Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. nareszcie się dokopałam do komputera:) Flapi przyjechał bardzo przestraszony , za nic w świecie nie chciał wejść do swojego nowego mieszkanka , ma tam taką jak by skrzynką zrobioną na palecie i obitą płytą PCV , a w niej sianko , podoba mu się chyba bp nie chce wychodzić . Narazie chodzę do niego co jakieś 20 minut na papieroska ( nie wiem ile ja teraz palić będę :) ) , jak wchodze to słysze jak ogonek chodzi , ale jak zaczynym go głaskać to się kuli strasznie , chociaż raz już dzisiaj do mnie podszedł :) , mam wrażenie że on nigdy nie jadł nic oprócz tych zlewek , bo kupiłam mu dzisiaj kiełbaskę , dawałm po kawałeczku ( małe przekupstwo) i nie umiał jej zjeść . Karmy trochę pojadł jak mu pokazałam na czym to polega ( nie dobra ta psia karma ) . Narazie to tyle . Zdjęć nie ma bo aparat dostałam dopiero wieczorem , a nie chce go straszyć lampą .
  2. Majka z tego co wiem ma pogrzeb w sobote i wszystko dla tego , niestety nie może nie iść .
  3. hihi , Aniu , a Majka czeka na tel od Ciebie :D czy już dzwoniłaś do niej??
  4. mam nadzieje że wszystko się uda , ja w sobotę , niedzielę czekam na malcha .
  5. Oj niestety wszystko idzie pod górkę , najprawdopodobniej uda mi się otworzyć hotelik za 3-4 miesiące :(
  6. niestety nie dam rady wcześniej , bo jestem w trakcie przeprowadzki , gdyby za te dwa tygodnie dla jakiegoś maluszka był potrzebny nadal DT to piszcie .
  7. Myślę że za około dwa tygodnie była bym w stanie wziąść malucha na DT , jeśli nikt inny się nie zgłosi , niestety do mnie dosyć daleko ( Tomaszów Maz.) , narazie nie jestem w stanie obiecać na 100 % ale bardzo się postaram jeśli się zdecydujecie .
  8. Piękny !! Jeszcze tylko parę dni i będę tego przystojniaka co dziennie oglądać .Na bojuska czeka bydka w budynku gospodarczym , a jeśi będą bardzo duże mrozy to myślę że mój klusek podzieli się kubraczkiem :)
  9. Piękny !! Jeszcze tylko parę dni i będę tego przystojniaka co dziennie oglądać .Na bojuska czeka budka w budynku gospodarczym , a jeśi będą bardzo duże mrozy to myślę że mój klusek podzieli się kubraczkiem :)
  10. [quote name='jola_li'] Domie ----- nie waż się zawalić ;-)!!![/QUOTE] Mam nadzieję że do tego nie dojdzie :D jeszcze raz przepraszam , ale nie byłam w stanie tego przyśpieszyć , gdyby nie Bojusek i to że obiecałam to jeszcze przynajmiej dwa tygodnie bym się nie przeprowadzała , a tak zmusiła TZta żebyśmy te parę dni się przemęczyli :)
  11. Ciotki w środę na 100% się przeprowadzam , więc czwartek ,piątek czekam na bojuska , teraz to już chyba dom musiał by mi się zawalić żeby się nie udało .
  12. Jak ja za tym maluchem tęsknie , chyba za żadnym tymczasem aż tak nie tęskniłam , chyba czas na następnego :) nie będzie czasu tęsknić .Psiaki razem super .Czy mi się wydaje czy Tutuś ma coś z oczkami , strasznie czerwone . Jak był malutki to miał zapalenie sojówek ,żeby nie wróciło .
  13. Niestety nikt nie wiem co u psiaka :(
  14. widać dwa , chyba miało być jeszcze jedno czarnej suczki?
  15. Tymonka

    Metamorfozy

    bez pomocy innych wspaniałych cioteczek nie dała bym rady .
  16. Tymonka

    Metamorfozy

    chyba każdy , poszłam do schroniska i usłyszałam że albo zabieram albo usypiają , no może nie dosłownie , ale o to chodziło , więc nie miałam wyjścia .
  17. jestem pod wrażeniem , jesteście wspaniali !!! Czy wszystkie psiaki mają się gdzie podziać ?
  18. Tymonka

    Metamorfozy

    to jeszcze jedna fotka z prostymi łapeczkami ( wada genetyczna , naszczęście już wyleczona) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/256/484616d51f5836d3med.jpg[/IMG][/URL]
  19. Tymonka

    Metamorfozy

    To ja się pochwalę moim tymczasem ( już w DS , ale i tak się pochwalę :) ) Tu w dniu przywiezienia go ze schroniska : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/255/f2f04973ab8e5cd4med.jpg[/IMG][/URL] Jakieś dwa tygodnie później [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/256/3f9e3c51dd1b7215med.jpg[/IMG][/URL] I ostatnie dni u mnie : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/259/a4ee1718b739b3b2med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Czytam i nie wierzę , zabije a nie odda ???!!!!!!! W tej chwili nie mogę pomóc , ale za tydzień dwa , być może będę mogła jakiegoś psiaka wziąść na dt , najlepiej szczeniaka ( moj pies nie akceptuje innych dorosłych psów , więc musiał by siedzieć cały czas w łazience zamknięty , szczeniaka nie musiała bym izolować) . Jak coś to piszcie .
  21. Witam , dostałam tylko meila z linkiem do wątku , nie wiedziałam że chodzi o ogłoszenia .Bardzo chętnie ale dopiero w przyszłym tygodniu , teraz nie dam rady.
  22. Jeśli chodzi o problem ze szczekaniem na spacerze to myślę że trzeba brać na spacer jakieś smakołyki i za karzdym razem kiedy Amiś zwróci uwagę na opiekuna dać mu nagrodę . Co do szczekania w domu myślę że z czasem mu przejdzie . Na pw . podam nr gg do behawiorysty który mi wiele razy pomógł , może coś doradzi.
×
×
  • Create New...