-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Awit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak Fadunio? -
Roczny Niko - zwrot z adopcji :( Nie mamy na hotel !! Pomóżcie
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nadal nie ma domku? -
KASZTAN, dawniej Miluś ma już swój wymarzony domek!
Awit replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Ja petycję podpisałam. Tripti Ty masz tego psiaka? -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Alekssandra dziękuję bardzo za wszystko co zrobiłaś dla Witusia i jego psiaczków z klatki i za to robisz dla wszystkich i co będziesz robiła!! -
Ledwo chodzący szkielet znaleziony przy drodze - Brak deklaracji na hotel!
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Co u Bartusia? -
Wychudzony porzucony szczeniak - pomóżcie opłacic hotel!
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Co u maleństwa? -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Chłopaki.... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Teraz zobaczyłam, że Fido się znalazł, tamta baba go odnalazła? To psiak nie poszedł gdzieś daleko... Co z tym Rafim? -
Przywiązana do drzewa w parku. Stała 3 dni. MA DOM!!!
Awit replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
W domu??? A skąd wzięłaś dom? Trzymam kciuki!! -
Ranna, zakrwawiona maleńka jasna sunia - W DOMU W WARSZAWIE
Awit replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Super opis i super Bezunia!! -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Awit replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Tak, imię koniecznie musi mieć. Najlepiej ludzkie. -
On bardzo pasuje do wnętrza domku:-) I wygląda na niedużego psiaka, a na 1szych fotkach wyglądał na większego. A jaka cudna ta sunia czarnulka, jaka błyszcząca:-) Jakby chłopak znalazł dom, to byłby jeden z cudów na dogo:-) I starszych nie adoptują ludzie, i młodych też nie chcą, tak mało ludzi chce mieć psa...
-
Rysio sam sobie znalazł dom:)Ty niegrzeczny psie włóczykiju!:)
Awit replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Biedny Rysio, tyle przeżyć:-( Ci ludzie też zasługują na podobny los. Nie mam kasy na stałą deklarację, 10zł pod koniec m-ca wyślę. -
Ledwo znalazły psa i już go pod nóż podstawiły:-) On jest wyjątkowo piękny, taki książę:-) Przepiękna sierść, wokół szyi naturalnie ozdobiony, na udkach z tyłu ma na pewno prześliczne porteczki:-) łapki przednie też cudne z tymi napuszonymi włoseczkami. Ktoś kto go adoptuje, będzie z nim dumnie spacerował.
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Czyli i Lila i jej siostra i dzieci są w domkach:-) -
Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!
Awit replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Jeszcze trochę a będzie merdał na Twój widok:-) -
No Lotusku powodzenia!!
-
Weterynarze, też nie robią nic w tym kierunku, a oni powinni zachęcać, przedstawiać pozytywne strony tych zabiegów. Taki wet już przy 1szej wizycie powinien proponować kastrację. Ale jak się człowiek sam nie dopyta, to się nie dowie. W sumie im to wisi, większość z nich nie jest chirurgami, więc po co na wszelki wypadek odsyłać pacjenta do innego weta, a jeszcze nie wróci...?
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Aż nie wierzę!!! Aż przeczytałam kilka razy!! I zaraz pomyślałam, żeby go nie oddali<tfu tfu>. Boże pomóż temu maleństwu... Ja wiem, przecież miałam go w domu, chociaż tylko kilka godzin, ale wiem, że w kochanym domku z cierpliwymi ludźmi będzie z niego fajny psiaczek. Alekssandra, ale on na smyczy nie chodził? Boję się tego niechodzenia na smyczy, jego smycz paraliżowała. -
Taka psychiczna osoba stanowi większe zagrożenia dla tych psów niż sadysta znęcający się nad nimi. Łobuza można postraszyć, wezwać policję, choć na chwilę znaleźć jakąś metodę, by dał psom spokój. A z tą umysłowo chorą, to jest nie do przewidzenia, i czas i, narzędzie i czyn:-(:-( Ta psineczka jasna z piórkami przy uszkach to suna? Boże, cudo, które znajdzie szybko domek, oby tylko przeżyło:-( Klaudus, może warto zmienić tytuł na np. Psychicznie chora krzywdzi swoje psy, pomocy!!! Dramat 7 psów, niepoczytalna właścicielka, pomocy!!! Ciężarne suki i inne u niepełnsprawnej psychicznie, pomocy!!
-
Ranna, zakrwawiona maleńka jasna sunia - W DOMU W WARSZAWIE
Awit replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za napatrzenie się tej Pani i zakochanie:-) -
Dziewczyny, żeby chociaż na początek wprowadzono obowiązek znakowania za pomocą czipa i adresówki, to by był wielki sukces. Ja też uważam, że kastracje i sterylki powinny być obowiązkowe. Ale do tego musiałoby państwo dokładać jakąś kwotę, bo mnóstwo ludzi nie stać. Do tego jeszcze ciemnota ludzka... A finanse leżą w każdej dziedzinie państwa, więc sterylki psów, to już dla rządu byłoby fanaberią obywateli. Tylko gdyby policzyli, to opłaca im się sfinansować każdą sterylkę...