-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
8 miesięczny mały Kuba żyje uwiązany do nogi od stołu:-( MA DOM!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Napisałam. I teraz tu piszę, że Kuba szuka domku tymczasowego, bezpłatnego. -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6148/60712878.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4494/91838668.jpg[/IMG] -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2995/19145613.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/9176/38158743.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2[/IMG] -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Alekssandra jeszcze raz dziękuję. Obejrzałam zdjęcia, poryczałam się. Dobrze, że jest w dobrym miejscu, że widzą go ludzie i że on widzi ludzi, kawałek trawki iże ma miłe psiaki Jest wyprostowany, tzn wg mnie, że poradził sobie z tą sytuacją, w miarę poradził. Gdy trafił do mnie, był bardzo mocno przestraszony. I ja myślę, że on umie chodzić na smyczy. Dlaczego nikt go nie szukał, niektórzy niemal niebo i ziemię przekopią by znaleźć psa a tego bidaka nikt.... Gdzie wrzucić fotki, tu czy na 1szą stronę? [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5469/18181935.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/2259/241610.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412[/IMG][IMG]http://img412.imageshack.us/img412[/IMG] -
Dziękuję, dziś ją też uczesałam i od dziś czeszę co parę dni tą łagodną szczotką a co jakiś rzadszy czas zgrzebłem. Nawet nie wiedziałam, że to zgrzebłem się nazywa.
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Awit replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ilekroć czytam ten wiersz, zawsze rzewnie płaczę. Kto jest autorem? -
A może zmienił miejsce i poszedł gdzieś dalej
-
Zależy z której strony patrzeć, wyjeżdżając z Zambrowa to za Zambrowem, jadąc do Zambrowa to przed Zambrowem. On był na obu, a tam są tylko dwie stacje, więc na pewno był na właściwej
-
Wychudzony porzucony szczeniak - pomóżcie opłacic hotel!
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Piękny biały szczeniak:-) -
Roczny Niko - zwrot z adopcji :( Nie mamy na hotel !! Pomóżcie
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jak te domki? -
Nero odnaleziony! Szukamy mu domu! Stokrotka juz w domu!
Awit replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
I co i pusto? Psiaki nadal same na działce.... -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
Awit replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Pod koniec m-ca wyśle 10zł, wrzuć mi numer konta, ale też pod koniec m-ca. Lilunia kochana jaka, zsocjalizowana dziewczynka się zrobiła -
8 miesięczny mały Kuba żyje uwiązany do nogi od stołu:-( MA DOM!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
To jest na 99% brat mojej Tereski. A jeśli ma jej charakter to ludzie będą szczęśliwi mając takiego psiaka. Tylko żeby się o tym przekonali, muszę go wziąć z tej patologii. -
!!! LIPSKO, czy na DOGO jest LIPSKO ???! - POMOZCIE ODEBRAC PSY SADYSCIE !!!
Awit replied to P78's topic in Już w nowym domu
Chryste, ten łobuz powinien za to odpowiedzieć!! Ile km od W-wy te lipsko? Paulina zapchali Ci pw, wywal choć 1 wiadomość, żebym mogła swoją wysłac. -
Mysza masz dobrego męża:-) Tak, mój brat mu nie pomógł:-( Gdyby zadzwonił do mnie kazałabym mu brać psiaka, w najgorszym wypadku poszedłby do schronu, ale nie byłby narażony na śmierć na drodze. Boli mnie, że psiak do niego podszedł z nadzieją, że mu pomoże a on go zostawił:-( Gdyby podszedł taki kudłaty bezdomniak, z pozlepianą sierścią do mojego męża, wziąłby go do auta i dopiero zadzwonił. A to była ta stacja za Zambrowem, bo tam jest jeszcze jedna przy Lidlu w środku miasta. Za parę dni zadzwonię do tego pana.
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
O jejku:-) Jaki fajny, taki pozytywny utworek:-) Chłopaki....Wy sobie nawet sprawy nie zdajecie w jakiej jesteście sytuacji.... -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ci bardzo Alekssandra. Napisałam maila w pw. Pewnie, że chcę jego zdjęcia. Powiedz, czy on jest w takim miejscu gdzie odwiedzający go widzą? Kurcze, niechby ktoś go wypatrzył... A nie wiesz czy ktoś go wyprowadzał, jakiś opiekun, jak on szedł na smyczy? -
[Warszawa] mała suczka, grzeczna, pogodna - szuka domu [zdjęcie]
Awit replied to Jeremy's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze, że trafiła do Was i jej pomogliście. Jak dobrze, że powiła tylko jednego maluszka. Zostawcie sobie suńkę, wierniejszego przyjaciela nie będziecie mieć.