Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Zapraszam na Bazarek : śmierdzące żołądki , wędzone kości i inne smaczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196916-%C5%9Bmierdziele-kosteczki-smaczki-czyli-wszystko-dla-szcz%C4%99%C5%9Bliwego-psa-.-Do-30.11-!!?p=15790805#post15790805[/url]
  2. Zapraszam na Bazarek : śmierdzące żołądki , wędzone kości i inne smaczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196916-%C5%9Bmierdziele-kosteczki-smaczki-czyli-wszystko-dla-szcz%C4%99%C5%9Bliwego-psa-.-Do-30.11-!!?p=15790805#post15790805[/url]
  3. Zapraszam na Bazarek : śmierdzące żołądki , wędzone kości i inne smaczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196916-%C5%9Bmierdziele-kosteczki-smaczki-czyli-wszystko-dla-szcz%C4%99%C5%9Bliwego-psa-.-Do-30.11-!!?p=15790805#post15790805[/url]
  4. Zapraszam na Bazarek : śmierdzące żołądki , wędzone kości i inne smaczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196916-%C5%9Bmierdziele-kosteczki-smaczki-czyli-wszystko-dla-szcz%C4%99%C5%9Bliwego-psa-.-Do-30.11-!!?p=15790805#post15790805[/url]
  5. Zapraszam na Bazarek : śmierdzące żołądki , wędzone kości i inne smaczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196916-%C5%9Bmierdziele-kosteczki-smaczki-czyli-wszystko-dla-szcz%C4%99%C5%9Bliwego-psa-.-Do-30.11-!!?p=15790805#post15790805[/url]
  6. Bazarek między innymi dla dziewczynek : śmierdzące żołądki , wędzone kości i inne smaczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196916-%C5%9Bmierdziele-kosteczki-smaczki-czyli-wszystko-dla-szcz%C4%99%C5%9Bliwego-psa-.-Do-30.11-!!?p=15790805#post15790805[/url] allegro dla Kai : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1336403021[/url]
  7. jeszcze nie , dzisiaj zadzwonie , jak możesz wyślij mi na pw numer do pani bo gdzieś zapisałam i nie mogę znaleźć .
  8. Czarodziejko , przepraszam , ale to jest nie w porządku , 100 zł to bardzo dużo , tym bardziej , że nie mamy deklaracji , gdybyśmy wiedziały od razu , że koszt to nie 500 zł , a 600 zł to byśmy się wstrzymały z wyciąganiem ich , nie stać nas na to ,żeby dokładać z własnej kieszeni , w tej chwili o sterylkach też możemy tylko pomarzyć , cudem będzie jeśli uda nam się to 600 zł uzbierać , mam nadzieje ,że nie skończy się to z powrotem schronem .A chyba jak każdy DT na dogo wiedziałaś , że psy zmieniają się po wyjściu ze schronu , że są różne , że mogą być z problemami .
  9. Może jej się wstyd zrobi i się w końcu zbierze :)
  10. Proszę jej nie wierzyć ! już z pół roku tak obiecuje , że odwiedzi moje psiaki i się doczekać nie możemy :)
  11. Tak na wszelki wypadek mój numer : 798-211-667
  12. Jeśli zdecydujecie się sunie przywieść do mnie , to czeka na nią miejsce , tz się zgodził :)
  13. Już wiem dlaczego , bo przecież jak Oksa wstała ( 3-4 rano) i się nudziła , to powinnam wstać i dotrzymać jej towarzystwa . Pies się nudzi , a ja podła i nie dobra śpię :D
  14. porobię wieczorkiem ogłoszenia , mogę też zrobić allegro nie wyróżnione .
  15. [quote name='agnieszka32']Jaka słodka :loveu: [URL]http://img208.imageshack.us/img208/1469/oksazpanem.jpg[/URL][/QUOTE] Ta , może na zdjęciu , tak to diabeł wcielony , wczoraj postanowiła się ze mną wykąpać , wiesz jak to jest jak Ci nagle 17 kg wskakuje do wanny ?? :D
  16. Ja nie wiem dokładnie , takie info dostałam od byłego DT
  17. To co dzisiaj rano zostało z ukochanych słuchawek TZ ( tz był wściekły nie wiem dlaczego na mnie ): [URL=http://img269.imageshack.us/i/oksasuchawki.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5093/oksasuchawki.jpg[/IMG][/URL] a Oksia nadal jest najkochańsza : [URL=http://img208.imageshack.us/i/oksazpanem.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1469/oksazpanem.jpg[/IMG][/URL]
  18. A teraz coś ciekawego :) Spokojnie można pisać w ogłoszeniach Oksy , że lubi wodę . Siedzę dzisiaj w wannie , psy moje wszystkie prawie oczywiście ze mną w łazience , Oksa też , kręciła się , kręciła i w pewnym momencie zrobiła hop i już nie siedziałam sama w wannie , siłą jej nie mogłam z wody wyciągnąć , a żeby się umyć spokojnie musiałam ją z łazienki wyrzucić .:D:D
  19. Mamy już wyniki wizyty przed adopcyjnej w potencjalnym domu Manty : [QUOTE] No więc jest tak: - kobitka działa na 2 domu - jeden ma w Hornówku, pod Wwą, a drugi pod Nasielskiem - olbrzymi teren, 7 ha, jakoś na odludziu. Miała tam konie, osła i chyba krowy, ale wysiadła woda i od 3 lat walczą o to, żeby znowu była, więc duże zwierzęta musieli oddać - ma w sumie 4 rodowodowe ONki (2 suczki i 2 psy - widziałam sunię, 10-letnią, akurat jest chora - ma kłopoty z przewodem pokarmowym, leżała pod kroplówką i widziałam psa, a właściwie jego łeb - przepiękny! Do tego ma 3 yorki - Onki były hodowlane, ale teraz sunie są na "emeryturze" i są wysterylizowane - jest tak, że jedna para jest pod Warszawą, druga "pracuje" pod Nasielskiem, po jakimś czasie następuje zmiana, żeby te "pracujące" mogły odpocząć - psy generalnie są na zewnątrz, ale do domu mogą wchodzić, jeśli chcą - tam pod Nasielskiem mają 1 h ogrodzonego terenu do biegania - mają zapewnioną opiekę zaprzyjaźnionego weta, są zadbane - to widać - pani chce adoptować Mantę (zobaczyła ogłoszenie przez przypadek), jako "zastępstwo" za tę 10-letnią sunię, która już więcej powinna przebywać w domu - pani nic się nie odezwała na temat finansów, dołożenia się do sterylki np., ale powiedziała, że mogłaby pojechać po Mantę do Torunia, jeśli tylko stan zdrowia jej suni pozwoli jej ją zostawić - myślę, że po tym, jakie Manta miała życie, u tej pani miałaby raj w porównaniu z tym, co miała do tej pory... O, tyle... [/QUOTE]
  20. [quote name='Nutusia']Kupno może się okazać jedynym wybawieniem... :( Anja, co ja mam powiedzieć potencjalnej pani Manty? Kiedy miałaby do niej przyjechać? I w ogóle jakie mam jej przekazać informacje i o co ją dopytać? Jestem dziś trochę nie do życia, bo wczoraj wieczorem odprowadziłam za TM moją Tosię...[/QUOTE] Współczuje , trzymaj się:calus: Manta ma w środę sterylkę i parę dni musi po niej odpocząć , więc za jakiś tydzień mogła by myślę przyjechać .Uprzedź panią , że Mancie zdarzyło się uciec ( tylko raz co prawda , ale niech lepiej wie) , podpytaj delikatnie czy nie chciała by się do sterylki dorzucić ? No i uprzedź , że są koszty transportu . Nie wiem co jeszcze .
  21. [quote name='beataczl']no,ale krwiak przy uchu? zastrzyki to sie robi na karku gdzies blizej szyi chyba, no i z tylu... a miejsce pasuje Ci ze moglby byc zastrzyk w tym miejscu?[/QUOTE] Raczej nie , bo to jest pod uchem , chyba , że po ciemku źle widziałam , ale jest tak wielki , że mi się w rękę ledwo zmieścił . Ktoś ma pomysł jak ją stamtąd wyrwać?? Już się zastanawiam , czy jej nie kupić , wiem to napędzanie interesu , ale jak jej inaczej pomóc ??
  22. Mówi ,że to od zastrzyku , niby jest taka możliwość , ale jakoś mi się nie wydaje , ja wetem nie jestem , a nigdy mi się nie zdarzyło zrobić zastrzyku tak ,żeby się krwiak zrobił , a trochę ich robiłam , więc co to za wet ??
  23. Dzwoniłam do mojego wet , mówi , że ten guzek to najprawdopodobniej jakiś krawiak , należało by go przekuć , gorzej jak sunia sama o coś zahaczy i go przebije , kurcze jak go zmusić , żeby ją oddał ??
×
×
  • Create New...