Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Aniu już taki nasz los , najpierw się szuka i wyczekuje domku , a jak się już jakiś znajdzie to się szuka co jest nie tak z nim :) ale to chyba przez te wszystkie adopcjie , pamiętasz co było z Korą i z Bolkiem moimi ?? A ja każdą adopcję odchorowuję nerwami , po tutku się dopiero co uspokoiłam :)
  2. Ja rozumiem , że chcieliście jak naj szybciej mieć Amisia u siebie , ale nie zawsze da się tak od razu znaleźć kogoś na wizytę , czesem to trwa tydzień , dwa i jeśli ktoś jest zdecydowany to czeka , poza tym zdaje mi się że już podczas pierwszej rozmowy umówiłyśmy się wstępnie na piątek .No , ale teraz nie czas na dyskusję , trzeba się cieszyć :):)Mam nadzieje że już wszystko się wyjaśniło .
  3. magdaa witam na dogo , wiem że to co czytasz może dziwnie brzmieć , ale musisz nas zrozumieć , adopcjami zajmujemy się od dawna i różne przypadki były , wiele psów wróciło , część musieliśmy odebrać z tąd ten niepokój i te pytania . Jeśli chodzi o kontakt to przy drugim telefonie tłumaczyłam ,że znajoma która ma zrobić wizytę ma małe chore psiaki i ciężko jej się wyrwać z tąd opuźnienie . No ale nie ważne , liczy się to że Amiś będzie miał dom . Mam nadzieję że nie zraziłaś się do nas i zostaniesz tu na dłużej .
  4. Aniu , nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć , ale jak naj szybciej , uwierz mi ja o niczym innym nie marze , po tygodniu z moją teściową zastanawiam się czy nie lepiej pod most iść mieszkać niż tu . Mój TZ mówi że pod koniec tygodnia dopiero , ale męczę go okropnie i liczę na to ,że się zlituje i się wcześniej przeprowadzimy
  5. wow Aniu ile pytań :) Pan to chłopak córki , brał udział we wczorajszej wizycie , wszyscy robią super wrażenie , główną odpowiedzialną będzie mama ( ona podpisuje umowę ) Dziewczyna i chłopak koło 20 , mama nie wiem .Psa mieli (suczkę , pytałam , nigdy nie miała małych) trzy tygodnie temu odeszła w wieku 13 lat , chorowała na ropomacicze , więc państwo wiedzą jak drogie jest leczenie psa .Same zaczęły mówić o problemach jakie mogą być , mają bardzo dużą wiedzę jak sobie z nimi radzić , Aga aż pytała z kąd czerpią wiedzę .Poadopcyjna będzie , zresztą panie mieszkają bardzo blisko Agi i będą się pewnie spotykać na spacerach . Zdjęcia nie wiem , zapomniałam zapytać , ale myślę ,że to nie będzie problem .ufff ... chyba na wszystko już odpowiedziałam :)
  6. link nie działa , napiszcie do Agnest ona jeździła do boguszyc do schroniska tam pomagała , a wydaje mi się że to nie daleko od Rawy , więc może kogoś zna.
  7. Posty mi sie zdublowały strasznie :) Panie jedą po Amisia w jutro , z tego co Agnest mówiła to domek jak marzenie , mają bardzo dużą wiedze na temat psiaków , liczą się z tym że mogą być różne nieprzewidziane problemy . A tak bardzo im zależało na czasie bo córka ma teraz ferie i przez dwa tygodnie będzie z psiakiem non stop żeby się przyzwyczaił do nowego domku .
  8. Amik jedzie w niedzielę do nowego domku !!!! Pańcie super , trochę kręciły nosem na kastrację , ale powiedziały ,że jeśli to bęzie warunek umowy to wykastrują , miały suczkę 13 letnią , nigdy nie miała szczeniąt . Lepiej opiszę Agnest ( to ona robiła wizytę )
  9. Amik jedzie w niedzielę do nowego domku !!!! Pańcie super , trochę kręciły nosem na kastrację , ale powiedziały ,że jeśli to bęzie warunek umowy to wykastrują , miały suczkę 13 letnią , nigdy nie miała szczeniąt . Lepiej opiszę Agnest ( to ona robiła wizytę )
  10. Amik jedzie w niedzielę do nowego domku !!!! Pańcie super , trochę kręciły nosem na kastrację , ale powiedziały ,że jeśli to bęzie warunek umowy to wykastrują , miały suczkę 13 letnią , nigdy nie miała szczeniąt . Lepiej opiszę Agnest ( to ona robiła wizytę )
  11. Amik jedzie w niedzielę do nowego domku !!!! Pańcie super , trochę kręciły nosem na kastrację , ale powiedziały ,że jeśli to bęzie warunek umowy to wykastrują , miały suczkę 13 letnią , nigdy nie miała szczeniąt . Lepiej opiszę Agnest ( to ona robiła wizytę )
  12. Amik jedzie w niedzielę do nowego domku !!!! Pańcie super , trochę kręciły nosem na kastrację , ale powiedziały ,że jeśli to bęzie warunek umowy to wykastrują , miały suczkę 13 letnią , nigdy nie miała szczeniąt . Lepiej opiszę Agnest ( to ona robiła wizytę )
  13. zadzwonie , tylko nie wiem o której będę wiedziała
  14. pisałam już don Asi ale jeszcze nic nie wiadomo
  15. a szkoda , bo tak jak wiadomo to potem wiem które ogłoszenia są najskuteczniejsze (chodzi mi na której stronie)
  16. A czy to ktoś z ogłoszeń ?
  17. możemy prosić o jakieś szczegóły???
  18. za jakąś godzinkę , dwie będziemy wszystko wiedzieć . Trzymać kciuki oby Aga wszystkie nasze wątpliwości rozwiała .
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/257/bc646cb9f07de39f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/144/f6836d33f543c382.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/256/f9bd5f250c96d763med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/253/fe4bf00eac48ab9amed.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/252/e71a56efcb74baf2.jpg[/IMG][/URL] A teraz sobie polatamy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/144/2f6236273668c569.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/253/0023fde9b1b3db91.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/252/812dbb9b88f7b432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/253/3d67d61b09f0efbe.jpg[/IMG][/URL]
  21. Ciotki , napiszcie maila do mojego psa , opiszcie sytułację Staszka , ja kiedyś pisałam i zaproponowali mi 50 % zniszki na ogłoszenia dla bezdomnych psów , to i tak dużo , ale zawsze tylko połowa .
  22. mam tylko nadzieję , że jak naj szybciej bez jajkowym :)
×
×
  • Create New...