-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Szukam kogoś do zrobienia wizyty przed adopcyjnej w Katowicach , okolice Brylowa ( jakoś tak ) .
-
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Napisałam post , wszystko opisałam wszystko i mi go zżarło:angryy::angryy: Więc Rozi nie ma problemów z trzustką raczej bo ma koopy super , nie pamiętam u niej rozwolnienia czy zatwardzenia , a tak objawia się trzustka ( wiem bo u mojej suni nie trzustka nie pracuje , wystarczy kruszynka chleba i mamy 3 dni rozwolnienia ) , ale jest problem Rozia krwawi z cewki moczowej , podejrzewam , że to zapalenie pęcherza , w poniedziałek będziemy łapać siuśki i zobaczymy . -
Rysio sam sobie znalazł dom:)Ty niegrzeczny psie włóczykiju!:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Rysiu wracaj szybciutko !!! -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U Rozy wszystko po staremu , nabrała trochę energii po tej nowej karmie , ale znacznej poprawy w wadze nie ma . Rozia większą część dnia przesypia , a jak nie śpi to uwielbia włazić pod nogi i kręcić się tam gdzie akurat nie powinna :D -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Nie mam , podaj wszystkie dane , kwote ( bo w końcu nie wiem ile ) i co napisać w tytule . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czarodziejko to może ja opłacę tą sterylkę , a te pieniążki co dostaniesz pójdą na opłacenie twojego dt ?? -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Doszło , zapomniałam napisać , przepraszam i bardzo dziękuję ! -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Bo coś mi dzisiaj nie idzie , nie mogę go za nic w świecie podlinkować , a ostatnio mi się udało i już miałam nadzieję , że się naumiałam :( -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Rybko to wznawiać mu cafeanimal ??? -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Hotelk już opłacony teraz musimy jeszcze uzbierać na transport (Ilon_n) 140 zł i Manta nie zostawi za sobą długów . -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Ja mogę robić cafeanimal co 3 dni może trafi do metra . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']ja dzisiaj przełam jedną ratę za skarpetę tak, żeby nasze dziewczyny nie miały długi i jak się miewają?[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy :) -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
brakuje nam jeszcze 92 zł , ktoś dołoży ???? Dzisiaj powinnam zrobić przelew, a nie ma z czego :( -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Nie wpadłam na pomysł , że ten grzeczny , poukładany i spokojny psaik ( najspokojniejszy z całej mojej gromady ) może coś takiego wymyślić . Na szczęście cieczki już nie ma . -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Kamisia dostała parę dni temu cieczkę , od razu pojechałyśmy na zastrzyk i cieczki już właściwie nie ma , ale dla bezpieczeństwa niunia była zamykana w budynku gospodarczym , dzisiaj pokazała jak bardzo jest z tego nie zadowolona , wychodzę rano , żeby ją wypuścić ,a miśka już biega po podwórku , poszłam sprawdzić jak jej się to udało , więc Kamisia wyszła na podwórko razem z połową okna :) na szczęście okno i tak było do wymiany w najbliższym czasie . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Teoretycznie , ale raczej nie , są tylko z tego samego gospodarstwa . Może masz chwilę , żeby porozsyłać prośbę o pomoc , ja nie daje rady już . -
Przepraszam , za offa , ale tu tyle dobrych cioteczek : Bardzo proszę o pomoc , Manta ma domek super domek , ale pozostał dług w hotelu musimy go spłacić do 10 , czyli mamy 2 dni , a brakuje 200 zł . Błagam o pomoc !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/195827-Manta-ma-domek-ale-d%C5%82ug-pozosta%C5%82-(/page13[/url]
-
Łaciatka już w swoim własnym domu oby na zawsze :)
Tymonka replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Przepraszam , za offa , ale tu tyle dobrych cioteczek : Bardzo proszę o pomoc , Manta ma domek super domek , ale pozostał dług w hotelu musimy go spłacić do 10 , czyli mamy 2 dni , a brakuje 200 zł . Błagam o pomoc !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/195827-Manta-ma-domek-ale-d%C5%82ug-pozosta%C5%82-(/page13[/url] -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Przepraszam , za offa , ale tu tyle dobrych cioteczek : Bardzo proszę o pomoc , Manta ma domek super domek , ale pozostał dług w hotelu musimy go spłacić do 10 , czyli mamy 2 dni , a brakuje 200 zł . Błagam o pomoc !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/195827-Manta-ma-domek-ale-d%C5%82ug-pozosta%C5%82-(/page13[/url] -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Adasiu trzymaj się !! -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[B]Do 10 musimy opłacić hotel Manty , brakuje 200 zł , nie mam pojęcia skąd to wziąć , jeśli założę sama to moje psy nie będą miały co jeść , błagam pomóżcie mi opłacić Mantę !!!!!!!![/B]