Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Kreseczka podobna do Lileczki:-) Przepiękne psiaczki. Lileczko po maleńku, po odrobince jedz, niech Twoje jelitka zaczną pracować...... No przyglądam się tym małym i nie mogę przestać, wszystkie szczeniaki są fajne ale te są wyjątkowe, wyjątkowe:-)
  2. Kupka rzadka na pewno wynik stresu. Powodzenia!!
  3. Za co te osoby dostały bana? Za tę dyskusję? A wiecie co? Jak sobie teraz weszłam na wątek, od dnia wczorajszego i stwierdziłam, że ten cały mąż to Marusi to nie żaden mąż tylko jakiś prowokator. Z wątku na wątek nakręcał się coraz bardziej i podpuszczał wszystkich, normalnie osiągnął facet cel, dyskusja rozgorzała do czerwoności.
  4. Jezu jaka tragedia, ile cierpienia:-(
  5. A może jest też po sterylce, to duża możliwość, że ze schronu. Wtedy czip na pewno będzie gdzieś w bazie. Albo dobry właściciel psa zaczipował, ale inteligentny wet nie wpisał do bazy safe. Może Kora coś pomoże, napisz do niej.
  6. Też trzymam kciuki,ale żeby jeszcze jajeczek go pozbyć.... Coby jaka pseudohodowla się maleństwu nie trafiła
  7. Może boi się smyczy, a może spaceru, że zostanie pozostawiona na dworze
  8. A ja się pochwalę, bo poznałam osobiście Lilunię i Omena:-) Resztę towarzystwa co nie znałam to też. I co tu dużo mówić, raj na ziemi:-) Omen dał się głaskać, Lilunia nie.
  9. Jakie porządki w kojcu zaprowadziłaś:-)
  10. Pewnie mężczyzna źle mu się kojarzy....
  11. Kochany jaki wysublimowany smak ma:-)
  12. Domki korzystają z wekendu, jeżdżą i myślą o wakacjach:-(
  13. No to Pan wpadł w sidła miłości
  14. Podczytuję i wg mnie kobieta ma chorobliwie wysokie mniemanie o sobie, jest agresywna słownie<ton, krzyk, pretensje>, spretensjonowana, nie wykazała żadnego zrozumienia, nie przyjmowała usprawiedliwienia, ma żądania i roszczenia, oskarża o niesłowność, bardzo niezrównoważona emocjonalnie. Ona nie chce tego psa, ona chciała pobyć sobie w punkcie zainteresowania jej osobą. Ja bym do niej z psem nie szła. Tak myślę, ale może się mylę.
  15. Chłopaki są w końcu szczęśliwe:-)
  16. Matko Ty moja. A to się naczytałam. Wszystkim nam chodzi o dobro psów, tylko w tym przypadku nastąpił podział na zwolenników usypiania ślepych miotów i przeciwników. Jestem pełna podziwu dla takich osób jak Kasia i jej mąż. Ale uważam, że bezcelowym jest pozostawianie ślepych szczeniąt w dobie tak olbrzymiej bezdomności, gdy wiele tysięcy psów w schroniskach wegetuje i umiera w ciasnych klatkach a całe setki błąkają się po miasteczkach i wsiach. Nikt nie wie z nas jaka będzie ich przyszłość, być może szczęśliwie zakończą życie za lat kilkanaście w cudownych domach, a może umrą w schronach, na drogach, czy łańcuchach, lub całe lata będą błąkały się samotnie, lub będą żyły bite i głodzone<tfu tfu> Tak więc życzę Pani Kasi i mężowi oby znaleźli dla maluchów wspaniałe domki i oby znajdowali jak najmniej porzucanych psiaków. Życzę również, aby zrozumieli, że nasze podejście do usypiania ślepych miotów wynika z miłości do psów i racjonalnego logicznego myślenia.
  17. Jak Lilunia dziś się czuje? Jak dobrze, że wczoraj dostała normalne jedzonko, choć odrobinka ale to zawsze pożywienie i układ pokarmowy strawi.... Ja też oczywiście wyślę 20zł dla zwierzaczków. I cieszy mnie, że Irenka też lepiej się czuje, martwiłam się o nią.
  18. Przecież napisałam kilka słów Azie, w poście 228..... A Mika ma już domek stały od kilku dni.
×
×
  • Create New...