Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Napisałam. I teraz tu piszę, że Kuba szuka domku tymczasowego, bezpłatnego.
  2. [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6148/60712878.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4494/91838668.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2995/19145613.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/9176/38158743.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2[/IMG]
  4. Alekssandra jeszcze raz dziękuję. Obejrzałam zdjęcia, poryczałam się. Dobrze, że jest w dobrym miejscu, że widzą go ludzie i że on widzi ludzi, kawałek trawki iże ma miłe psiaki Jest wyprostowany, tzn wg mnie, że poradził sobie z tą sytuacją, w miarę poradził. Gdy trafił do mnie, był bardzo mocno przestraszony. I ja myślę, że on umie chodzić na smyczy. Dlaczego nikt go nie szukał, niektórzy niemal niebo i ziemię przekopią by znaleźć psa a tego bidaka nikt.... Gdzie wrzucić fotki, tu czy na 1szą stronę? [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5469/18181935.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/2259/241610.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412[/IMG][IMG]http://img412.imageshack.us/img412[/IMG]
  5. Dziękuję, dziś ją też uczesałam i od dziś czeszę co parę dni tą łagodną szczotką a co jakiś rzadszy czas zgrzebłem. Nawet nie wiedziałam, że to zgrzebłem się nazywa.
  6. Ilekroć czytam ten wiersz, zawsze rzewnie płaczę. Kto jest autorem?
  7. A może zmienił miejsce i poszedł gdzieś dalej
  8. Zależy z której strony patrzeć, wyjeżdżając z Zambrowa to za Zambrowem, jadąc do Zambrowa to przed Zambrowem. On był na obu, a tam są tylko dwie stacje, więc na pewno był na właściwej
  9. I bardzo szybko na sterylkę..... Bo może na "ładny wygląd" ta ciąża wpływa
  10. Cudownie. Tylko ulgę poczujemy jak mały pojedzie i pomieszka choć kilka dni.... Powodzenia Cypisku, szczęściarzu!!
  11. To zdjęcie na trawniku rozkłada:-( Taki wielki smutek w całej tej zwiniętej postaci.... Jeśli nie jest chuda, musiała niedawno stracić domek. Może się gdzieś zagubiła i przywędrowała tam do Was, Jezu no takich suniek się nie wyrzuca:-(
  12. Piękny biały szczeniak:-)
  13. I co i pusto? Psiaki nadal same na działce....
  14. Pod koniec m-ca wyśle 10zł, wrzuć mi numer konta, ale też pod koniec m-ca. Lilunia kochana jaka, zsocjalizowana dziewczynka się zrobiła
  15. To jest na 99% brat mojej Tereski. A jeśli ma jej charakter to ludzie będą szczęśliwi mając takiego psiaka. Tylko żeby się o tym przekonali, muszę go wziąć z tej patologii.
  16. Chryste, ten łobuz powinien za to odpowiedzieć!! Ile km od W-wy te lipsko? Paulina zapchali Ci pw, wywal choć 1 wiadomość, żebym mogła swoją wysłac.
  17. Mysza masz dobrego męża:-) Tak, mój brat mu nie pomógł:-( Gdyby zadzwonił do mnie kazałabym mu brać psiaka, w najgorszym wypadku poszedłby do schronu, ale nie byłby narażony na śmierć na drodze. Boli mnie, że psiak do niego podszedł z nadzieją, że mu pomoże a on go zostawił:-( Gdyby podszedł taki kudłaty bezdomniak, z pozlepianą sierścią do mojego męża, wziąłby go do auta i dopiero zadzwonił. A to była ta stacja za Zambrowem, bo tam jest jeszcze jedna przy Lidlu w środku miasta. Za parę dni zadzwonię do tego pana.
  18. Trzy czarne piękne bezdomne:-( A czarne mają mniejsze szanse w adopcji w porównaniu do psiaków innej barwy:-( Gdybym nie miała zajętej niedzieli, pojechałabym z Wami, ale idę na uroczystość.
  19. To mój kolorowy też by pewnie tak poszedł, gdyby był u Ciebie na tymczasie
  20. O jejku:-) Jaki fajny, taki pozytywny utworek:-) Chłopaki....Wy sobie nawet sprawy nie zdajecie w jakiej jesteście sytuacji....
  21. Dziękuję Ci bardzo Alekssandra. Napisałam maila w pw. Pewnie, że chcę jego zdjęcia. Powiedz, czy on jest w takim miejscu gdzie odwiedzający go widzą? Kurcze, niechby ktoś go wypatrzył... A nie wiesz czy ktoś go wyprowadzał, jakiś opiekun, jak on szedł na smyczy?
  22. Jak dobrze, że trafiła do Was i jej pomogliście. Jak dobrze, że powiła tylko jednego maluszka. Zostawcie sobie suńkę, wierniejszego przyjaciela nie będziecie mieć.
×
×
  • Create New...