Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. jest błąd w numerze , to do pani prezes : 506-410-930
  2. [quote name='koosiek']Po południu albo jutro je poogłaszam. Tylko dodajcie do nr tel. kierunkowy, bo to chyba domowy?[/QUOTE] Ten mój ? To komórka
  3. Dla Kamusi : [url]http://allegro.pl/kama-prawie-kaukaz-szuka-domu-i-milosci-i1322718928.html[/url]
  4. No nie ciekawie , jeśli ktoś miał by coś na bazarek i nie miał czasu / nie umiał wystawić to mogę pomóc , narazie nic więcej nie jestem w stanie zrobić , sama mam szczeniaki wyżełki do zabrania od chłopa , a nie mam ich gdzie i za co zabrać :(
  5. Teraz u Zuzki , ale z tego co wiem , może tam zostać tylko do piątku .
  6. Kama : wiek - około 3-4 lata charakter: spokojna , grzeczna , bardzo szuka kontaktu z człowiekiem ,na smyczy chodzi kiepsko , już nie przywiera do ziemi , ale czuje się bardzo niepewne . Nie mas w niej krzty agresji , wszystkie zabiegi pielęgnacyjne znosi ze spokojem , akceptuje inne psy , do kota bym nie poleciła , chociaż nie rzuca się na niego od razu . Do dzieci pozytywnie . Przebywa w Tomaszowie Maz. , kontakt może być na mnie : [email][email protected][/email] ; 798-211-667 .
  7. [quote name='łolkiee']A mogę być chętna na [B]curasept[/B]??[/QUOTE] też poproszę adres na pw :)
  8. [quote name='ulvhedinn']A ja na pampersiki..... ?[/QUOTE] jasne , wyślij mi tylko adres na pw:) Pampersy są różne , parę pampers 6 , paczka psich i parę nie pamiętam jakiej firmy .
  9. oddam : milgamma - 5 ampułek nivalin - 1 ampułka elugel - prawie cała tubka curasept pampersy
  10. Nie wiem , pani podała , że w kierunku Nasielska , żeby mi było łatwiej kogoś znaleźć . To mogła byś zrobić tą wizytę ?
  11. Masz pomysł kogo prosić ??
  12. Dziewczyny może któraś z was zna psiaka w potrzebie z problemami kręgosłupowymi ? Mam do oddania leki : milgamma i nivalin , pampersy i może Lolusiowi się przyda z tego co czytam Elugel i Curasept , wszystko zostało po mojej suni która odeszła na zawał (*)
  13. Manta ma szanse na Ds , wydaje się fajny DS , potrzebna wizyta w Warszawie (kierunek Nasielsk ) , pani chce sunię po sterylce bo ma psa onka .Ma też sunię staruszkę .
  14. [quote name='minia7']Przepraszam czy ten psiak ma dłuższą sierść?[/QUOTE] Tak , na zdjęciach jest obicięty , zaraz poszukam zdjęć z dłuższą sierścią . edit: Są w pierwszym poście .
  15. A ja chciałam prosić o pieniążki na szczepienie Kamy , ostatnio trafił do mnie pies z podejrzeniem parwo , na szczęście to nie parwo , ale u mnie co trochę jest nowy psiak i nie mam zamiaru ryzykować , że zarazi czymś Kamę .
  16. Dla szczeniaków nic nie było , ja liczyłam , że szybciutko znajdą się domki i albo będę je po kolei zabierać do siebie , albo wy adoptuję stamtąd , a tu cisza . Mają trochę ogłoszeń , wyróżnione allegro .
  17. [quote name='ocelot']Malce też już bezpieczne?[/QUOTE] Niestety nie , jeden psiak zaginął (podobno) , a dwa jeszcze tam siedzą .
  18. ogłoszenia : Szczeniaki : [url]www.alegratka.pl[/url] [url]WWW.eurooferty.com[/url] [url]WWW.gieldaogloszen.pl[/url] [url]WWW.kupsprzedaj.pl[/url] [url]WWW.Kokosy.pl[/url] [url]WWW.KUPIEPSA.PL[/url] [url]www.zwierzeta.low.pl[/url] [url]WWW.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]WWW.Gumtree.pl[/url] Manta : [url]www.alegratka.pl[/url] [url]WWW.Kokosy.pl[/url] [url]WWW.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]WWW.gumtree.pl[/url] później zrobię allegro Mancie , bo maluch już mają i jak będą lepsze fotki to więcej ogłoszeń. Allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1319804509[/url]
  19. ok w takim razie podam kontakt na siebie :)
  20. Było by cudownie , bo sami chyba na sterylkę nie uzbieramy :( Tak się cieszę ,że Manta już bezpieczna ,teraz szczylki mi spać nie dają . Zrobie Mancie allegro , narazie takie nie wyróżnione , lepsze zrobię jak będą ładne fotki . Ilonko mogę podać kontakt na Ciebie ? Ty będziesz miała kontakt z hotelem i większą wiedzę na temat suni .
  21. ok , to wyślij mi wszystko na meila : [email][email protected][/email] :)Znaczy koszty wysyłki mam doliczać , ale później przekazać na psiaki nie tobie , tak?
  22. [quote name='Javena']Jestem,ale póki co tylko podrzuce. Przed chwila zadeklarowałam szczeniakowi ze śmietnika, pare groszy ,bo nie mogę wiecej. Jesli cos sie zmieni w mojej kieszeni ,dorzucę.Mogę ogłoszenia zrobic, Albo coś na bazarek dołozyc ,jesli ktoś zdolny zrobi. Ja nie kumata pod tym względem.[/QUOTE] Ja bazarek chętnie zrobię , wyślij mi tylko zdjęcia z opisem i cenami , później wyślę Ci tylko co komu przesłać i kasę na wysyłkę , może być ??
  23. Moja mama była dzisiaj u reszty dzieciaków , są już tylko dwa , nikt nie umiał / nie chciał wytłumaczyć co się stało z 3 , boję się bardzo , że nie damy rady ich uratować :(
  24. Ja niestey finansowo terz nie pomogę , ale chciałam was pocieszyć .Mam na DT 4-miesięczną sunie , parę dni temu złapał ją jakiś wirus , gorączkowała bardzo , były wymioty biegunka , sunia dwa dni nie wstawała , były kroplówki , leki itp. i po 3 dniach przeszło , słyszałam o paru identycznych przypadkach w całej Polsce , więc może to ten sam wirus?
×
×
  • Create New...