Napisz do nich pismo, w którym prosisz o zwrot pieniędzy, które wpłaciłaś na karmę, a której to nie otrzymałaś.
Dołącz wydruk zamówienia z maila i przelewu jeśli płaciłaś przelewem, lub ksero jeśli płaciłaś w banku lub na poczcie.
Opisz brak ich rzetelności, uczciwości, brak szacunku dla klienta, oraz to, że czujesz się oszukana, jest Ci niemiernie przykro itd.
Na końcu napisz, że w przypadku dalszej zwłoki sprawę skierujesz w stronę odpowiedniej instytucji, która zajmuje się oszustwami i wyłudzeniami. Bo jeśli z Tobą tak postąpili, prawdopodobnie takich oszukanych klientów jest więcej. Ale tym już dalej będzie zajmowała się prokratura.