Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Tylko nie wiem czy tak odrazu znajdzie się ktoś chętny , psiaki są wychudzony , strasznie zaniedbane .Jak tak można ??
  2. Ja nie wiem , bo mi cięszko się z domu wyrwać ostatnio , ale poszukam kogoś kto by mógł .
  3. Postaram się dzisiaj o zdjęcia chociaż im cięszko zrobić bo strasznie ruchliwe są :) Ja też miałam wątpliwości co do rozdzielenia , ale doszłam do wniosku ,że lepiej osobno w DT , DS niż razem z schronie .
  4. o to mi chodzi właśnie , narazie skupiłam się na szukaniu DT , bo mamy bardzo mało czasu , tylko tydzień :( one są takie kochane , najbardziej wzruszyło mnie to jak Totek opiekuje się siostrą ...One zasługują na najwspanialszy domek ...
  5. Przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  6. Przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  7. Pod Tomaszowem , ale jeśli znajdzie się jakiś DT lub DS , moja mama dowiezie je wszędzie .Jej bardzo zależy na psiakach , niestety ze względu na swojego męża nie może ich zatrzymać nawet na DT .
  8. Przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  9. Przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna : http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron
  10. Przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  11. Przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  12. Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  13. Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  14. Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  15. Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  16. przepraszam za offa ale sprawa strasznie pilna [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron?p=14214421#post14214421[/url]
  17. Małe sprostowanie Tara to Totek , chłopczyk . Dzwoniłam właśnie do mamy , mówi ,że Totek jest niesamowity , bardzo opiekuje się siostrą , cały czas ją całuje , kładzie się zawsze tam gdzie siostra .
  18. Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  19. Małe sprostowanie Tara to Totek , chłopczyk . Dzwoniłam właśnie do mamy , mówi ,że Totek jest niesamowity , bardzo opiekuje się siostrą , cały czas ją całuje , kładzie się zawsze tam gdzie siostra .
  20. Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  21. Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  22. Aniu nie mam pojęcia , ale co z nimi zrobić ?? Oddać do schronu ?? To jeszcze dzieci , jedno trochę wystraszone , w schronie czeka je śmierć , lub dożywocie
  23. Przepraszam za orfa ale sprawa strasznie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  24. przepraszam za offa , ale sprawa diabelnie pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Dwie-maA-e-porzucone-istotki-mamy-tydzieA-pA-A-niej-czeka-je-schron[/url]
  25. Wydaje mi się ,że to takie psie dzieci , może z 6 miesięcy mają . Fotki będą . Narazie bardzo potrzebujemy jakiegoś DT .
×
×
  • Create New...