-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj sama u maluchów i chyba tylko usiąść i płakać , został tylko jeden , sunia , której zrobił się okropny guz przy uchu , chciałam ją od razu zabrać , ale facet nie chce oddać ,nie mam pojęcia co robić , nie wiem co suni jest ani jak jej pomóc . Miejsca dla niej też nie ma . -
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
Tymonka replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
Śpiochy : [URL=http://img690.imageshack.us/i/p1080718p.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/669/p1080718p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
Tymonka replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
Kiarka po wizycie u fryzjera : [URL=http://img214.imageshack.us/i/p1100293.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5733/p1100293.jpg[/IMG][/URL] -
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
Tymonka replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
Ufa i jej zabawki :) [URL=http://img530.imageshack.us/i/p1100254.jpg/][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5260/p1100254.jpg[/IMG][/URL] ........ [URL=http://img138.imageshack.us/i/p1100903.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/945/p1100903.jpg[/IMG][/URL] -
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
Tymonka replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
Parę nowych fotek i stan posiadania na pierwszej stronie uaktualniony : Ufa i kość : [URL=http://img219.imageshack.us/i/p1070178.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6461/p1070178.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img580.imageshack.us/i/p1070219r.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1417/p1070219r.jpg[/IMG][/URL] -
Moja Oksia co prawda nie umywa się do co poniektórych szkodników , ale co tam : Widok po nocy , notatnik porwany w strzępy i paczka (była pełna) cukru na łóżku : [URL=http://img201.imageshack.us/i/p1120630.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9384/p1120630.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img684.imageshack.us/i/p1120635.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8974/p1120635.jpg[/IMG][/URL]
-
Sunię przejęła dziewczyna z fundacji Niechciane i zapomniane - Malwina , ja niestety nie kojarzę nikogo takiego . Jutro postaram się o kontakt .
-
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
jutro moja mama podjedzie do maluchów , zobaczy co u nich , mam nadzieję ,że jeszcze tam są -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czarodziejko a co z tą sterylką? była ?? -
Mam jeszcze trochę informacji właśnie dostałam , poczekajmy chwilę bo jutro ma sunią zabrać dziewczyna z jakiejś fundacji , nie wiem jakiej , narazie nie ogarniam tego wszystkiego , ale obiecuje , że do jutra wszystko poukładam . : [QUOTE]co do kotów to nie wiemy,ale nie zauważyłam na spacerach, żeby chciała je gonić, z psami chętnie się bawi, dzieci nie mam ale zauważyłam, że nie jest agresywna, ale może chcieć dominować, na smyczy nie ciągnie i naprawdę szybko się uczy, jest bardzo chętna do zabawy i wygląda na to, że dobrze by stróżowała, bo jest bardzo czujna, choć z tego co wiem nigdy nie mieszkała na podwórku. Lubi się bawić, ale nawet jak się rozbryka to daje się łatwo uspokoić. nie żebrze jedzenia ale na kanapie by chętnie spała i ciągle tego u nas próbuje, jest naprawdę nie uciążliwa i posłuszna. właśnie się dowiedziałam, że ponieważ sąsiadka, która się nią zajmowała podczas mojej nieobecności już nie może pomagać, więc najpewniej sunia jutro pójdzie na tymczas do dziewczyny z jakiejś fundacji, ale tamta też ma już kilka psów, więc to tylko przejściówka,a szkoda żeby tak chodziła z rąk do rąk, bo jeszcze jest stabilna psychicznie ale każda przeprowadzka to smutek. Jutro Aniu przyślę ci namiar do tej dziewczyny. [/QUOTE]
-
Przepraszam za offa , ale nie wiem już co robić : Roczna Astka , straciła wszystko , pomóżmy jej : [url]http://www.dogomania.pl/threads/196613-Roczna-Astka-po-%C5%9Bmierci-pani-ma-trafi%C4%87-na-ulic%C4%99?p=15754387#post15754387[/url]
-
[quote name='agaga21']kiedy będą zdjęcia?[/QUOTE] Za chwilę , jak mi się uda bo coś dzisiaj mi nie wychodzi .
-
zapas ......
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/368/9791ff1aeaa26152med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/393/5d144a4b2060869fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/393/13eee864f7afe1b2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/392/680cacd6c6f40751med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/374/fc3f6adc4ab98ebfmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Moja kuzynka przygarnęła na DT sunię , roczną astkę , niestety nie może jej zatrzymać na długo , sunia niszczy w domu , a mieszkają w wynajętym , teraz jak idą do pracy sunią zajmuje się ich mama , ale mama wyjeżdża w grudniu do sanatorium i wtedy sunia musi mieć już inne DT lub DS . Tymczasowa opiekunka napisała : [QUOTE]sunia to chyba nie czysta astka, choć ja fachowcem od amstafów nie jestem. Foksi jako szczeniaczek została wzięta z Łódzkiego schroniska, ma książeczkę, jest zaczipowana, pierwsze szczepienia ma na koniec sierpnia 2009, więc ma rok i kilka miesiączków. Wzięła ją młoda dziewczyna, która chyba mieszkała z babcią, która niedawno zmarła a wmiesiąc później umarła na serce ta 24-ro letnia dziewczyna i sunia została bez domu. Jest zadbana, wesoła, ufna i łagodna, szybko przyzwyczaiła się do nowego miejsca, nie sprawia kłopotu, oprócz tego, że nie bardzo lubi zostawać sama, jakby się bała, że się ją zostawi, i dlatego potrafi drapać w drzwi. Ne wiem do czego by się posunęła, gdybym zostawiła ją dłużej samą, ale nie mogę ryzykować. jeśli jest ktoś w domu jest posłuszna i nie sprawia zadnych kłopotów,rozumie podstawowe komendy. Jest bardzo przyjacielska i do ludzi i do innych psów, u sąsiadki u której była wcześniej ugryzła ją zazdrosna suczka wielkości pinczera, a ta nic, dlatego ma teraz rankę na pysku. Jest ufna i naprawdę łagodna (da sobie bezproblemu obejrzeć zęby), ale myślę, że będzie sunią z charakterkiem, wiec lepiej być konsekwentnym. szuka stałego domku lub na tymczas. [/QUOTE]
-
ok , tylko nie jestem pewna czy to Czarkowe , bo mi się jedne naddały , a wydaje mi się , że jakieś mi Wiosna z Czarkiem zostawiła
-
Aniu zdjęcia chyba są u mnie
-
Wiadomość od państwa Bojuska : "Flapi ma się doskonale . Nie chce tylko wchodzić do domu , ale poza tym ładnie się już przyjął , je wszystko , suche mokre , nawet nasze obiady :) lubi się bawić ,zakopywać swoje zabawki , a w nocy zabiera z działki i tarasu różne przedmioty i chowa w budzie ,z prac ogrodowych lubi wykopywanie roślin i skubanie liliowców :) Najwięcej czasu leży lub siedzi na tarasie i obserwuje nas przez żaluzje ,w dzień na nikogo nie szczeka , nawet na listonosza , za to w nocy bardzo pilnuje domu .nigdzie nie ucieka .jak tęskni to piszczy , żeby do niego wyjść , ręce liże nam aż po łokcie , ale jak go kiedyś pocałowałam w czoło to przez 3 dni trzymał się ode mnie z daleka :) ,bardzo lubi naszego kota , a jak zobaczy mysz to głośno szczeka .Myślę ,że już się do nas przyzwyczaił , my go bardzo pokochaliśmy" Poprosiłam o zdjęcia .
-
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Może razem coś wymyślimy ?? Mi już sił brakuje , po nocach nie śpię , bo maluszki nadal zagrożone , a ja nic nie mogę zrobić:( -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Kolejny bazarek dla Manty i Szczeniaków : [url]http://www.dogomania.pl/threads/196587-Przer%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-hotel-dla-Manty-i-2-Wy%C5%BCe%C5%82k%C3%B3w.Do-23.11-do-godziny20-00!-gratisy[/url] -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jest dorosła ONka - Manta , która jest w hoteliku pod Toruniem 2 szceniaki jeszcze u tego człowieka ( 3 zaginął nie wiadomo gdzie , właściwie to nawet nie mam pewności ,że te dwa jeszcze są ) 1 Szceniak - Oksa u mnie na DT -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa']A czy moja deklaracja za listopad wpłynęła już na konto?[/QUOTE] Tak , rozliczenie jest na pierwszej stronie -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa']Manta, to jeden ze szczeniaków czy ich mama?[/QUOTE] Manta to Onka , ale chyba nie ich mama , tak twierdził właściciel , ale nawet wet powiedział , że to raczej nie możliwe . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Anja a kontaktowałaś sie z tymi ludzikami z Gdyni?[/QUOTE] Narazie nie wizyta w potencjalnym domku ma być w piątek , jeśli coś będzie nie tak będę się kontaktować z tamtymi ludźmi . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']jak tylko w piątek dostane wypłatę to na pewno coś dorzucę.....Onka urocza.Boże dlaczego po tych wiochach mnoża się psiaki a potem problem gdzie je ulokować A buraki stoją pod sklepem ,piwo chleją i patrzą jak się psy na ich oczach szczepią.Powinno być jak w RPA: raz w miesiącu przyjeżdża samochód na wiochy , zabiera psiaki do sterylki i przywozi po kilku dniach z powrotem .Wszystko na koszt państwa.I problem bezdomności zwierząt znika tam z roku na rok.Głupio że to powiem i nie chce nikogo obrazić ale jesteśmy 100 lat za Murzynami:([/QUOTE] Bardzo dziękujemy za pomoc :) Konto zaraz wyślę na PW