-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Z tego co wiem, nic się nie powiększa. Frania jest łagodna, miała jakiegoś psiaka z którym wychodziła na spacery. Trzeba na nią uważać, jej główka jest wrażliwsza niż innych psów, bardziej wrażliwa na dotyk, może lekka bolesność uciskowa, w każdym razie nie lubi dotykania główki. Z rozmów z p.Iwoną wiem, że wtedy Frania nie utrzymywała czystości w mieszkaniu, miała kłopot z tym aby się nauczyć i prawdopodobnie się nie nauczy. Ogólnie fajna, troszkę inna niż zdrowe psy. Ze względów zdrowotnych nie powinna być operowana, więc nie jest wysterylizowana. Lulka pisz do esperanzy, albo ammounie. Może nie wchodzą na neta i nie wiedzą, że Frania ma 2 tyg.
-
[Warszawa] mała suczka, grzeczna, pogodna - szuka domu [zdjęcie]
Awit replied to Jeremy's topic in Już w nowym domu
Alfina:-) Śliczne jakie arystokratyczne te imię -
Nero odnaleziony! Szukamy mu domu! Stokrotka juz w domu!
Awit replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Biedny tam, taki sam. A tu zimno już. A tam ktoś go karmi, daje wodę? -
dogomaniaczka w śpiączce - pomóżcie wyadoptowac jej tymczasowiczke SOJKĘ!
Awit replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Trzeba by powchodzić na jakieś fora związane z leczeniem ortopedycznym? -
O znalazł domek....
- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dla mnie czarne psiaki były zawsze najpiękniejsze, współczułam tym co mają psy innych kolorów, mając czarną sunię, czułam się wyjątkowa:-) Teraz odkąd mam kolorową Tereskę, dostrzegam piękno innych psów. A że wzięcie najmniejsze mają czarne psy, dowiedziałam się z dogo. Wtorku myślmy pozytywnie, domek powinien się znaleźć.
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Awit replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzieci to bardzo dobry pomysł, może na NK dzieci i młodzieży poszukać, tylko chyba musiałby mieć profil -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Awit replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Ja tez zaglądam -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Alekssandra, nawet nie spytałam, czy mogę te fotki tu wrzucić, to Twoje zdjęcia przecież. Teraz o tym pomyślałam. Jak nie mogę, powiedz, skasuję. Zrozumiem. -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Awit replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo ładna piosenka... Ja to jestem nie do końca jednak normalna, dziś idąc ulicą, pomyślałam o tych wierszach, o psiej duszy i się popłakałam. Mimo, że jestem katoliczką, wierzę, że zwierzęta mają duszę. -
Tzn strzela usypiaczem i zawozi do schronu? Ależ to stres dla psa, utrata świadomości i przebudzenie w schronie.....
-
8 miesięczny mały Kuba żyje uwiązany do nogi od stołu:-( MA DOM!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Tak, domków bezpłatnych ci u nas pod dostatkiem. Przebieram w ofertach:-) Rozmawiałam z sąsiadką psiaka, jest cały i zdrowy, bynajmniej tak wygląda. Ona rozmawiała z jego "panią", nadal chce go oddać. A ja nie mam domku dla niego:-( Jego pańcia szuka petów na ulicy, i ma jeszcze 2 psy, czyli razem 3!!!!!!!!!!!! -
A kto jest formalnym opiekunem Frani?
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Awit replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boże..... Kolejny pies zagubiony... Nie chcę moralizować, ale zawsze powinno się stosować zasadę ograniczonego zaufania, nawet wobec własnego psa a co dopiero wobec psa z meliny, przerażonego tym co się z nim dzieje......................... Powinien być na smyczy, tak w aucie na smyczy, może by zdążyła przydeptać tą smycz........ On może siedział spokojnie i dlatego shani nie zadbała o drzwi auta................... Powinien mieć adresatkę, z jakimkolwiek numerem telefonu, wtedy by nie był anonimowy. Taką adresatkę po dowiezieniu psiaka na miejsce można zabrać spowrotem. Powinno się stworzyć wątek, z przykładami w jakich okolicznościach giną, uciekają psiaki, aby każda z nas miała w wyobraźni co się może zadziać. Słuchajcie, trzeba by zawiadomić jakieś ichniejsze nadleśnictwo i inne w okolicy, aby ci super myśliwi czy leśniczy nie odstrzelili psa. Kurcze, tak mu kibicowałam, a teraz w jeszcze gorszej sytuacji się znalazł:-( -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Bliższe kontakty z berecikami zawierasz, dzięki Jarkowi i Leszkowi. Mam nadzieję, że ja na stare lata aż tak nie sfiksuję. -
Kto się dalej zaopiekuje Franią.....