Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Chryste. Dawno tu nie zaglądałam i jak weszłam i przeczytałam o "artystce" to mnie zatchnęło... To już nawet nie jest ludzka głupota, to potocznie mówiąc zaburzenie psychiczne. Nawet głupi człowiek nie byłby w stanie tak się zachować. Najpierw euforia a 3 godziny po adopcji, nagła rezygnacja. Dobrze, że zadzwoniła by odebrano psa, a nie wywiozła gdzieś, mówiąc, że uciekła
  2. Ja nie wiem, nie ma zainteresowania. Psina ma dom, zbiera pieniądze na leczenie, ale czy są wpłaty...
  3. Wg mnie jeśli zechce to może jeść, moje suka była sterylizowana niedawno i nie pamiętam bym chowała jedzenia, a mam dwa psy. Więc stało cały czas.
  4. Ojej Doreczek by został warszawiakiem:-) Nic już nie mówmy, myślmy pozytywne, niech Bóg da mu ten domek:-)
  5. A to wolontariuszki ze schroniska mogą mieć kłopot ze zrobieniem zdjęć?
  6. Cioteczki od Fado napiszecie na wątku prośbę?:-)
  7. Jaka dumna:-) A co z drugą sunią?
  8. To ja już nic nie rozumiem. A może Piromanka po protru już nie zrezygnowała z dogo.....?
  9. Dostałam konto, wyślę, w pon bedzie na koncie. Jak się suńka czuje?
  10. Teraz już jest spokojna za TM:-( Już nie cierpi bólu fizycznego i bólu odrzucenia przez właściciela:-( Umarła wierząc, w człowieka
  11. Noo tylko tak dalej a maleństwo zacznie żyć szczęśliwe w ludzkich warunkach:-) Ja dziś przeleję, o ile mam już na koncie, swoją deklarację i będę wysyłała co dwa m-ce po 10zł. Cypisku powodzenia!! A imię śliczne:-)
  12. Oj jak dobrze, i czy to na pewno to ta pani o której myślicie?
  13. Bez domu, tułająca się. Gdyby nie Wy, umarła by po cichu gdzieś w kącie nocą pod sklepem:-( 10zł jednorazowo moge wysłać, więcej nie mam :-(
  14. Hmmmm, zastanawiające.... I nie wiadomo który wieczór miała na myśli....
  15. Napisałaś kakadu, że oni sobie szukali nowego pieska, i odnaleźli swojego wtedy? To czy oni powinni dostać spowrotem tego psa? Mają go gdzieś, on mi ginie a oni nawet do schronu nie pojechali by go znaleźć??? I wtedy zamiast skupić się na poszukiwaniach, oni chcieli nowego?? Boże...
  16. J swoja deklarację tez wyślę lada dzień, niech on już idzie w końcu do domu!!
  17. To suńka jest u Leonardy w DT... Chora... Zapewne pan właściciel dowiedział się, że suka chora, leczenie kosztuje, to i sie pozbył niepotrzebnego psa:-(
  18. Może po zabiegu los się do niego uśmiechnie...
  19. Noo bardzo podobne, nasze polskie kundle pospolite:-)
×
×
  • Create New...