-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Kopiuję co dziewczyna napisała. Wróciliśmy z akcji bez pieska, ale jednak podbudowani postawą ludzi. Znaleźliśmy jego azyl gdzie się chowa. Okazało się, że ma posłanie zrobione przez ludzi (odpowiednio zabezpieczone: duża kupa liści i na tym linoleum), suchą karmę przynoszą, miał nawet uszy wędzone do gryzienia. Zostawiliśmy mu i od siebie co nieco. Stwierdziliśmy, że musiał być tam od dawna, tylko ja go zauważyłam niedawno. Nie był zaniedbany. Jest sprawny, sierść ma ładną i nawet jak zaobserwowaliśmy kiedy tam uciekł, że zaczynał drzemać. Na początku jak chcieliśmy go złapać to uciekał i warczał. Ewidentnie został skrzywdzony przez człowieka i powoli trzeba odbudowywać jego zaufanie. Będę go odwiedzać i obserwować co się z nim dzieje. W SM powiedzieli, że przyjmą zgłoszenie i podejmą próbę, ale jeśli nie uda im się złapać to trudno.. Podjęliśmy kolejną próbę. Psiak jest przesłodki, ale bez zaufania. Jeśli kiedyś uda się sprawić, że komuś zaufa to będzie fantastycznym przyjacielem. Na dzień dzisiejszy postanowiliśmy kupić mu budę drewnianą i postawimy w miejsce gdzie teraz leżakuje (a może macie inne pomysły?). Nie jest duży, więc i buda nie musi być duża. Chodzę tamtędy do pracy, więc będę go odwiedzać. W schronisku nie mieli czasu z nami wtedy rozmawiać, bo powiedzieli, że w tym momencie maja mnóstwo psiaków do przyjęcia i generalnie "sajgon". Stwierdziliśmy z mężem, że chyba lepiej mu będzie na wolności póki mu się krzywda nie dzieje, wygląda zdrowo. Mam nadzieję, że podzielilibyście tę opinię będąc na naszym miejscu. A zakupioną smycz, szelki, obrożę i kaganiec przekażemy na Paluch - na pewno się przyda [IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Odpisałam, że wg mnie nie powinien tam zostać, że trzeba go złapać. Za chwilę petardy, fajerwerki i może być nieszczęście. Jakiś łobuz może mu też krzywdę zrobić, jak się dowie, że tam siedzi niewinne stworzenie. Park to nie miejsce dla psa, ewentualnie jakaś stróżówka, fabryka, hurtownia, ale nie park.
-
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Piękności, prawdziwe piękności -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Nie mogę wysłać, bo nie mam nazwiska i imienia osoby. -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Awit replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Gdzie teraz jest Spajki? -
Ledwo chodzący szkielet znaleziony przy drodze - Brak deklaracji na hotel!
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Chyba się poprawił trochę:-) A jaka tam słodka rybeczka na wózeczku...... -
Otka nie żyje od kilku dni, a ja nie mogę przestać o niej myśleć. Straszny żal czuję, taka bezsensowna śmierć.
-
MAKS - nie słyszy!!! i co z tego??? I TAK MA NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE!!!
Awit replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Nie wiem skąd, nie pytałam, nie chciałam być natrętna. -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Awit replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Czy to jest to samo konto co na Bruna? -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Ludzie maleńki pieseczek czeka..... -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
A moje jeszcze nie poszło, ale pojdzie:-) -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Awit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochany Fado, tak ma dobrze w domku..... -
Nero odnaleziony! Szukamy mu domu! Stokrotka juz w domu!
Awit replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Boże pomóż mu:-( -
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tydzień, jak dobrze, maleńkie istotki... -
Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!
Awit replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Szczęściarz:-) Ten lata po ogrodzie saskim i nie daje się złapać [url]http://www.dogomania.pl/threads/197549-Ogr%C3%B3d-Saski!!!-przera%C5%BCony-psiak-biega-od-paru-dni-%28-Jak-go-z%C5%82apa%C4%87?p=15859348#post15859348[/url] -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Teddy potrzebuje DT!!!! Powinien się socjalizować w domku. Pani Renata szuka dla niego tymczasu. Poszukajmy razem. Kto zna tymczas, który by przyjął Teddiego???? Oczywiście chyba płatny. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Awit replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197549-Ogr%C3%B3d-Saski!!!-przera%C5%BCony-psiak-biega-od-paru-dni-%28-Jak-go-z%C5%82apa%C4%87?p=15859348#post15859348[/url] Kto z w-wy niech zerknie, dziewczyna nie może psa złapać:-( Kajtunio jeszcze nie znalazł domku a cioteczki już nie mają kasy... 10zł jednorazowo dam, jak bum cyk cyk, nie mam pieniędzy.... -
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197549-Ogr%C3%B3d-Saski%21%21%21-przera%C5%BCony-psiak-biega-od-paru-dni-%28-Jak-go-z%C5%82apa%C4%87?p=15859348#post15859348"]http://www.dogomania.pl/threads/197549-Ogr%C3%B3d-Saski!!!-przera%C5%BCony-psiak-biega-od-paru-dni-%28-Jak-go-z%C5%82apa%C4%87?p=15859348#post15859348[/URL] Zobaczcie, jak go złapać?:-(
-
[SIZE=4]Od końca listopada biega po ogrodzie saskim mały przerażony psiak:-( Ucieka na dźwięk głosu, nie da podejść do siebie. Dziewczyna próbowała go złapać, ale on się nie daje:-( Dziewczyna chce go zabrać. Jutro ma tam być 12-13. Macie jakieś pomysły???[/SIZE] Daję linka do wątku na zaginionych [URL]http://www.zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?t=8261&sid=c9857dc7060f5905f064fe81028e0201[/URL] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/303/t12913784721436928331zd.jpg[/IMG]