Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Wiem że zadowolony , ale ja zawsze choruje po oddaniu tymczasa , już tak to jest że się człowiek niesamowicie przywiązuje :)
  2. maluchu gdzie się ten twój wymarzony domek ukrywa??
  3. Aaaa , no to ok , może pyzjecha razem z Bojuskiem :)
  4. zdjęcia cudne , ale ja nie mogę na nie patrzeć , tak bardzo mi się tęskni za Tutusiem - Śliniakiem . Czemu to wszystko takie trudne ???
  5. Aniu Karma to ma być poto żeby się tz nie czepiał , jak bojusek będzie chciał ją jeść to będzie jadł jak nie to będzie miał gotowane ( dla moich gotuje , więc jeden więcej nie robi różnicy ) chyba że później jak już będę miała normalny hotelik .
  6. Mam nadzieję że jak mnajszybciej się przeprowadzę ( teraz siedzę u teściowej , chciaż chyba bym wolała razem z bojuskiem w tej budzie mieszkać ) . Dokładnej daty nie jestem jeszcze w stanie podać , bo jak narazie to wszystko idzie nie tak :(
  7. Czy dobrze rozumiem że Gaja ma DS ? [SIZE="1"]i czy to zasługa ogłoszeń ??[/SIZE]
  8. Elmo , do domku szybciutko!!!!!
  9. Dostałam dzisiaj bardzo konkretnego maila w sprawie Amisia , trzymać więc kciuki !!!!
  10. Cioteczki przepraszam bardzo was i Bojuska , ale jeszcze około tygodnia będzie musiał poczekać , niestety mieliśmy awarię nowego pieca i jest dwa razy więcej roboty ( sama na tydzień idę mieszkać do teściowej :( )
  11. Cioteczki przepraszam bardzo was i Bojuska , ale jeszcze około tygodnia będzie musiał poczekać , niestety mieliśmy awarię nowego pieca i jest dwa razy więcej roboty ( sama na tydzień idę mieszkać do teściowej :( )
  12. A top nie jest ten flat który jest już zabrany ??
  13. Dziewczyny ja mam stały kontakt z Kasią i jeśli mam jakieś wątpliwości to od razu je wyjaśniam , nie ma potrzeby tak jej atakować , jeśli chodzi o romnarzanie to w umowie adopcyjnej jest odpowiedni punkt więc myślę , że Kasia zdaje sobie sprawę z tego co znaczy nie dotrzymanie umowy . Jeśli chodzi o kastrację ja jestm jak najbardziej za , Tutek vel Śliniak jest bardzo charakterny , parę razy pokazał ząbki mimo tak młodego wieku myślę ,że kastracja może tu pomóc .Ja naprawdę kocham Tutusia i zależy mi na jego szczęściu bardzo , więc wszystkiego dopilnuje . Jeśli chodzi o puszczanie ze smyczy to rzeczywiście mówiłam żeby narazie nie puszczać , ale jeśli teren jest ogrodzony to ok.
  14. Mały wczoraj pojechał do nowego domku , nowa pancia przyjechała po niego pociągiem z Wrocławia , posiedziała 3 godzinki i pojechali . Wygląda na to że domek naprwdę super . Tutuś będzie miał do towarzystwa pitbullkę Dorcię .
  15. Cięszę się bardzo , a może jakieś szczególiki ?? :)
  16. Aniu najlepiej na konto , bo ja robie przelewy do Donki i jak mi dasz do ręki to maszę lecieć do banku wpłacić .
  17. Ogłoszenia wykupione przez Fibi : 1 [url]www.alegratka.pl[/url] 2 [url]www.eoferty.com.pl[/url] 3 [url]www.rubryk.pl[/url] 4 [url]www.dwukropek.pl[/url] 5 [url]www.isu.pl[/url] 6www.szerlok.pl 7 [url]www.aukcjezwierzat.pl[/url] 8 [url]www.morusek.pl[/url] 9 [url]www.e-zwierzak.pl[/url] 10 [url]www.neeon.pl[/url] 11 [url]www.adoos.pl[/url] 12 [url]www.kokosy.pl[/url] 13 [url]www.sprzedasz.pl[/url] 14 [url]www.olx.pl[/url] 15 [url]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/url] 16 [url]www.adpedia.pl[/url] 17www.adin.pl 18 [url]www.petworld.pl[/url] 19 [url]www.animalia.pl[/url] 20 [url]www.pineska.pl[/url]
  18. To trzymać kciuki jak wszystko pujdzie zgodnie z planem to za 8-10 dni Bojusek będzie mógł przyjechać do mnie :)
  19. Ja byłam na oczątku jakoś na spacerze z Elwiskiem i też zauważyłam ,że wszystko jest super , ale jak tylko zapląta się w smycz to dziabie ( tyle ,że mnie łapał za rękę ,na tyle lekko że nie zostały nawet ślady) , ja miałam wrażenie ,żę on się panicznie boi tej smyczy tak jak by go ktoś wiązał kiedyś tzn. jak by mu łapki wiązal .
  20. Jeśli chodzi o kubraczki , a dokładnie o materiły to polecam sklepy z tanią odzierzą czasem są kurtki po 1zł bo na przykład rękawy zniszczone , a reszta dobra , naprawdę można za grosze kupić pożądne kurtki tzn, ciepłe takie z których kubraczki będą super .
  21. Tymusia , Tak , byłam u niego z Tymusiem przedwczoraj
  22. Nie wiem dokładnie Gosiu , ale ja chyba zacznę do Piotrkowa jezdzić do dr Masztaka , bo jak narazie to jedyny do którego mam zaufanie .
  23. witam , pilnie szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Wiśle , jeśli ktoś mógł by pomóc proszę o kontakt .
×
×
  • Create New...