-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
A Pani Elżbieta odezwala sie do Ciebie? W srawie Bernardynki? Jaago, jak możesz, to zrób Małej Allegro. Im więcej ogłoszeń tym lepiej. Namiary podaj a mnie proszę.
-
Zrobilam też Allegro ale na razie niewyróznione.
-
Dzięki Joma! Zrobiłam na razie ogłoszenia: Alegratka e-zwierzak Gumtree.katowice Szerlok pupil.fr.pl ojej.pl
-
Kurcze, no przecież Lara ma numer do tej Pani, a ja też chyba gdzieś powinnam mieć... Muszę poszukać...Zapomniałam, że ja do niej dzwonilam tyle razy...
-
Kontakt możecie podawać do mnie. Agnieszka Faj 514 518 167 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Dziękuję dziewczyny!:loveu: Leni, nie mam z Nimi kontaktu!
-
Iskierka jest w schronisku. Założyłam jej wątek! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malutka-przestraszona-iskierka-potrzebujemy-dt-ds-144058/#post12781013[/URL] Dziewczyny z Chorzowa, jeżeli któraś z Was będzie w schronisku, zobaczcie kruszynkę, jest przeniesiona w inne miejsce, nie wiadomo jakie!
-
Dziękuję Maciaszku, na Ciebie zawsze można liczyć! Jutro startuję z ogłoszeniami! A jeszcze dzisiaj zadzwonie do ludzi do ktorych namiary dostałam od Norberta od seterów. Tylko na razie tam nikt nie odbiera...
-
Dzisiaj dzwoniłam do schroniska w Chorzowie, tam aktualnie suczka przebywa. Dowiedziałam się, że została przeniesiona w inne miejsce, nie wiadomo jednak gdzie.:shake: [SIZE=3]Ważne jednak, że żyje.[/SIZE] [SIZE=4][B]Ma numer 770305[/B][/SIZE] [CENTER][SIZE=5]Bardzo proszę wszystkich którzy tutaj zajrzą, pomóżcie w ogłaszaniu Iskierki!!![/SIZE] [SIZE=5]Pomóżcie znaleźć jej choć Dom Tymczasowy na razie![/SIZE][/CENTER]
-
[CENTER][B][COLOR=seagreen][U][COLOR=black]Aktualne zdjecia na stronie 31 i 32. Teks do ogłoszeń na stronie 36[/COLOR].[/U][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=seagreen]Przez trzy lata bylo tak:[/COLOR][/B] [B][COLOR=seagreen]"Maleńka suczka,ISKIERKA[/COLOR][/B] [B][COLOR=seagreen]ciągle siedzi w jednym miejscu...[/COLOR][/B] [B][COLOR=seagreen]Nie może się poruszyc po wybiegu ani podejśc do jedzenia ponieważ inne większe psy ją atakują.[/COLOR][/B] [COLOR=seagreen][B]Maleńka sunia ma może około 3 latek.[/B][B]Do ludzi jest przyjacielska.Z pewności mieszkała kiedyś w mieszkaniu.[/B][/COLOR] [COLOR=seagreen][B]Jest strasznie zastraszana przez większe psy.Na zdjęciu widac jak pokazuje ząbki większemu psu i [/B]pr[B]óbuje Go odstraszyć.Niestety nie zawsze jej się to udaje.Pilnie potrzebuje domku ponieważ może się to niestety źle skończyc.."[/B][/COLOR] [B][COLOR=#2e8b57]Tak pisała o Iskierce wolontariuszka w 2008 roku.[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=olive]Potem dowiedzieliśmy się ( dzięki Amikat) że maleństwo ma ok.5 lat.[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]Została przeniesiona do innego boksu, gdzie już nie musi walczyć o życie![/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]Jest wysterylizowana i zaczipowana!![/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=purple]Od 24.08 2009 z pomocą Ihabe, jej męża, Lary, Jomy..Iskierka w DT u koleżanki Wiewiórki - OLI!!! :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=#800080]Okazała się wcale nie taka malutka, ale za to przesłodka![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=#800080]Przydają się ogłoszenia i wsparcie!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/20/1f220393c6ea3983.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/20/134bfdee03c2ae94.jpg[/IMG][/URL] __ [CENTER][B][I][SIZE=4][COLOR=#556b2f][U]Dane kontaktowe do ogłoszeń:[/U][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][SIZE=5][COLOR=#556b2f]Agnieszka Faj[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=5][COLOR=#556b2f][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=5][COLOR=#556b2f]514-518-167[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=olive]Iskierka ma ogłoszenia ( dzięki Ksiaraf :loveu: ) na:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3]kupiepsa.pl [/SIZE] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]adopcje.org [/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=black]eoferty.com.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]przygarnijzwierzaka.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]katowice.gumtree.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]kupsprzedaj.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][B][U]Deklaracje ( zbieramy na karmę dla Iskierki)[/U][/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=3]Mamanabank - 20 PLN[/SIZE] [SIZE=3]Maciaszek - 5 PLN[/SIZE] [SIZE=3]Jasza - 10 PLN[/SIZE] [SIZE=3]Halbina - 10 PLN[/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][B][U]WPŁATY:[/U][/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=3]Mamanabank - 20 PLN[/SIZE] [SIZE=3]Bazarek (częściowo) - 36 PLN[/SIZE] [SIZE=3]Maciaszek - 5 PLN[/SIZE] [SIZE=3]Jasza - 5 PLN ( połowa deklaracji)[/SIZE][/CENTER]
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Do góry!!! -
No to pięknie!!:multi:
-
Nie może być inaczej:loveu:
-
dzisiaj jadę po pracy do schroniska. A zaświadczenie dalej nie doszło...:shake:
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy i lecimy dalej! -
A my zaglądamy z ranka! Już niedługo!
-
Do dóry Fafulcu!:lol:
-
Malawaszko, a czy to pies który mógłby mieszkać w kojcu? Przepraszam że pytam, ale dostałam taki e-mail: Witam pani Agnieszko Z jednej strony bardzo się ciesze że Suzi znalazła dom, a z drugiej strony szkoda, że nie u mnie. Ja szukam pieska, a raczej suczki ( moze byc wykastrowana, ale nie koniecznie), łagodnej w stosunku do ludzi, szczególnie dla dzieci, ktora akceptuje inne zwierzeta ( np kota czy kury), takiej co moze pilnować domu, co lubi chodzic na spacerki np po lesie ( ja rozumie ze piesek ktory został porzucony w lesie, moze miec lęk przed lasem) , taki co sie zaklimatyzuje w kojcu ( jak pisałam jest dosc duzy, z wlasna buda, ławeczka, wyłożony płytkami) przez wiose, lato, jesien, no a na zime bedzie przebywał na posłaniu w piwnicy gdzie jest ciepło. Piesek raczej bedzie sobie biegał po podwórku, po ogrodzie w dzień, no a na noc myśle ze bedzie spał w kojcu w budzie. Jeśli chodzi o kontakt z ludzmi, na dzien dzisiejszy wyglada to w ten sposob ze ja poszukuje pracy, moj mąz pracuje za granicą i za 2 miesiace zjedzie juz na stałe, i w przypadku gdy tu podejmniemy oboje lub jedno z nas prace to w domu sa tez rodzice, ktorzy sa na emeryturze więc piesek na pewno przez większość dnia nie bedzie sam. No i raczej wolałabym takiego większego pieska mniej więcej jak Suzi. Teraz mysle, że troche sie już rozjasniło co moge zaoferowac, jakie warunki stworzyc, jakiego pieska bym chciała. Jeśli ma Pani zdjęcia innych psiaczków, bądź też jakies linki, niewiem strony internetowe to bedę wdzięczna za przesłanie. Miałabym jeszcze jedną prośbe czy mogłaby Pani mi powiedzieć jak wygląda taka adopcja? czy trzeba spełniać jakieś warunki? jakieś dokumenty przedstawiać? Pozdrawiam serdecznie Elżbieta " Może by jej polecić Dingo?
-
No to ja też napiszę, że się nie mogę doczekać!
-
[quote name='zuzia63']Pusto... ale zapewne i Kornelia nia ma czasu, bo ona musi [B]Biafrę[/B] szkolić w temacie wpuszczania obcych do domu:lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: