-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Sonia właśnie ma zabieg , koszt może się okazać ciut większy ponieważ sunia waży 33 kg , nie 20 jak mówiłam , ale nie będzie więcej niż 250 zł więc i tak jest ok . Jutro wstawię fotki bo dzisiaj brak czasu . -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
Tymonka replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
Ja też mam ogromną prośbę , ulicą Milenijną biega ostatnio collie rudy , może kręci się po Niebrowie , bardzo mi zależy ,żeby się czegoś o nim dowiedzieć . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
A ja miałam bardzo interesujący telefon w sprawie Soni , państwo chcieli by pod koniec tygodnia odwiedzić SONIĘ , jutro pogadam z Donką , ale myślę , że nie będzie problemów. -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze pójdzie to jutro zawiozę Soni karmę :) -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dzięki , że jesteś to też ważne :) A Sonia cudna , zupełnie inny pies . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']poszla moja jedn deklaracja na 20zl, tylkow tytule wpisalam na Ade:roll:[/QUOTE] Dzięki ogromne , będę wiedziała o co chodzi Wpłaty które już dotarły : WIKTORIA F.- 20 zł Negrita8 - 50 zł ARIM- 30 zł Bela51 -10 zł Beka - 20 zł AS_ANIMALI - 50 zł AMICA - 10 zł Anja2201- 30 zł MALICJA -30 zł z bazarku katarzyny09 bela51 - 100 zł ulka18 -25 zł Razem : 365 zł Jutro sterylka , myślę , że całkowity koszt , razem z transportem nie przekroczy 350 zł , to i tak o około 100 zł mniej niż tam na miejscu . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam , ale wiesz jak jest , ja właściwie założyłam wątek na prośbę , a teraz , szkoda gadać . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
To dopiero początek , rozkręcam się :) Czarodziejko poczekasz troch na opłatę za dziewczyny ?? Mamy tylko 27 zł :( I zastanawiam się czy jeśli nasz schron przejmie TOZ to nie przenieść dziewczyn z powrotem , wiem to okrutne , ale nie widzę innego wyjścia , deklarujący się bardzo wykruszają ... -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dla Misi : [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/12289849_misia_szuka_podworka_do_pilnowania.html[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Misia-szuka-podworka-do-pilnowania-W0QQAdIdZ270479095[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=5286159&cid=170[/url] [url]http://adpedia.pl/lodzkie/sieradz/drobne/zwierzeta/ogloszenie/misia_szuka_podworka_do_pilnowania,147110/[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/23513.html[/url] [url]http://www.zoonet.pl/mod/99/t/iP/cID/5/cPath/27_80/iID/2338[/url] [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1919110-misia-szuka-podworka-do-pilnowania/[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/misia_szuka_podworka_do_pilnowania_239374.html[/url] [url]http://lodz.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/misia-szuka-podworka-do-pilnowania,id63b2b4cr1a65f.html[/url] [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/22471/[/url] [url]http://www.oglosze.pl/oferta41539_misia_szuka_podworka_do_pilnowania.html[/url] [url]http://www.hodowcy.com.pl/12720[/url] [url]http://eszukam.pl/misia-szuka-podworka-do-pilnowania,2,27531,577/[/url] [url]http://adsy.pl/ogloszenia/62/posts/7/33/46701.html[/url] [url]http://sieradz.freecf.pl/misia-szuka-podworka-do-pilnowania_a33766[/url] [url]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/misia-szuka-podworka-do-pilnowania_10307.html[/url] [url]http://drobne.tv/ogloszenie/2535,Psy_Misia_szuka_podw%C3%B3rka_do_pilnowania_[/url] [url]http://owi.pl/ogloszenie/Misia__szuka_podworka_do_pilnowania__,337147[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Misia,36771[/url] [url]http://zwierzeta.anonse.pl/psy,594/szczercow-misia-szuka-podworka-do-pilnowania,2065915.html[/url] -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Oczywiście , że zbada , ale myślę , że nie mam się co martwić , gdyby suni coś był to już byśmy zauważyli. -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ona od przynajmniej 3 tygodni je regularnie ( ja ją karmiłam ) wygląd całkiem nieźle i myślę , że nie ma żadnych przeciwwskazań , poza tym pomyślmy co będzie jeśli sunia jest już w ciąży . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kameralna']Nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, by teraz przeprowadzić zabieg? Trzymam kciuki za małą.[/QUOTE] Tzn ??? Ja żadnych nie widzę . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ania i Kajber pisała , dostaniemy 50% zwrotu , więc jeśli uda się sterylkę za 200 zł załatwić to 100 zł dostaniemy :) -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
domyślam się :) -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Tak na początek , może akurat się uda : [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sonia,36315[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Sonia-okolo-2-letnia-sunia-w-typie-Owczarka-W0QQAdIdZ270250027[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,30621,Lw==.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/51235/Sonia-8211-okolo-2-letnia-sunia-w-typie-Owczarka-Niemieckiego-/[/url] [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/51235/Sonia-8211-okolo-2-letnia-sunia-w-typie-Owczarka-Niemieckiego-/[/url] Jak będą lepsze foty to porobię więcej . I jeszcze bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/204911-saga-zmierzch-co%C5%9B-dla-psa-i-inne-fajowe-rzeczy-D-.-do-10.03.?p=16576444#post16576444[/url] Podnoście cioteczki . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Fajnie jak by Ci się udało zrobić takie z profila , całej sylwetki :D Zrobię im ogłoszenia gdzie się da , może ktoś się ulituje . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czarodziejko a możemy prosić o jakieś ładne foteczki dziewczyn , zacznę je ogłaszać , może się uda , a jak nie spróbujemy to nie będziemy wiedzieć . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Sunia jest w hoteliku u Donki , pinie zbieramy na sterylkę , zobaczymy ile w poniedziałek dojdzie pieniążków , może udało by się we wtorek sunię przywieść na sterylkę ( wtedy mogło by być jeszcze taniej ) . -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dada nie przesyłaj , ja zrobię i założę ,a jak już będę wiedziała ile wyszło to dam znać . -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
Tymonka replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']zobaczcie w jakich warunkach Arktyka trzyma psy zyc sie odechciewa oklamala nas wszystkich, ,,hotel w oborze":-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki/page10"]http://www.dogomania.pl/threads/2047...Arktyki/page10[/URL][/QUOTE] a jak ja kiedyś pisałam o boksach w ogrzewanym budynku to naskoczyła na mnie , że hotelowe psy powinny w domu mieszkać nie w boksach:angryy::angryy: -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Za karmę nie wysłałam , zapomniałam:oops:, a scanodylu teraz nie kupowałam bo jeszcze jest , Rozia go dostaje jak widzę , że jest gorzej , essentiale mamy jeszcze to od Figi . -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Jasne fotki z dzisiaj : [URL=http://img708.imageshack.us/i/p1150495.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4591/p1150495.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/p1150503.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9499/p1150503.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img861.imageshack.us/i/p1150530.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/7259/p1150530.jpg[/IMG][/URL] Parę stron są lepsze , takie do ogłoszeń . Tu jest tekst : Kama – anioł w ciele psa , szuka domu z ogrodem !!! Kama ma około 3 lat , jest psem idealnym , na podwórku pięknie pracuje jako stróż , wzięta do domu , szybciutko znajduje swoje miejsce i grzecznie leży . Uwielbia pieszczoty , pozwala ze sobą zrobić wszystko , małe dzieci traktuje jak kogoś kogo trzeba pilnować i opiekować się nimi . Żyje w zgodzie z innymi psami . Jedyną jej wadą jest strach przed smyczą , dlatego też szukamy jej domu z ogrodem gdzie będzie miała swobodny wybieg . Jeśli szukasz najlepszego przyjaciela który nigdy Cię nie opuści i nie zawiedzie , adoptuj psa anioła . Kontakt w sprawie adopcji : [email][email protected][/email] 798-211-667 -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Chciałam zapytać czy kogoś jeszcze interesuje Kama ?? Brałam psa na płatny DT miało być 200 zł + karma , nie ma ani pieniędzy ani karmy , w tej chwili powinnam poprosić o zabranie Kamy ode mnie . -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
obiecane zdjęcia Rozanki : Co tam masz , coś dla mnie ???? Nie uciekaj Dawaj to !!! No nareszcie Rozia waży w tej chwili 18.600 kg (DOROBILIŚMY SIĘ WAGI ) i myślę , że przy jej problemach ze stawami więcej ważyć nie powinna , kosteczki co prawda widać , ale też widać , że Rozia jest zdrowa i dobrze się czuje , teraz dużo czasu spędza na spacerkach :)