Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Kopiuję co dziewczyna napisała. Wróciliśmy z akcji bez pieska, ale jednak podbudowani postawą ludzi. Znaleźliśmy jego azyl gdzie się chowa. Okazało się, że ma posłanie zrobione przez ludzi (odpowiednio zabezpieczone: duża kupa liści i na tym linoleum), suchą karmę przynoszą, miał nawet uszy wędzone do gryzienia. Zostawiliśmy mu i od siebie co nieco. Stwierdziliśmy, że musiał być tam od dawna, tylko ja go zauważyłam niedawno. Nie był zaniedbany. Jest sprawny, sierść ma ładną i nawet jak zaobserwowaliśmy kiedy tam uciekł, że zaczynał drzemać. Na początku jak chcieliśmy go złapać to uciekał i warczał. Ewidentnie został skrzywdzony przez człowieka i powoli trzeba odbudowywać jego zaufanie. Będę go odwiedzać i obserwować co się z nim dzieje. W SM powiedzieli, że przyjmą zgłoszenie i podejmą próbę, ale jeśli nie uda im się złapać to trudno.. Podjęliśmy kolejną próbę. Psiak jest przesłodki, ale bez zaufania. Jeśli kiedyś uda się sprawić, że komuś zaufa to będzie fantastycznym przyjacielem. Na dzień dzisiejszy postanowiliśmy kupić mu budę drewnianą i postawimy w miejsce gdzie teraz leżakuje (a może macie inne pomysły?). Nie jest duży, więc i buda nie musi być duża. Chodzę tamtędy do pracy, więc będę go odwiedzać. W schronisku nie mieli czasu z nami wtedy rozmawiać, bo powiedzieli, że w tym momencie maja mnóstwo psiaków do przyjęcia i generalnie "sajgon". Stwierdziliśmy z mężem, że chyba lepiej mu będzie na wolności póki mu się krzywda nie dzieje, wygląda zdrowo. Mam nadzieję, że podzielilibyście tę opinię będąc na naszym miejscu. A zakupioną smycz, szelki, obrożę i kaganiec przekażemy na Paluch - na pewno się przyda [IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Odpisałam, że wg mnie nie powinien tam zostać, że trzeba go złapać. Za chwilę petardy, fajerwerki i może być nieszczęście. Jakiś łobuz może mu też krzywdę zrobić, jak się dowie, że tam siedzi niewinne stworzenie. Park to nie miejsce dla psa, ewentualnie jakaś stróżówka, fabryka, hurtownia, ale nie park.
  2. Piękności, prawdziwe piękności
  3. To jak ma na imię ten nieszczęśnik? Welur wg mnie bardzo ładnie. Dziadeczku obyś jeszcze poczuł się kochany!!!:-(
  4. Powiedzcie, jak to jest z takimi kudłaczami, gdyby go nie obciąć, to te włoski rosłyby nadal? Czy każdego kudłatego trza obcinać?
  5. Nie mogę wysłać, bo nie mam nazwiska i imienia osoby.
  6. Gdzie teraz jest Spajki?
  7. Ja potwierdziłam już dawno. I ciągle wysyłam. Czy konto jest to samo co Bruna czy inne?
  8. Chyba się poprawił trochę:-) A jaka tam słodka rybeczka na wózeczku......
  9. Otka nie żyje od kilku dni, a ja nie mogę przestać o niej myśleć. Straszny żal czuję, taka bezsensowna śmierć.
  10. Zgłosić się np do tvn z prośbą o uzyczenie kamery. No chyba, że ktoś ma dobre znajomości w kręgach policji, to pożyczą.
  11. Trza jej napisać smsa, jutro to zrobię. Dziwne, mogłaby dać nam znać. Nawet jak oddała mała do schronu. Z dogo łatwiej przeżyć.
  12. Nie wiem skąd, nie pytałam, nie chciałam być natrętna.
  13. Czy to jest to samo konto co na Bruna?
  14. Ludzie maleńki pieseczek czeka.....
  15. A moje jeszcze nie poszło, ale pojdzie:-)
  16. Kochany Fado, tak ma dobrze w domku.....
  17. Udać osobę przyjezdną zainteresowaną, z kamerą ukrytą..... Horror, tu smalec, tam psy przy budzie pozamarzały uwiązane, gdzie indziej dwóch pijanych łobuzów tak wlokło psa za autem, aż głowę urwali:-(
  18. Tydzień, jak dobrze, maleńkie istotki...
  19. Szczęściarz:-) Ten lata po ogrodzie saskim i nie daje się złapać [url]http://www.dogomania.pl/threads/197549-Ogr%C3%B3d-Saski!!!-przera%C5%BCony-psiak-biega-od-paru-dni-%28-Jak-go-z%C5%82apa%C4%87?p=15859348#post15859348[/url]
  20. Teddy potrzebuje DT!!!! Powinien się socjalizować w domku. Pani Renata szuka dla niego tymczasu. Poszukajmy razem. Kto zna tymczas, który by przyjął Teddiego???? Oczywiście chyba płatny.
  21. [url]http://www.dogomania.pl/threads/197549-Ogr%C3%B3d-Saski!!!-przera%C5%BCony-psiak-biega-od-paru-dni-%28-Jak-go-z%C5%82apa%C4%87?p=15859348#post15859348[/url] Kto z w-wy niech zerknie, dziewczyna nie może psa złapać:-( Kajtunio jeszcze nie znalazł domku a cioteczki już nie mają kasy... 10zł jednorazowo dam, jak bum cyk cyk, nie mam pieniędzy....
  22. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197549-Ogr%C3%B3d-Saski%21%21%21-przera%C5%BCony-psiak-biega-od-paru-dni-%28-Jak-go-z%C5%82apa%C4%87?p=15859348#post15859348"]http://www.dogomania.pl/threads/197549-Ogr%C3%B3d-Saski!!!-przera%C5%BCony-psiak-biega-od-paru-dni-%28-Jak-go-z%C5%82apa%C4%87?p=15859348#post15859348[/URL] Zobaczcie, jak go złapać?:-(
  23. [SIZE=4]Od końca listopada biega po ogrodzie saskim mały przerażony psiak:-( Ucieka na dźwięk głosu, nie da podejść do siebie. Dziewczyna próbowała go złapać, ale on się nie daje:-( Dziewczyna chce go zabrać. Jutro ma tam być 12-13. Macie jakieś pomysły???[/SIZE] Daję linka do wątku na zaginionych [URL]http://www.zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?t=8261&sid=c9857dc7060f5905f064fe81028e0201[/URL] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/303/t12913784721436928331zd.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...