Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. w końcu ktoś go wypatrzy , ja w niedzielę miałam adopcję psiaka który z 5 miesięcy siedział .
  2. ogłoszenia ja robiłam , przepraszam że dopiero teraz linki wstawiam , ale byłam pewna że wysyłałam Natalijo (przepraszam jeśli przekręciłam) : 1 [url]www.alegratka.pl[/url] 2 [url]www.eoferty.com.pl[/url] 3 [url]www.gieldaogloszen.pl[/url] 4 [url]www.kupsprzedaj.pl[/url] 5 [url]www.ogloszenia.tasdj.pl[/url] 6 [url]www.azbazar.pl[/url] 7 [url]www.zwierzeta.low.pl[/url] 8. [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] 9 [url]www.spacerek.net[/url] 10 [url]www.przygarnij.pl[/url] 11. [url]www.nasipupile.pl[/url] 12. [url]www.wstawaj.pl[/url] 13. [url]www.owi.pl[/url] 14 [url]www.hodowcy.com.pl[/url] 15 [url]www.zwierzeta.5aleja.pl[/url] 16 [url]www.drobne.pl[/url] 17 [url]www.cafeanimal.pl[/url] 18. [url]www.swistek.pl[/url] 19 [url]www.dajogloszenie.pl[/url] 20 [url]www.pajeczyna.pl[/url] 21 [url]www.pineska.pl[/url] 22 [url]www.animalia.pl[/url] 23 [url]www.darmoweogloszenia.pl[/url] 24 [url]www.petworld.pl[/url] 25 [url]www.adin.pl[/url] 26. [url]www.adpedia.pl[/url] 27. [url]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/url] 28. [url]www.olx.pl[/url] 29. [url]www.szybko-sprzedam.pl[/url] 30. [url]www.sprzedasz.pl[/url] 31. [url]www.kokosy.pl[/url] 32. [url]www.adoos.pl[/url] 33 [url]www.neeon.pl[/url] 34 [url]www.e-zwierzak.pl[/url] 35 [url]www.morusek.pl[/url] 36 [url]www.aukcjezwierzat.pl[/url] 37 [url]www.szerlok.pl[/url] 38. [url]www.isu.pl[/url] 39 [url]www.dwukropek.pl[/url] 40. [url]www.afisze.pl[/url] 41 [url]www.rubryk.pl[/url]
  3. Aniu , jaka decyzja ...Bo albo nie rozumiem , albo nie chcę zrozumieć
  4. Tymuś spory jest , tu tak wyszło . Tzn ja to się śmieje że on coś z rotka ma tylko za dużo biegał i mu się łapki wytarły:D
  5. Powiedzmy że to mój wkład w przyszłość malucha :)
  6. Tak Aniu , dokładnie 240 zł miesięcznie . Kogoś znajdziemy napewno , ciekawa jestem czy on Majkę kojaży , ona tutka brała na siebie .A poza ty to dlaczego np. ja nie mogę zaadoptować Bojusa , co go bchodzi jak gdzie i co , chyba że zawoła niewiadomo ile .
  7. Ciotki , tak jak pisałam wcześniej jest mi strasznie głupio że tak długo to wszystko trwa , po nocach już spać nie mogę , więc postanowiłam ,że w ramach zadośćuczynienia :) Bojusek będzie un mnie za 8 zł / doba . Wiem ,że jemu to nie wynagrodzi tych wszystkich dodatkowych dni w schronie ,ale wam będzie łatwiej .
  8. Piękne fotki , a Śliniak rośnie jak na drożdżach , ja mam wątpliwości co do red nosa:) jak dla mnie to to mała krówka wyrośnie :D
  9. ok , to czekam
  10. Jasne tylko dajcie znać kiedy żebym TZta uprzedziała , bo mnie tam nie ma .
  11. Aniu tobie nie powinno być głupio , to mijest strasznie głupio , bo to ja obiecywałam , niestety nie zależy to ode mnie i tu jest problem , mój tz się upiera żeby się jeszcze nie przeprowadzać bo jeszcze nie ma (podobno) warunków żeby mieszkać . Obiecuje jedynie ,że zrobić co w mojej mocy żeby wszystko jak najbardziej przyśpieszyć.
  12. zapisuje , malutka jest przecudna .
  13. Kurcze , szkoda gadać , mam nadzieje że właściciel się zgłosi .
  14. Niusia chyba wszyscy lubimy:) Czasem mam taki dzień że tracę pewność że to co robimy ma sens , ale po przeczytaniu czegoś takigo odrazu mi ta wiara wraca .
  15. czyli wróciła do schroniska , dobrze rozumiem
  16. A jam mam pytanie , czy Czarnulka nie jest rotkowata ?? I ta sunia duża ze szpitalika , co to za sunia ??post 602 , 4 i 5 zdjęcie Aniu czy to nie jest jedna z sióstr ( wiesz o które mi chodzi?) bo mi się zdawało że one obie już w domkach
  17. Oj cioteczki jak ja się cieszę !!!! I tak po cichutku zaczynam myśleć ,że coś się ruszyło , w tamtym tygodniu Tutuś , dzisiaj Amik ...oby
  18. Oby jak najwięcej przykładów takiej równowagi :)
  19. a Eurasier ? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/258/0b95e591b43dadaa.jpg[/IMG][/URL]
  20. Gosiu mam nadzieję że Amiś zostanie Amisiem bo już chyba za długo nosi to imię żeby je zmieniać .
  21. a teraz pokaże wam język: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/252/a452edbc9fe10017med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/257/0c4b29a3ed0eb12e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/169/9861f461213399f2med.jpg[/IMG][/URL]
  22. Oglądam właśnie wiadomości , widziałyście ciotki ?? Facet za zagłodzenie Asta ma dostać dwa lata , co to jest??? A za przywiązanie Onka do ambony ( bo nie szczekał ) 4 miesiące facet dostał ... Kiedy to się wreszcie zmieni ???:-(:-(:-(
  23. jeszcze się nie spotkałam z domkiem gdzie na psiaka czeka dywan do obgryzania :) A ja mam pytanie , po Amisiu zostało jakieś 40 zł , czy mogę to na Korę przekazać???
×
×
  • Create New...