Postaram się dzisiaj o zdjęcia chociaż im cięszko zrobić bo strasznie ruchliwe są :) Ja też miałam wątpliwości co do rozdzielenia , ale doszłam do wniosku ,że lepiej osobno w DT , DS niż razem z schronie .
o to mi chodzi właśnie , narazie skupiłam się na szukaniu DT , bo mamy bardzo mało czasu , tylko tydzień :( one są takie kochane , najbardziej wzruszyło mnie to jak Totek opiekuje się siostrą ...One zasługują na najwspanialszy domek ...
Przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
Przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
Pod Tomaszowem , ale jeśli znajdzie się jakiś DT lub DS , moja mama dowiezie je wszędzie .Jej bardzo zależy na psiakach , niestety ze względu na swojego męża nie może ich zatrzymać nawet na DT .
Przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
Przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna :
http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron
Przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
Przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron?p=14214421#post14214421[/url]
Małe sprostowanie Tara to Totek , chłopczyk . Dzwoniłam właśnie do mamy , mówi ,że Totek jest niesamowity , bardzo opiekuje się siostrą , cały czas ją całuje , kładzie się zawsze tam gdzie siostra .
Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
Małe sprostowanie Tara to Totek , chłopczyk . Dzwoniłam właśnie do mamy , mówi ,że Totek jest niesamowity , bardzo opiekuje się siostrą , cały czas ją całuje , kładzie się zawsze tam gdzie siostra .
Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
Aniu nie mam pojęcia , ale co z nimi zrobić ?? Oddać do schronu ?? To jeszcze dzieci , jedno trochę wystraszone , w schronie czeka je śmierć , lub dożywocie
Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
przepraszam za offa , ale sprawa diabelnie pilna :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]