Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Matko, praca zawodowa codziennie i schronisko codziennie
  2. Śliczne a ta ruda jest wyjątkowej urody:-)
  3. Tytuł koniecznie. Jak dobrze, że maleńki chodzi i je....
  4. Piccolo powodzenia psiaczku. Za Barnabę trzymam kciuki!!
  5. Też podpisałam, a psiaczek na fotce przeuroczy:-)
  6. Co tzn, że wyszłyście razem z klatką?
  7. O boziuniu, jak cudownie, że domki dzwonią. Ma szczęście chłopak. Powodzenia!!
  8. Mogę spróbować coś napisać. Ale najpierw muszę z Panią Iwoną się skontaktować.
  9. One są prześliczne:-) Wg. mnie to matka i córka, albo starsza i młodsza siostra. Figurki mają podobne, żabociki też takie białe podobne.
  10. Matko i co z nim będzie:-(
  11. Och jaki piękny, teraz zobaczyłam chłopaczka:-)
  12. To po tacy idioci dzwonią? Chyba by podbudować zaniżone ego, pokrzyczą, znieważą kogoś.
  13. Kochana taka, a nie ma swojego domku...
  14. Lileczo ciocia Awit wysłała ci wczoraj 20zł, na razie więcej już nie ma. Zdrowiej maleńka istotko.....
  15. Renia nie wierzę, że oszukujesz i wyłudzasz pieniądze i że źle opiekujesz się psami.
  16. Czyli zobaczymy nowe fotki....
  17. To tym bardziej niewiarygodne, są po sterylce, czyli ktoś o nie zadbał, a teraz ten ktoś nie szuka? A może szuka tylko nie tam gdzie powinien... Właśnie przyszło mi do głowy, że mógłby powstać w tv program o znalezionych i zagubionych psach w czasie tego powodziowego horroru. Taki program, rozreklamowany, powtarzany aby wszyscy zainteresowani mogli zobaczyć.
  18. Jaki to ładny psiak:-)
  19. A jak wogóle Opalik? Czy był choć jeden telefon o niego?
  20. Wysyłam 30zł od moich dzieci, czyli 10zł córka i 20zł jej chłopak Patryk.
  21. Myślę, że ze skręcaniem sobie poradzi. Wspaniały opis, psiaczek piękny:-)
  22. Jest prześliczna. Nie znam się, a czy te jej łapeczki się wzmocnią gdy psinka będzie dostawała witaminy i będzie prawidłowo żywiona?
×
×
  • Create New...