Emilak daj jakiś tekst, gdzieś ją trza poogłaszać.
Dokąd ona sięga?
Tylko kurcze, dać ogłoszenie a ona nie jest zaszczepiona, nie odrobaczona, kurcze no:-(
Kto da DT małej suni????
Niedobrze, gdzie ona pójdzie do schronu?
Jak ona taka wystraszona da tam sobie radę....:-(