-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
Awit replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Propozycja wg mnie ciekawa. Tylko martwi mnie zimno w garażu, w pomieszczeniu nieogrzewanym jest zimno odczuwane bardziej niż na dworze. Pieca się nie postawi bo przewrócą -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Alekssandra, to niech zdrowieje Twoja malutka. Tripti ja dałam mu ogłoszenia od razu na początku, z moim tekstem, i tak się zastanawiam właśnie, że chyba zedytuję i dam tekst Alekssandry. Dałam tu:Alegratka, cafe Animal, gumtree, adopcja psa, kupie psa, psy pl 23 września ok. godz.18 na Pradze Południe znalazłam psa w typie jamnika. Nie miał obroży, nie ma też chipa. Samiec, krótkowłosy, lśniący, gładki, czarny, podpalany, z białym krawacikiem, pyszczek lekko szorstkawy. Pies jest młody, maks ok 1,5 roku. Niski, waży 8,5kg. Przerażony, sztywny ze strachu, znieruchomiały na smyczy. Bardzo zmęczony, w domu usypiał na siedząco. Łagodny do innych psów. W ogóle jest kochany i spokojny, pozwolił na dotyk, zaglądanie w zęby, branie na ręce. Niestety nie mogę go zatrzymać z powodu 2 swoich psów. Maleńki w schronisku oczekuje na nowego opiekuna.... Tripti, no pewnie, jeśli możesz wykup pakiet. A kontakt to nie wiem, może na mnie, żeby Alekssandrze głowy nie zawracać. Tylko jakby ktoś dzwonił, to co? Alekssandra podawać jego numer? Czy rozmawiać, brać kontakt i oddzwonić? Ja nie mam doświadczenia w ogłoszeniach i telefonach, o ile w ogóle te będą.... Poczekajmy spokojnie na Alekssandrę. -
KUBA wyrwany z rak sadysty, odszedł:( Żegnaj Piesku [*]
Awit replied to rescal's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Popiskuje bo tęskni za panem tak jak napisała mala_czarna i za swoim miejscem, gdzie dotąd mieszkał. Jak tam miał to miała ale 12 lat życia tam spędził. Ciocia sukę ze wsi przywiozła, domek ciepły, posłanko itp a ona całe dnie piszczała. Za swoją wsią teskniła.... A Kuba za swoim panem menelem i dawnym domem... -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
Awit replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Kolejne nieszczęście, Boże ile takich szczeniąt w tym chorym kraju:-( -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo za wpłaty, Alekssandra dziękuję. Ja wpłaciłam dużo mniej, malutko w porównaniu do taakiej sumy. Jestem bardzo ciekawa jak moje wyżlątko się czuje?? On jest w Domu Tymianka. -
KUBA wyrwany z rak sadysty, odszedł:( Żegnaj Piesku [*]
Awit replied to rescal's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To łapię kciuki za dzisiejszą nockę i jutro i następny czas:-) A jak leczenie, dostaje zastrzyki czy tabletki? Rybko poradzisz sobie? A w lecznicy dług uregulowany czy zgodzili się poczekać? -
8 miesięczny mały Kuba żyje uwiązany do nogi od stołu:-( MA DOM!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Tylko, że szukam szukam i nie mogę jej znaleźć. Tu jest tyle ludzi, oczywiście żadnej kolejności, przejrzałam wszystko chyba z 10 razy a karoliny g_k nie widzę. Znowu przejrzałam i nic. Ma ktoś jakiś sposób na znalezienie kogoś? Nie miałam z tym nigdy problemu, zawsze szukałam jakiś czas, ale dziś nie znajduję. No dobra, znalazłam, trza w zaawansowane wyszukiwanie wejść. Jak człowiek zmęczony to głowa nie pracuje..... -
Ledwo chodzący szkielet znaleziony przy drodze - Brak deklaracji na hotel!
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Fizia!! A co z Molly? Nie mam już tego wątku, a to był jeden z moich 1szych wątków i moja 1sza stała deklaracja na dogo:-) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ta czarna sunia jak tak leży, podobna do mojego Witusia co trafił na paluch. -
8 miesięczny mały Kuba żyje uwiązany do nogi od stołu:-( MA DOM!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Dzięki, poszukam jej sobie zaraz. Ale jak bierze suczki to ma powody, że nie pieski..... -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Jakby ktoś jechał, jestem chętna. Dropeczka bym ucałowała.... -
KUBA wyrwany z rak sadysty, odszedł:( Żegnaj Piesku [*]
Awit replied to rescal's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super! Wszyscy oczy nacieszyli zdjęciami tylko Awit nie, bo wrzucono takie maleńkie zdjątka, a większe się nie pokazywały. A co żarcia, to wg niektórych pies powinien dwa razy dziennie jadać, wg innych raz dziennie. Moje suki mają cały czas suche, jedzą kiedy chcą i ile chcą, bo tylko tym się żywią. Czasem im dam serka, jarzynkę, jajeczko. -
Nero odnaleziony! Szukamy mu domu! Stokrotka juz w domu!
Awit replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Biedny niechciany pozostawiony, teraz już sam.... -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A tytułu nie można zmienić? Bo co widzę, to się zastanawiam czy wszystko ok..... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Przecinku śmierć miałeś straszną. Śpij spokojnie koteczku. Biedny Fido, rozumiem, że potencjalne domki muszą wiedzieć o zamordowaniu kota..... -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Witusia wrzuciłam na alegratkę od razu i oczywiście, nie miałam żadnego telefonu. Może jeszcze gdzieś go wrzucę... Kakadu o epidemii kaszlu ja nie słyszałam, ale ja z Pragi:-) A w schronie to chyba nie ma dnia bez kaszlu.... -
8 miesięczny mały Kuba żyje uwiązany do nogi od stołu:-( MA DOM!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
A jakby któraś cioteczka słyszała, że domek tymczasowy z w-wy najlepiej, szuka ślicznego niedużego pieska, aby go przygotować do adopcji albo poobserwować przed adopcją, to dajcie cioteczki znać. Trochę się boję, że babie znudzi się trzymanie psiaka:-( Jak się poogarniam z tym co teraz, remont, dom, praca, to zadzwonię do sąsiadki i może będę chciała podjechać do Kubusia. Może po niedzieli. Może baba zgodzi się na zdjęcia. -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Ciotko to szczera prawda... Co z Dropkiem? Co z ogłoszeniami? Ktoś napisze? Ja napisałam kilka zdań, zawsze można zmienić, nie wiem kiedy można by go ogłaszać, ale chyba najpierw trza mu weta, szczepienia, kastracji? -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Dzięki Tripti, Witka? Fajne imię. Ja bardzo lubię jak psy mają ludzkie imiona:-) Ale to już chyba pisałam. -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, która nie była na wątku maltretowanego psa, któremu wspaniała Paulina pomaga?? Proszę, wejdźcie, potrzeba wielu głów do myślenia co zrobić... [url]http://www.dogomania.pl/threads/194663-!PILNIE-DT!-maltretowany-wyg%C5%82odzony-quot-pan-quot-do-wi%C4%99zienia-pies-do-schroniska-%28[/url] -
KUBA wyrwany z rak sadysty, odszedł:( Żegnaj Piesku [*]
Awit replied to rescal's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ponieważ od razu wypowiedziałam się pozytywnie o propozycji Rybki, wypowiem się ponownie. Mnie to od razu wyglądało na ciepły garaż:-) Piszesz Paulina, że jak Kuba znajdzie DT u Rybki to ciotki się odwrócą i polecą gdzie indziej pomagać. A czy taka sytuacja nie może nastąpić, jak znajdzie się inny tymczas bezpłatny? Choć w sumie to ja już nie wiem, czy szukamy bezpłatnego czy płatnego i zbieramy deklaracje? I ja nadal uważam, że z garażu Rybki warto skorzystać nawet na m-c, a m-c to dużo. A może nie mam racji, tylko o tym nie wiem.... Ja też poproszę konto, tylko teraz jestem pusta a raczej na wielkim debecie, pod koniec m-ca mogę coś przesłać. -
8 miesięczny mały Kuba żyje uwiązany do nogi od stołu:-( MA DOM!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
No Kubusiu sama do Ciebie napiszę. Nie mam nadal domku, który by Ciebie przyjął..... -
A to jest siostra Cypiska???? Takie czarne cud stworzonko...
-
Super, fajne wieści:-)