-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zajrzyjcie do Lileczki spod moich banerków, ledwo żyje 3kg maleństwo, pomocy potrzebuje:-( -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
Awit replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Zulusek na łóżku, szczęśliwy..... A Lileczka, nie ma siły już się leczyć, zajrzycie cioteczki, maleństwo 3kg ciałka ciężko chora:-( -
A może Wtorek będzie miał więcej szczęścia...... Lileczka z pod moich banerków waży 3kg, jest odwodniona i ledwo żyje:-( Spójrzcie
-
A Dorek tyle czasu bez domku.... Oby to był ten obserwator.... Bardzo proszę cioteczki, wejdźcie do Lileczki, na niebiesko pod banerkami, jest na granicy życia, odwodniona, a waży tylko 3kg drobiażdżek:-(
-
Flipery już na własnych kanapach :) Powodzenia maluchy!
Awit replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
O mateńko!! Jaki piękny opis. Fliperek kochany poobsikiwał i skończył. Kochany boi się psów, maleńki nasz taki bojaźliwy. Trzymam kciuki!! I jednocześnie proszę, wejdźcie na wątek Lileczki z podpisu pod banerkami, waży 3kg i jest na granicy życia:-( -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Awit replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
O raju, ale szczęściarz:-) Pani też szczęściara, że może psa do pracy prowadzić:-) Kto może kochane cioteczki, która może, niech zajrzy do Lileczki z pod moich banerków, maleńka sunia 3kg wagi, ledwo żyje:-( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Awit replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Oj jak dobrze, że Omek odżył.... Zaglądajcie cioteczki do maleńkiej Liluni, trzymajmy za nią kciuki, może tyle pozytywnego myślenia wpłynie na polepszenie jej stanu zdrowia.... -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Awit replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę zerknijcie ciocie do Liluni z mojego podpisu niebieskiego, maleńka sunia jest krok od śmierci:-( -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Co z Lileczką, jak się czuje? -
Flipery już na własnych kanapach :) Powodzenia maluchy!
Awit replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję, że nadal w domu i, że Państwo coraz bardziej zakochani... I że nie sika na kominek. Bo m-c czekać, aż zaprzestanie sikania to jednak długo i nie każdy domek by wytrzymał<tfu tfu> A kastrowany nie jest. -
Sparaliżowana jamniczka - błagam o pomoc !!!!!!potrzeba pieniędzy!
Awit replied to Zółwik :)'s topic in Już w nowym domu
O matko:-( Biedactwo, jakie biedactwo, widocznie musiła być bardzo słabiutka maleńka:-( Obiecałam wysłać skromną dyszkę parę dni temu i wyślę na pewno. -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
O mateńko Lileczko:-( To nic nie wiadomo co jej jest? Wejdź na wątek Omena, on miał chyba podobne objawy do Liluni. Też biegunka, wymioty. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!! -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Awit replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
A ja tak bym chciała wtulać się w takie piękne psisko... Na pewno jest gdzieś ktoś, kto też tak chce i ten ktoś znajdzie Brutuska...... -
Sparaliżowana jamniczka - błagam o pomoc !!!!!!potrzeba pieniędzy!
Awit replied to Zółwik :)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada_-_']Znalazłam wątek o nas, trzeba odkurzyć i będzie dobrze. [URL="http://www.dogomania.pl/177477-Busko-Zdr%C3%B3j-b%C5%82aga-o-pomoc%21%21%21%21-Zapomniane-przytulisko-pi%C4%99kn*****-pom%C3%B3%C5%BCcie-og%C5%82asza%C4%87%21/page14"]http://www.dogomania.pl/threads/177477-Busko-Zdr%C3%B3j-b%C5%82aga-o-pomoc!!!!-Zapomniane-przytulisko-pi%C4%99kn*****-pom%C3%B3%C5%BCcie-og%C5%82asza%C4%87!/page14[/URL][/QUOTE] Wstaw jeszcze raz, bo źle link wkleiłaś. A piszecie coś o reportażu, gdzie to jest? -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jak zdrówko Liluni? -
To jakaś dziewczyna zaistniała?
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Awit replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Jakie te zdjęcie przejmujące, biedaczek, na takich metalowych zimnych i twardych kratach, taki ledwo żywy, jak on musi się źle czuć, nie wie co się dzieje, że wstać nie może, że nie ma siły:-( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Awit replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że jest troszkę lepiej, miejmy nadzieję, że wyzdrowieje... Wysłałam 20zł. -
Bo Frania wzbudza takie opiekuńcze uczucia....