Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Nikt nie wie o Tobie maleńki
  2. Serce się rwie. A jak go weźmiecie, to trza będzie bardzo uważać, by nie uciekł... On wierzy, że jego pan wróci:-(
  3. [quote name='iwop']Niestety nie udało sie i nadal nic zrobić nie mogę :angryy: Używam explorera.[/QUOTE] To mozillę ściągaj i zedytujesz w zaawansowanej edyzji w mozilli. Ja właśnie edytowałam i wyszło w mozilli w zaawansowanej edycji:-) Biedny psiak, czeka na pana przy ich łóżku... Tak czekać może tylko pies. Jakby tam tak został, to czekałby do końca życia.....
  4. Ojejku przeuroczy jest:-) A te udko jakie biedne.....
  5. [quote name='iwop']Jestem w trakcie robienia bazarku, ale mam straszny problem - w żaden sposób nie mogę postu edytować. Ładuje się od przez 20 min. i potem nic... Co robić? Przecież nie zrobię bazarku bez edycji...[/QUOTE] Udało się? Bo ja w mozilli nie zedytuję nic, ale w explorerze się udało. Też chyba zaawansowana edycja. Ten pan zmarł na tym łóżku którego Kuba tak pilnuje?:-(
  6. A mój grosik przyjdzie w tym tygodniu. Maleńka powodzenia!!
  7. Wyglądają na ludzi z rozsądnym i mądrym podejściem. A zresztą wg mnie jeśli mają dom, to inaczej może być z tą alergią, jeśli w ogóle będzie, niżby mieli małe mieszkanko. Gdzie na małej przestrzeni jest mnóstwo alergenów. A co do alergii, to może wystąpić w każdym momencie życia nawet u każdej z ciotek:-)
  8. O matko z biciem serca przeczytałam. To teraz przyciaśnić szelki+adresatka, do tego obroża+adresatka. Lepiej dmuchać na zimne.....
  9. No mam ten wątek. A Piątek ma jakiegoś człowieka na horyzoncie?
  10. A ja tam trzymam od początku jak to przestraszone zwierzę zobaczyłam, i serce mnie zabolało
  11. Może pogonił i przestanie. Kakadu a który to wątek Piątka, coś mi to mówi, ale zapomniałam
  12. A jest w ogóle jakiś wątek z petycjami? Może nie wszyscy widzieli tą petycję?
  13. O matko, takie malutkie ciałko i 33cm szew
  14. Kinia a moje wpłaty też doszły? Jak nie, na pewno lada dzień. Jakby coś mojego nie przyszło kiedyś tam, mam nadzieję, kiedyś tam nie będzie, bo w końcu będą chłopaki w domku, ale jakby, to pisz mi śmiało od razu jak nie dojdzie wpłata:-)
  15. Mały w schronie Kolorowy brat mojej Tereski u pijaków Psiak na stacji porzucony szuka człowieka Kociak z cmentarza znalazł dom, choć jedna istota bezpieczna:-(
  16. Z kociaczkiem jest, sąsiadka go zostawia, zakochała się w maluszku. Nieustannie myślę o tym psiaku, taki cudny psiaczek, młody i żyje w takich warunkach:-( I dostałam info od brata, że na stacji Orlen w Zambrowie kudłaty mały psinek łasi się do ludzi, potrzebuje pomocy i nikt go nie chce:-(
  17. Trasa Warszawa - Zambrów, stacja Orlenu, ostatnia stacja benzynowa przed Zambrowem jadąc z W-wy. Mały czarny kudłaty psiak lgnie do ludzi, szuka od człowieka pomocy:-(:-( Mój brat dziś go tam widział, podszedł do niego, podchodzi do ludzi, łasi się. Włoski pozlepiane:-( Może mu ktoś pomóc.....?
  18. Pamieta o wtorku.....
  19. To ona ma takiego przytulaka wielkiego:-)
  20. 10zł wyślę, dajcie konto. Więcej nie mogę....
  21. Psie losy zależne od ludzkich... Trzymam kciuki za tego psiaka i za Białą
×
×
  • Create New...