oddałam psa do schronu, najpierw go wzięłam, był u mnie kilka dni, dziabnął brata i matka kazała go zawieźć. To było 18 lat temu. To co przeżyłam oddając go, pamiętam do dziś, to trauma:-( Wzięłam wtedy suńkę[*] którą miałam 14lat. Wtedy wyjścia nie miałam, nie mój dom, szkoła, całkowita zależność od matki. Widać musiało tak być, by Sonieczka została miłością mojego życia. A rok temu Sm ode mnie zawiozła psa, który się błąkał, córka go wzięła z ulicy. Mam go w głowie cały czas. Na pewno siedzi jeszcze na paluchu, starszy psiak, małe szanse na adopcje. -
A istnieje możliwość, że on ma właściciela, tylko nieodpowiedzialnego, który puszcza go luzem?
-
Co u Atosa i jego domowników?
-
Co u malenkiej?
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Awit replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam..... -
Te maleństwo to gdzie chodzi całe dnie, gdzie sypia?
-
Biegnij biegnij, może ktos Cie ujrzy.....
-
WEGA - do 3 razy sztuka! Już w DS w Gdyni! Trzymajcie kciuki ! ! !
Awit replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Może po niedzieli ludzie powoli zaczną myśleć o psiakach..... -
Teraz ludzie raczej mało o psach myślą.....
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Tak, teraz nasze myśli są zajęte. -
Psiak skatowany czy chory? Tomografia to sprawa życia i śmierci POMÓŻ
Awit replied to paros's topic in Już w nowym domu
Ja zrozumiałam,że nie byl pobity tylko miał atak padaczki,a pomyślano że to bylo pobicie. Tak zrozumiałam. I że omyłkowo podano mu lek stosowany przy operacjach, zamiast leków p.padaczkowych... Ale żeby zrobić tomografię, też musiał chyba dostać jakieś leki nasenne? -
Pozwól mi odejść przy Tobie..Juz w swoim domku ...ODESZŁA ZA TM
Awit replied to rita60's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaka kruchutka sunieczka..... -
Jak ten transport? Ja ewentualnie mogłabym autobusem i tramwajem do centralnego lub wschodniego
-
Hugusiu Ty też doczekasz się domku swojego<miejmy nadzieję> No i proszę Artuś podbił serca dwóch Pań:-) Dobrze się chłopak ustawił. Bea a skąd do Pani trafił szczeniak?
-
A u Tineczki puściutko.....
-
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
Awit replied to hesia's topic in Już w nowym domu
Boże, a podała Ci powód szukania nowego domu dla psa? -
Cekinka - maleńkie, stare suniowe nieszczęście.....MA DOMEK !!!
Awit replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Normalnie łzy mam w oczach jak czytam te wieści. Cieszyć się z tego, że jakiś tam nieznany mi pies znalazł dom... Chyba nie mam nic z głową? -
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Szymeczku musisz mieć coś w sobie, że Pani się zakochała od razu. Bardzo się cieszę, bo się troszkę martwiłam co z Tobą będzie..... Rozumiem, że ta Pani przyjechała oglądać psa Komety a zobaczyła naszego Szymka i popłynęła.... -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
Awit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wielkie słowa uznania dla Irenki. Wielki człowiek. -
Tosieńko jak dobrze, że Ci lepiej